До уваги членів виконавчого комітету!

13 вересня 2019 року о 10 годині у залі засідань Буринської міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету з таким порядком денним:

1. Про затвердження протоколу комісії Буринської міської ради з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
Доповідає: Мандрика Н.М. - начальник відділу охорони здоров’я та соціальних питань апарату виконавчого комітету міської ради;

2. Про визначення відновної вартості зелених насаджень.
Доповідає: Бєлоус О.А. - провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства апарату виконавчого комітету міської ради;

3. Про надання дозволу на видалення дерев.

4. Про накладання адміністративного стягнення на Мороз Т.А. за порушення правил реєстрації місця проживання.
Доповідає: Лістунов О. В. - провідний спеціаліст відділу державної реєстрації апарату виконавчого комітету міської ради;

5. Про накладання адміністративного стягнення на Тертичного В.Ю. за порушення правил реєстрації місця проживання.
Доповідає: Лістунов В.О. - провідний спеціаліст відділу державної реєстрації апарату виконавчого комітету міської ради;

6. Про накладання адміністративного стягнення на Юрову Н.М. за порушення правил реєстрації місця проживання.
Доповідає: Лістунов О.В. - провідний спеціаліст відділу державної реєстрації апарату виконавчого комітету міської ради.