Правоохоронні органи

Чи всі працюють на благо громади?

Вже більше місяця не стихають дії правоохоронних органів щодо розгляду факту вирубки чагарників поблизу залізничної станції «Путійська». Продовжуються допити працівників апарату виконавчого комітету міськради, КП «Буринь-теплосервіс». Чомусь аж через такий термін слідчим поліції було направлене до районного суду клопотання про накладення арешту на трактор та причіп, які знаходяться в розпорядженні комунального підприємства, заборонивши право на відчуження, розпорядження, використання та проведення будь-яких ремонтних робіт.

Представники міської ради зазначили, що слідчим не доведено факт того, що міська рада збиралась відчужувати транспортні засоби. Тим більше, факт арешту техніки значно обмежить правомірність діяльності підприємства по забезпеченню благоустрою.

Клопотання слідчого судом задоволено частково: накладено арешт на трактор та причіп із забороною відчужувати їх.

Якщо органи поліції не звертають уваги на те, що їх дії можуть завдати шкоду громаді - погіршити обслуговування населення, то стає тривожно: чи не буде їх наступним кроком арешт дров, якими опалюються дитячі садки, школи, медичні заклади? До цієї думки наштовхують і їх часті візити до навчальних закладів громади, під час яких вони розпитують працівників про потребу в дровах, відповідальних за їх заготівлю,  роблять заміри  об’єму дров.

Невже працівники поліції готові поставити під загрозу навчання, відпочинок, а саме головне - здоров’я маленьких жителів громади, серед яких і їх діти?