Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

Пароль



Не пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери









Привітання

Дорогі земляки! Шановні буринчани!

Від усього серця щиро вітаю вас  із найсвітлішим весняним святом – Великоднем!

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас іще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Великдень приносить радість та очищення нашим душам, дає їм змогу відродитися у щедрості й любові. Тільки так, з думкою про добро, подароване оточуючим, кожен з нас стає гідним вічного життя.

Із настанням Великодніх днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Тож направмо наші спільні молитви на добрі справи та світлі помисли!

Я бажаю вам ніколи не втрачати віри та надії. Хай євангельські істини будуть надійними дороговказами у ваших вчинках, а Бог оберігає вас і ваших близьких від лиха!

Вітаючи зі світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення! Христос Воскрес!

 

Міський голова Віталій Мельник


ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення

Буринська міська рада планує закупити огорожу (бетонні секції довжиною 4 метри, шириною 16 см.,  висотою 2,5 метри) для міського сміттєзвалища. Кошторис з встановленням секцій огорожі становить 60 тис. грн. З пропозиціями просимо звертатись на електронну адресу buryn.rada@ukr.net.

 

Виконавчий комітет Буринської міської ради


ОГОЛОШЕННЯ

Буринська міська рада запрошує перевізників області до співпраці

Виконавчий комітет Буринської міської ради запрошує перевізників для виконання міських перевезень. Однією з головних умов є наявність у перевізника пасажирського транспортного засобу та бажання працювати. З пропозиціями звертатись на електронну адресу buryn.rada@ukr.net або за телефоном (05454) 2-22-07.

 

Виконавчий комітет Буринської міської ради


Державна реєстрація

Повноваження виконавчого комітету Буринської міської ради щодо державної реєстрації

Тема реформ в Україні викликає неабиякий інтерес у суспільстві, і як ми бачимо є предметом обговорення на міжнародному рівні. Нині наша держава перебуває на дуже цікавому і швидкому інституційному шляху розвитку.

Зокрема, 13 грудня 2015 року набрав чинності Закон України № 834-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі - Закон).

Основним завданням зазначеного закону є забезпечення громадян правом вільного вибору суб'єкта державної реєстрації та можливість здійснення реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – в межах відповідної області.


ОГОЛОШЕННЯ

У вівторок, 19 квітня 2016 року, о 10.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться сьома сесія Буринської міської ради сьомого скликання.  Щоб переглянути розпорядження, натисність тут.