Громадські слухання

Відбулися громадські слухання проекту містобудівної документації

26 листопада 2019 року в приміщенні міської ради відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 та розпорядження міського голови від 22.10.2019 № 93-ОД «Про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації «Детальний план території по вул. Першотравнева в м. Буринь Сумської області для будівництва багатопаливної АЗС» відбулися громадські слухання проекту містобудівної документації «Детальний план території по вул. Першотравнева в м. Буринь Сумської області для будівництва багатопаливної АЗС».

Слухання пройшли за участю представника ТОВ «Сумський інститут архітектурного планування» - головного архітектора проекту Станіслави Моісеєнко. Присутніх на громадських слуханнях ознайомили з основними положеннями проекту, а саме: визначеними функціональними видами використання, містобудівними умовами та обмеженнями, принципами планувально-просторової організації території, обґрунтуванням санітарно-захисної зони, інженерним плануванням.

У складі проекту «Детальний план території по вул. Першотравнева в м. Буринь Сумської області для будівництва багатопаливної АЗС» відповідно до вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» розроблено окремий розділ «Звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування Детальний план території по вул. Першотравнева в м. Буринь Сумської області для будівництва багатопаливної АЗС».

Учасниками слухань було погоджено представлений проект та рекомендовано до затвердження.

Відділ архітектури та містобудування
апарату виконавчого комітету міської ради