До уваги членів виконавчого комітету!

14 листопада 2019 року о 10 годині відповідно до плану роботи виконавчого комітету Буринської міської ради на друге півріччя 2019 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 20.06.2019 № 128, у залі засідань Буринської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету з таким порядком денним:

1. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених указами, розпорядженнями і дорученнями Президента України, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями голів обласної та районної державних адміністрації, міського голови, рішень міської ради, її виконавчого комітету та заходи щодо її посилення.
Доповідає: Сугейко Л.О. - начальник загального відділу апарату виконавчого комітету міської ради;

2. Про роботу комунального закладу Буринської міської ради «Буринська публічна централізована бібліотечна система».
Доповідає: Лук’янцева А.А. - директор комунального закладу Буринської міської ради «Буринська публічна централізована бібліотечна система»;

3. Про затвердження Інструкції з діловодства у виконавчому комітеті Буринської міської ради в новій редакції.
Доповідає: Іваненко О.А. - керуючий справами виконавчого комітету (секретар виконавчого комітету) міської ради;

4. Про надання дозволу на видалення дерев.
Доповідає: Бєлоус О.А. - провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства апарату виконавчого комітету міської ради;

5. Про надання дозволу на виїзну торгівлю.

6. Про надання допомоги на поховання.
Доповідає: Мандрика Н.М. - начальник відділу охорони здоров’я та соціальних питань апарату виконавчого комітету міської ради;

7. Про надання одноразової грошової допомоги на лікування жителям Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади).

8. Про надання одноразової грошової допомоги при народженні дитини.

9. Про надання одноразової грошової допомоги найменш захищеним верствам населення району-жителям Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади), які тимчасово опинилися у скрутному матеріальному становищі.
Доповідає: Мандрика Н.М. - начальник відділу охорони здоров’я та соціальних питань апарату виконавчого комітету міської ради ;

10. Про накладання адміністративного стягнення на Кузьменко М.О. за порушення правил реєстрації місця проживання.
Доповідає: Лістунов О.В. - провідний спеціаліст відділу державної реєстрації апарату виконавчого комітету міської ради;

11. Про накладання адміністративного стягнення на Мірошниченко Н.О. за порушення правил реєстрації місця проживання.

12. Про накладання адміністративного стягнення на Чумак М.С. за порушення правил реєстрації місця проживання.
Доповідає: Лістунов О.В. - провідний спеціаліст відділу державної реєстрації апарату виконавчого комітету міської ради ;

13. Про накладання адміністративного стягнення на Набойченка Є.С. за порушення правил реєстрації місця проживання.

14. Про накладання адміністративного стягнення на Андрійченка О.В. за порушення правил реєстрації місця проживання.

15. Про накладання адміністративного стягнення на Зубань С.П. за порушення правил реєстрації місця проживання.
Доповідає: Лістунов О.В. - провідний спеціаліст відділу державної реєстрації апарату виконавчого комітету міської ради.