Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Буринська міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду заступник начальника управління – начальник бюджетного відділу фінансового управління Буринської міської ради

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають повну вищу освіту за відповідним напрямком діяльності за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше трьох років.


СЕСІЯ БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРО ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕРВИ

На восьмій сесії сьомого скликання Буринської міської ради, міським головою оголошена перерва до 09.00 години 29.05.2018 року.


ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Інтерактивний тир

18 травня 2018 року на базі Буринської спеціалізованої школи №2 імені Ю.М.Лавошника було встановлено комплект обладнання для початкової військової підготовки - Інтерактивний стрілецький симулятор "Шкільний тир", який був придбаний за кошти управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Лазерний тир має низку переваг - найперше це безпека. Звичайно вагомою є економія на патронах: учні можуть робити безліч пострілів, відпрацьовуючи навички прицільної стрільби. Відтак, завдяки тренажеру учень здобуває практичні навички, розвиває швидкість реакції та розпізнавання цілей, а вчитель має можливість контролювати та коригувати хід навчання. Загалом комплекс допомагає відпрацьовувати стійку, дихання, утримання зброї, прицілювання.


Фінансове управління

Про виконання міського бюджету

Станом на 23.05.2018 до міського бюджету надійшло 40 012,5 тис. грн., із них: до загального фонду 38 976,7 тис. грн., що складає 94,7% до затверджених обсягів на звітний період; до спеціального фонду – 1 035,8 тис. грн., або 107,7% до затверджених обсягів на звітний період.

Офіційних трансфертів отримано: дотацій – 1 438,2 тис. грн., субвенцій - 19 516,1 тис. грн.

За рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду, з обласного бюджету надійшли кошти в сумі 448 800 грн. З них 208 800 грн. будуть направлені на придбання персональних комп’ютерів, ноутбуків та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи; 240 000 грн. направляються на оснащення закладів загальної середньої освіти з поглибленим/профільним вивченням природничих та математичних предметів засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії, мультимедійними засобами навчання.


ПОВІДОМЛЕННЯ

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Буринської міської ради «Про встановлення плати за землю на території Буринської міської ради»

Розробник – Буринська міська рада

Керуючись ст.9 Закону України від 11.09.2003 № 1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Буринська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення плати за землю на території Буринської міської ради», який спрямований на вдосконалення нормативно-правової бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав і інтересів, залучення коштів до міського бюджету.