Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериПрофесійне свято

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників органів РАЦСу!

Щодня працівники відділів РАЦС самовіддано служать обраній справі, виконуючи досить  кропітку роботу. Емоційні та важливі події життя українців так чи інакше пов’язані з РАЦСом: зміна імені, прізвища або громадянства, одруження, народження, усиновлення, пошуки данних в архівах… Тому значення даної служби у нашому житті дуже велике. Причому, не тільки для кожної людини, але й для держави в цілому.

Бажаємо Вам спокійної роботи і міцного здоров’я! Гарного настрою і мудрості! Сімейного щастя і якомога більше радісних моментів і в роботі і поза нею!


Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

СПАДЩИНА: ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Добрий день! У нашій родині померла бабуся. Ми з братом – єдині родичі. Проте бабуся ніяких документів не залишила. Підкажіть, що нам треба робити, з чого почати, щоб отримати спадщину?

Ольга Хлустенко


КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Виконавчий комітет Буринської міської ради оголошує конкурс на вакантну посаду:

Начальника земельного відділу апарату виконавчого комітету Буринської міської ради

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають повну вищу освіту за відповідним напрямком діяльності за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи за спеціальністю.

Претенденти на зайняття вакантної посади повинні знати Конституцію України, Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції» та вільно володіти державною мовою та вміти працювати на комп’ютері в режимі користувача з основними програмами.


Сесія Буринської міської ради

ПРО ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕРВИ

На першому пленарному засіданні другої сесії сьомого скликання Буринської міської ради, міським головою оголошена перерва до 10.00 години 22.12.2017 року.


Круглий стіл

Засідання «Круглого столу» до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Ця пам’ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року.

В районі прийнято розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 05.04.2017 № 185-ОД «Про заходи, пов’язані з 31-ми роковинами Чорнобильської катастрофи у Сумській області».