Благоустрій

Час опалого листя

Осінь - час опалого листя. Всі ми любимо гарні золоті килими в парках і лісах. Але опале листя - це не завжди романтика.

На цей час в місті тривають роботи з прибирання опалого листя, які розпочалися ще в кінці вересня. Кожну ділянку прибирають кілька разів, зважаючи на кількість опалого листя, оскільки від цього залежить чистота та охайність міських вулиць та зелених зон.

Роботи з прибирання листя ведуться щодня. Опале листя вивозиться на полігон. У вивезенні листя залучені спецтехніка і працівники КП «Буринь-теплосервіс».

Території вулиць, скверів упорядковуються силами комунального підприємства, осіб, зайнятих на громадських роботах, а також працівниками закладів освіти та підприємцями. Внутрішньодворові території прибирають від листя двірники КП «Буринь-теплосервіс».

Але, нажаль, не всі установи, організації, підприємці та жителі міста долучаються до прибирання. Хочеться наголосити, що чистота та охайність нашого міста залежить від нас з вами, тож давайте разом робити наше місто гарним.

Відділ житлово-комунального господарства
апарату виконавчого комітету міської ради