Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериОГОЛОШЕННЯ

До уваги
користувачів централізованого водопостачання

У зв’язку із проривом центрального водогону та проведення робіт з його ліквідації 10 серпня 2017 року водопостачання не буде здійснюватися.

КП “Буринь-теплосервіс” приносить свої вибачення за тимчасові незручності.


Служба зайнятості інформує

Служба зайнятості Сумщини
укомплектовує кадрами підприємства «Укроборонпрому»

Державний концерн «Укроборонпром» та Державна служба зайнятості України налагодили системну співпрацю – цього року вже працевлаштовано більше тисячі осіб, ще понад 2 тисяч отримали роботу торік. Всі вони мають необхідну кваліфікацію та потрібні для українського обороно-промислового комплексу.

На Сумщині чотири підприємства «Укроборонпрому» - у Шостці та Конотопі. За 7 місяців нинішнього року ці підприємства потребували біля 300 вакансій, на сьогодні укомплектовано з допомогою служби зайнятості майже всі.

За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, одним із найважливіших завдань в оборонно-промисловому комплексі України є збереження кваліфікованих кадрів, залучення молодих та амбітних спеціалістів, повернення престижу технічному напрямку роботи. Служба зайнятості допомагає з добором кадрів, сприяє забезпеченню українців роботою.


Привітання міського голови

Шановні буринчани!

Маю честь та задоволення привітати вас з нагоди нашого спільного родинного свята – Дня міста, яке ми, відповідно до рішення Буринської міської ради сьомого скликання, вперше відзначаємо у другу неділю серпня!

Це свято, у якому тісно сплелися воєдино історія та сучасність, втілившись у такі милі та дорогі нашим серцям обриси площ, вулиць, скверів та парків.

І нині ми вдивляємося у наше минуле, згадуємо всіх, хто творив його славну 625-річну історію, збагачував традиції, розбудовував, боронив від ворога, проявляючи мужність і героїзм.

Сьогодні, не зважаючи на свій поважний вік, наше місто – молоде та привабливе, а окрасою його є буринчани – працелюбні та самовідданні, веселі та життєрадісні, мудрі та виважені.

Ми разом творимо сьогодення нашої рідної Бурині, її майбутнє. У всіх наших спільних надбаннях є частина праці кожного. Саме завдяки цій повсякденній та наполегливій праці і розвивається наше місто. Впевнений, патріотизм буринчанчан, їх щире бажання зробити своє життя кращим і більш комфортним, стане запорукою добрих справ і прагнень залишити майбутнім поколінням достойну спадщину.

Зі святом вас, дорогі земляки!

Бажаю Вам здоров'я і процвітання, щастя і добробуту, подальших успіхів у розбудові нашого спільного дому – міста Буринь!

Будьте в ньому щасливі та кохані, здорові та веселі. Любіть рідне місто, і воно захистить вас від усіх негараздів!

 

З повагою міський голова Віталій Мельник


АНОНС

Шановні буринчани та гості міста!

Запрошуємо всіх 12 серпня на святкування «Дня міста».

Для Вас передбачена різноманітна культурно – мистецька та розважальна програма:

- З 8.00 у міському парку працюватиме виставка тварин та птахів;

- Об 11.00 від районного будинку культури пройде святкова хода «Україні – мир!», в якій можуть прийняти участь всі бажаючі;

- Об 11.30 на центральній площі міста розпочнеться відкритий районний фольклорний фестиваль «Співуча веселка», де свої творчі здобутки продемонструють колективи Сум, Білопілля, Охтирки, Середино-Буди, Зноб-Новгородського, Шостки, Глухова та Бурині;

- З 14.00 у міському парку шоу-проект «Конкордія» (м.Суми) пропонує майстер класи з народних ремесел, квести, конкурси і вікторини для дітей та дорослих. Гостей свята розважатимуть кукли -велетні та ходулісти;

Вас очікує дитячий ярмарок та шоу мильних бульбашок, працюватиме ігрове містечко та Козацький стан;

Незабутні враження подарує атракціон велетень «Дракоша»;

- Об 19.00 на центральній площі міста розпочнеться вечірня святкова програма. Гостей свята чекає конкурсна програма, молодіжний фрістайл, безпрограшна лотерея, виступи солістів, танцювальних колективів, кавер-групи «Кіріякіди» із м. Києва, фаєр - шоу та дискотека.

У цей день кожен знайде для себе можливість гарно відпочити та поринути у незабутню атмосферу свята.

 

Організаційний комітет


Шлюб за добу

МРІЮ ПРО НЕЗАБУТНЄ ВЕСІЛЛЯ ЗДІЙСНЕНО!

Як відомо шлюби укладаються на небесах, а реєструються у відділах державної реєстрації актів цивільного стану.

Проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу», який діє в місті Суми з лютого 2017 року, покликаний забезпечити гарантоване державою право на шлюб за спрощеною процедурою.

І свідченням цього є все більша кількість укладених шлюбів в межах реалізації проекту - шлюб за 24 години, адже це швидко, доступно, без зайвих витрат часу. «Love story» цих шлюбів у кожного своя, але їх об’єднує одне – кохання, яке не знає меж та кордонів.