Заходи до 76-ї річниці з Дня визволення Буринщини

Громада вшанувала своїх визволителів

З нагоди 76-ої річниці визволення м. Буринь та Буринщини від фашистських загарбників 6 вересня представники Буринської міської ради, педагогічних колективів, громадськість взяли участь у вшануванні земляків, загиблих в роки Другої Світової війни.

Цього дня на привокзальній площі ст. Путивль біля групи могил: братської могили учасників громадянської війни та братської могили радянських воїнів, відбувся мітинг-реквієм вшанування героїв.

Перед присутніми виступили міський голова Віктор Ладуха, голова районної ради ветеранів Ангеліна Кнуренко. Були згадані події тих буремних років, сумним результатом яких стали 1274 солдата, похованих братських могилах та індивідуальних похованнях на території Буринщини.

Представниками громади відвідали місця захоронення воїнів та мирних жителів, які загинули в роки визволення малої батьківщини, біля яких поклали живі квіти.

Апарат виконавчого комітету міської ради