Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

МАЛЕНЬКА АНАСТАСІЯ ОТРИМАЛА СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ

Правоосвітницька робота, яку юстиція Сумщини проводить серед ромського населення, дає результати. Все частіше ці люди звертаються не тільки за консультаціями, а й за отриманням документів, розуміючи важливість вчасного їх оформлення.

Сьогодні, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, у Бурині зареєстровано народження дитини у юної мами ромської національності.

Працівники юстиції щиро бажали мамі Наді та її донечці добра, здоров’я, благополуччя. Разом зі свідоцтвом про народження у маленької Анастасії є вже й документ про реєстрацію місця проживання дитини.


АНОНС

 


Захист прав споживачів

Про корисну інформацію щодо захисту прав споживачів

На виконання пункту 12 Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р, з урахуванням рекомендацій Мінекономрозвитку України щодо виконання Плану заходів економічний відділ апарату виконавчого комітету міської ради повідомляє про корисну інформацію у сфері захисту прав споживачів:


КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО

ДРУГИЙ ПАКЕТ ЗАКОНІВ #ЧужихДітейНеБуває: МІФИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ

Скажіть будь-ласка, зараз багато говорять, що закони, якими захищають дітей, зроблять так, що за будь-які борги будуть арештовувати рахунки. Я приватна особа-підприємець, в мене є невеликий спірний борг за комуналку. Зараз ми з ним розбираємося. Чи можуть мені за нього арештувати рахунки і зупинити весь бізнес?

В’ячеслав Кирдей


Об'єднана територіальна громада

Віктор Ладуха: Громада активно розвивається не всупереч, а завдяки…

Всі ми, представники місцевого самоврядування, є членами Буринської громади і найактуальніші питання життя району завжди вирішуємо разом: радимося, дискутуємо, приймаємо рішення, виконуємо їх. Саме в самоврядній системі втілюються в життя закони, реалізуються політичні права громадян, надається широкий комплекс різноманітних послуг. Зі своїми турботами, питаннями пересічний громадянин звертається в першу чергу до міського, сільського голови, свого депутата.

За загальною гамою проблем, які вимагають вирішення, хочу наголосити, що поле діяльності для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування досить широке і ми його зобов’язані освоювати спільно. Звертаю увагу на те, що ми не ділимо владу, а спрямовуємо свою роботу на консолідацію всіх гілок влади заради зростання добробуту жителів Буринщини.