Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Нарада під головуванням директора Сумського обласного центру зайнятості

Володимир Підлісний: «Кожен, хто переступив поріг наших сервісних центрів, повинен бути впевненим, що тут він отримає вичерпну та фахову консультацію, всіляку допомогу, його вислухають, дадуть слушну пораду»

5 червня відбулася селекторна нарада під головуванням директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного з питань організації та активізації громадських робіт, профнавчання та працевлаштування. У роботі селекторної наради взяли участь директори Сумського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, філій Сумського обласного центру зайнятості, Сумського міського, Конотопського міськрайонного центрів зайнятості, технологи, керівники та спеціалісти профільних відділів.


Благоустрій

Охайне місто - візитна картка громади

Буринь - одне із маленьких містечок, яке знаходиться в центральній частині Сумської області. Перше враження тих, хто приїздить вперше до міста - це чистота і охайність вулиць, каштанова алея від автовокзалу до центру міста. І без перебільшення можна сказати, що це спільна і плідна робота органів місцевої влади і служби зайнятості району. Вирішуючи проблеми зайнятості жителів міста Буринь та району, Буринська районна філія Сумського обласного центру зайнятості постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Щороку в міському бюджеті та бюджеті сільських рад передбачаються кошти на оплату праці безробітних громадян, які будуть залучатися до участі в громадських роботах, затверджується перелік видів громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно корисну спрямованість для громади міста та району. На 2018 рік міським та сільськими бюджетами передбачено 1166,8 тис.грн, в тому числі місто - 830,0 тис.грн. З початку року заключено 27 договорів, в яких взяли участь 97 безробітних громадян. По місту працювали 54 чол.


Відділ державної реєстрації інформує

Про державну реєстрацію права власності

Державна реєстрація права власності на новозбудовані об’єкти нерухомого майна та індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, що закінчені будівництвом до 5 серпня 1992 р., проводиться відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 № 1952-IV та Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127.


КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО

ЯКІ САНКЦІЇ ПЕРЕДБАЧАЄ ДРУГИЙ ПАКЕТ ЗАКОНУ #ЧужихДітейНеБуває

Пане Міністре, доброго дня! Я плачу чималі гроші на дитину. Їх більш ніж вистачає на дитину. Тепер кажуть, що мене примусять платити ще більше, бо збільшиться розмір аліментів. Я й так не зовсім розумію, куди моя колишня їх витрачає і чи на дитину вони йдуть. А тепер, що виходить, вона житиме за мій рахунок?

Степан Любенчук


УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ БУРИНСЬКОГО РАЙОНУ У СІЧНІ-КВІТНІ 2018 РОКУ

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 квітня 2018р., за оцінкою, чисельність наявного населення Буринського району складала 24,1 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–березні 2018р. становила 42 особи, померлих – 156 осіб.

 

ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ

За даними Сумського обласного центру зайнятості упродовж січня–квітня 2018р. статус безробітного у Буринському районі отримали 343 особи.
За цей період за сприяння Державної служби зайнятості працевлаштовано 265 безробітних, з них у квітні – 181 особа.

На кінець квітня 2018р. на обліку залишалося 468 безробітних, що на 23,5% менше, ніж на кінець березня п.р.