Увага! Важлива інформація!

УВАГА!!!! НА ТЕРИТОРІЇ БУРИНСЬКОЇ ОТГ ПРАЦЮЮТЬ ШАХРАЇ!

Виконавчий комітет Буринської міської ради повторно інформує громадськість про те, що активізувалась діяльність шахраїв-аферистів, які злочинним шляхом намагались видурити в населення під різним приводом кошти або винагороду під видом продажу нерухомості або вирішення земельних питань.

Зловмисники телефонують на мобільний телефон, представляються працівниками Буринської міської ради, міським головою та виконуючими обов’язки старост по старостинським округам Буринської міської ОТГ, та пропонують купити нерухоме майно, земельну ділянку або вирішити земельні питання.

Повідомляємо, що жодних дій за дорученням міського голови або в.о. старост працівники міської ради не отримували та не виконують.

Отож, наполегливо радимо бути пильними та обачними, а при виявленні таких випадків шахрайства, слід негайно звертатись до місцевих органів Національної поліції, а також повідомляти Буринську міську раду за номером телефону: (05454) 2-22-07, або за дресою: м. Буринь, вул. Першотравнева,1.

Апарат міської ради