Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Відділ організаційно-кадрової роботи

З 11 червня у громаді працює фахівець з питань життєзабезпечення об’єднаних територіальних громад, селищних та сільських рад

Буринською міською радою спільно з Буринською районною філією Сумського обласного центру зайнятості було направлено на курси професійного навчання за напрямком «Навчання фахівців з питань життєзабезпечення об’єднаних територіальних громад, селищних та сільських рад» учасника АТО.

Рішенням міського голови з метою виконання на території Буринської міської ради робіт з питань життєзабезпечення об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних та міських рад: охорона громадського порядку, перевірка знань з питань охорони праці, пожежна безпека, забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення громади, цивільний захист, безпека та здійснення контролю в місцях масового перебування людей, запровадження енергозберігаючих технологій та використання ресурсів у процесі реконструкції будівель та споруд; виконання робіт з питань соціального супроводу дітей, молоді, сімей, які опинилися у складних сімейних обставинах, створено тимчасове робоче місце.


Міський парк

Відродженню бути!

Поки інші говорять чи працюють лише на папері, Буринська громада діє. Нещодавно в плани місцевого самоврядування потрапило ще одне важливе завдання. А саме часткова реконструкція міського парку – історичної й культурної перлини Буринщини.

Фахівцями був проведений аналіз придатності об’єкта для виконання основної функції парку відпочинку. Здійснений огляд засвідчив, що в існуючому стані парк не зовсім придатний для повноцінного відпочинку. Кількість доріжок та стан їх покриття, освітлення, відсутність нормального туалету та інші недосконалості, все це грає не на користь мешканців громади. Тому міський парк потребує покращення і приведення відповідно до сучасних вимог. Наразі в парку практично відсутнє функціональне зонування і розмежування території, яка, в свою чергу, потребує огорожі і відмежування від прилеглих вулиць і забудов міста.


Благоустрій

Не будемо байдужими жителями громади!

У той час, як більшість громадян намагаються проводити благоустрій населених пунктів району, впорядковуючи парки, вулиці, автобусні зупинки, прибираючи придорожні смуги, ліквідовуючи стихійні сміттєзвалища, знаходяться й такі, що свідомо нехтують прибиранням належних їм територій. Серед них: ТОВ «Тарас Груп» (колишня Нафтобаза) - керівник Куксов Олександр Миколайович, де не приводиться в належний стан прилегла територія; автодорога державного значення (утримувач «Буринський райавтодор», директор Коваленко Володимир Михайлович), де не проводиться покіс трави на узбіччях; не прибирається територія навколо закладу торгівлі, який знаходиться на вул. Великозахватівська (власник - Соколова Ельвіра Олександрівна).


Новий порядок надання житлових субсидій

З 1 травня 2018 року впроваджено новий порядок надання житлових субсидій

27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій (набрала чинності з 01.05.2018).


СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Нарада під головуванням директора Сумського обласного центру зайнятості

Володимир Підлісний: «Кожен, хто переступив поріг наших сервісних центрів, повинен бути впевненим, що тут він отримає вичерпну та фахову консультацію, всіляку допомогу, його вислухають, дадуть слушну пораду»

5 червня відбулася селекторна нарада під головуванням директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного з питань організації та активізації громадських робіт, профнавчання та працевлаштування. У роботі селекторної наради взяли участь директори Сумського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, філій Сумського обласного центру зайнятості, Сумського міського, Конотопського міськрайонного центрів зайнятості, технологи, керівники та спеціалісти профільних відділів.