СПОРТ

Футболісти з Бурині гідно виступили на Всеукраїнському турнірі «Золота Осінь-2019» в Черкасах

З 1 по 3 листопада 2019 року в м. Черкаси відбувся Всеукраїнський турнір з футболу «Золота Осінь-2019» серед юнаків 2008 року народження.

Участь у змаганнях взяли 16 команд з регіонів України. Команда юнаків  Буринської  ДЮСШ на чолі з тренером Романом Кондрухом відстоювала честь нашої громади на престижному всеукраїнському турнірі. Всі команди були поділені на чотири групи. Наші хлопці потрапили до групи D, де зіграли з такими командами: СК «Бориспіль-Спорт» (Бориспіль), ФК «Чемпіон» (Черкаси), ФК «ФАРР» (Київ).

Поєдинки в групах виявились досить емоційними та напруженими. Всі команди-учасниці турніру намагалися використати будь – яку можливість забити гол у ворота суперників.

Юні футболісти Буринської ДЮСШ у своїй групі зайняли третю сходинку і в стиковій грі з рахунком 3:2 перемогли команду «Молодь» з Полтави.

У підсумку поступившись з рахунком 1:2 на користь команди з Кременчуга (ФК «Кремінь»), наші футболісти зайняли 10 місце в змаганнях Всеукраїнського масштабу.

Приємною новиною є й те, що приз за найкращий гол на турнірі вручено гравцю нашої команди Роману Сіренку, а Владислава Костіва визнано кращим гравцем команди.

Сектор молоді, спорту управління освіти, молоді,
спорту, культури та туризму міської ради