Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериЗвернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» – скажи «ні» чергам!

Міністерством юстиції на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України з 26 червеня 2015 запроваджено пілотний проект, який надав змогу фізичним особам подавати заяви до відділів державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет з використанням веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Метою запуску сервісу є спрощення процедури отримання адміністративних послугу сфері державної реєстрації актів цивільного стану та підвищення ефективності роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану.


Графік планового відключення електроенергії

Планове відключення електроенергії в м. Буринь

Буринський РЕМ доводить до відома мешканців м. Буринь графік планового відключення електроенергії з 28 липня по 11 серпня 2017 року.

 


ПРАВОВА ДОПОМОГА

ПРАВОВА ДОПОМОГА СТАЄ БІЛЬШ ДОСТУПНОЮ

За інформацією Головного територіального управління юстиції у Сумській області, в Україні успішно реалізується великий соціальний проект – безоплатна правова допомога, покликана допомагати у захисті і гарантувати рівний доступ до правосуддя. Працюють 551 точка доступу до безоплатної правової допомоги: 23 регіональних центри; 96 місцевих центрів і 432 бюро правової допомоги. На Сумщині діє 4 місцевих центри та 14 бюро правової допомоги.

 

 


ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ

У БУРИНІ ДВІ ЮВІЛЯРКИ

Цієї чарівної липневої пори відсвяткували поважний 90-річний ювілей дві буринчанки – Жданова Лідія Йосипівна та Кубрак Катерина Борисівна. Із цією знаменною датою привітали шановних іменинниць представники міської ради, ветеранської організації та управління Пенсійного фонду у районі.

Обидві ювілярки – шановані в місті люди, адже багато років пропрацювали у галузі громадського харчування, мають статус учасників війни, народили та виховали дітей, допомагали у вихованні внуків, а зараз тішаться вже й правнуками.

Кожна із жінок ведуть активний спосіб життя, ще клопочуться по господарству, а тому зустріли цю знаменну у житті дату у доброму гуморі та в оточенні найрідніших людей.


Оподаткування

Інформаційне повідомлення про встановлення місцевих податків

Буринська міська рада повідомляє, що на 22 сесії міської ради 14 липня 2017 року прийняті рішення «Про встановлення плати за землю на території Буринської міської ради» та «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Буринської міської ради». Детальніше можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради buryn-miskrada.gov.ua в розділі «Місцеві податки і збори».

 

Секретар міської ради  О.А.Зікратий