Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Охорона праці

ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006, Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні.

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Найперспективнішою моделлю економічного зростання України є прискорення її інтеграції у світові торговельно-економічні та фінансові структури. Знайти своє достойне місце в рейтингу розвинених країн наша країна зможе лише завдяки функціонуванню системи збору реальних, вірогідних, загальновизнаних безпекових показників трудової діяльності громадян.


ДНЗ №1 «Ромашка»

Великодній квест у "Ромашці"

З нагоди світлої Пасхи у Буринському дошкільному навчальному закладі№1 «Ромашка» провели Великодній квест. Малятам треба було розписати свої чисті писанки по заданому маршруту. Точки квесту були такими: "Розмалюй-ка", "Писан-ка", "Погуляй-ка", "Загад-ка", "Ліп-ка". Дошкільнята з радістю демонстрували свої вміння і таланти, ділилися радістю. Усі команди швидко зорієнтувались і справились із завданнями. Загадавши бажання вішали свої писаночки на Великоднє деревце.

На кінець великоднього дійства малеча пригостилася пасками та крашанками, принесеними з дому.


Привітання міського голови

Дорогі земляки!

Разом із весняним воскресінням природи знову прийшло до нас світле свято Великодня, яке увесь християнський світ радо відмічає як день утвердження буття, віри й надії.

“Христос воскрес!”– радіє Земля в цей день, набираючи сили для свого розквіту, дзвенять над нею радісні дзвони і ми щиро бажаємо одне одному миру, любові, добра.

Тож сердечно вітаю Вас з величним святом! Нехай світле Христове Воскресіння наповнить наші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – добробутом, щастям, злагодою.

 Міцного Вам здоров’я, святкового настрою, добра й достатку, Божого благословення в усіх добрих справах, помислах і починаннях!

 

Міський голова  Віталій Мельник


Безпека праці

Стандарт OHSAS 18001:2007

«Система управління гігієною та безпекою праці»

Одним із ключових питань суспільно-політичного життя сучасної України є питання євроінтеграційного курсу нашої держави. Тому стає актуальним питання щодо запровадження суб’єктами господарювання міжнародних стандартів, які регламентують питання сумісності та взаємозамінності продукції, методи випробувань різних видів продукції, класифікації (терміни та визначення), технології, транспортування і зберігання, функціонування системи управління охороною здоров’я працівників, безпекою праці на виробництві та інше. Одним з таких стандартів є OHSAS 18001:2007 — міжнародний стандарт щодо розробки та впровадження систем управління охороною праці (далі – СУОП) на підприємствах. OHSAS – це абревіатура від англійського «Occupational Health and Safety Management Systems». Перекладається: «Система управління гігієною та охороною праці» (вітчизняна версия стандарта: ДСТУ OHSAS 18001:2010 «Система управління гігієною та безпекою праці»).


ДНЗ №2 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

Недалечко – червоне яєчко

Весь православний народ святкує одне із значущих і найвеличніших християнських свято – Великдень – Світле Христове Воскресіння.

Ось і дошкільному навчальному закладі №2 «Джерельце» вихователі і дітки зібрались на ранкові посиденьки «За тиждень – Великдень!»

На тематичному заході діти мали змогу познайомитись зі звичаями та обрядами Вербної неділі, Чистого четверга. Закріпили знання про те, що верба є символом пробудження природи.