Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериДержавне свято

День Конституції України

27 червня в переддень відзначення Дня Конституції України представники міської ради на чолі з міським головою Віталієм Мельником вшанували пам'ять загиблих земляків, які віддали своє життя за суверенітет, незалежність та територіальну цілісність нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

До пам’ятного знаку Алеї Слави вони поклали квіти та вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання.


Шлюбні відносини

МИ ЗДІЙСНЮЄМО ВАШІ МРІЇ

Первинним та основним осередком суспільства є сім'я, яка створюється на підставі шлюбу.

Давньоруською мовою слово «брачити» означало відбирати хороше і відкидати погане. Слово «шлюб» походить з давньослов’янського слова «сілюбь» - урочиста обіцянка: «слюбитись» означає домовитись». У більшості слов'янських народів цим словом називають союз чоловіка і жінки.

Сповідуючи загальнолюдські цінності, люблячі молодята стають на весільний рушник, реєструють народження нової сім'ї, тим самим визнаючи її перед людьми і державою. За нинішній рік відділами державної реєстрації актів цивільного стану Сумської області зареєстровано 1731 шлюб, із яких 86 нових сімей отримали шлях у подружнє життя завдяки проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу», який діє у місті Суми. 


Безпека праці

Безпека праці під час жнив

В агроформуваннях області настала пора збору врожаю зернових культур, заготівлі грубих кормів, тому найбільш травмонебезпечним періодом є проведення зернозбиральних робіт.

Перед початком збиральних робіт керівники господарств, фермери повинні провести організаційно-профілактичні заходи для недопущення випадків травмування працюючих на жнивах.


Виставка «Люди Свободи»

Виставка «Люди Свободи» в Буринському РБК

В минулому році, до 25-ї річниці незалежності Український інститут національної пам'яті запустив проект "Люди Свободи". Це виставка, яка розповідає про людей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України. Постаті дуже різні — поети і політики, військові і музиканти, науковці й художники. Їх опір теж був різноманітним — хтось боровся за свободу народу, хтось за свободу творчості, думки, хтось зі зброєю в руках, а хтось — із пензлем. Завдяки таким Людям, свобода стала реальністю для нас, і кожен з нас отримав можливість вільно реалізувати свій потенціал. На виставці представлено 26 постерів. 


Привітання міського голови

Шановні співвітчизники! Щиро вітаю вас з Днем Конституції України!

Це свято всієї нації і кожного громадянина, що проголошує демократичні засади розвитку нашої Батьківщини. Саме дотримання Основного закону України є запорукою розбудови в Україні цивілізованого, європейського, громадянського суспільства.

Сьогодні ми стоїмо на шляху побудови вільного, справедливого, солідарного суспільства, потужної та заможної держави, що ґрунтується на основах європейської демократії. Вірю, що спільними зусиллями ми подолаємо усі негативні явища в житті нашої країни, а у наших містах запанують мир та злагода.

Тож нехай міцніє віра в щасливу долю, почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон. Бажаю вам міцного здоров'я, творчого натхнення, мудрості і далекоглядності, успіхів у праці та нових звершень в ім’я народу, рідної держави.

 

Міський голова Віталій Мельник