Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

НАША ГОРДІСТЬ

Вихованці центру реабілітації взяли участь в обласному фестивалі «Розмай»

Вихованці комунального закладу Буринської міської ради «Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю» взяли участь в обласному фестивалі «Розмай» з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, який проходив 29 травня в м. Білопілля.

У рамках фестивалю було проведено концерт художньої самодіяльності, виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва, проведення конкурсів та пізнавальних заходів. Діти чудово провели час, отримали подарунки та багато емоцій.


Відділ бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення

Прем’єр-міністр підписав постанову про підвищення окладів посадовим особам місцевого самоврядування

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав постанову Кабінету Міністрів «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Постанова передбачає:

• підвищення посадових окладів посадових осіб місцевого самоврядування, їх узгоджено з посадовими окладами державних службовців;

• включення до додатків також посадових окладів голів обласних рад та Київського міського голову, їх заступників;

• відновлення у сільських, селищних радах та їх виконавчих органах надбавки за високі досягнення у праці;


ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Шановна буринська громадо!
Щиро вітаю Вас з наступаючим величним християнським святом — Святою Трійцею!

Свято Трійці ще називають Зеленими святами, які символізують оновлення світу, розквіт природи і життєвих сил, вселяє надію на краще майбутнє, додає всім нам сили жити, бути впевненими, що правда і любов завжди перемагають, що віра творить дива.

Нехай у Ваші родини з пишною зеленню прийде радість, спокій та Божа благодать. Зичу Вам добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких, прагнення будувати своє життя за заповідями Христовими. Хай Господь допоможе Вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, дарує мир, добро та щастя.

Божої ласки і гарних Зелених Свят!

Буринський міський голова  Віктор Ладуха


НАША ГОРДІСТЬ

Талановита молодь Буринщини – серед кращих

З метою розвитку у дітей та учнівської молоді інтересу до історії України, виховання поваги до традицій українського народу, формування практичних умінь і навичок з техніки моделювання та відповідно до завдань в межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!» у квітні 2018 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю пройшла виставка-конкурс технічної творчості з виготовлення макетів української садиби «Колиска роду – українська хата» в номінації «Садиба Сумщини ХІХ ст.»


КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Буринська міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду заступник начальника управління – начальник бюджетного відділу фінансового управління Буринської міської ради

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають повну вищу освіту за відповідним напрямком діяльності за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше трьох років.