Про субсидії

В новому опалювальному сезоні люди повинні вчасно отримати субсидії

Однією з ключових реформ, які здійснюються Урядом України у соціальній сфері, є реформування системи надання житлових субсидій, її вдосконалення, спрощення та підвищення ефективності.

Житлова субсидія призначається і виплачується відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

Відповідно до зазначеного вище Порядку кожен громадянин може звернутися за призначенням житлової субсидії, який зареєстрований у житловому приміщенні та сплачує за користування житлово-комунальними послугами.

Відповідно до підпункту 2 пункту 9 зазначеної вище постанови у територіальних громадах (в тому числі об’єднаних), прийняття заяв громадян з необхідними документами для призначення житлових субсидій та передачу їх відповідним структурним підрозділам з питань соціального захисту населення здійснюють уповноважені особи відділу охорони здоров’я та соціальних питань апарату виконавчого комітету Буринської міської ради.

Протягом 2019 року уповноваженими особами відділу охорони здоров’я та соціальних питань апарату виконавчого комітету Буринської міської ради було прийнято, опрацьовано та передано до управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації 1480 заяв та декларацій від жителів громади.

Субсидії в цьому опалювальному сезоні не будуть зменшені. У бюджеті на 2020 рік на це закладено 47 628,6 млн. грн. Цієї суми достатньо, щоб допомогти усім, хто потребує і звертається за цим видом допомоги.

Відділ охорони здоров’я та соціальних питань
апарату виконавчого комітету міської ради