Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

МІТИНГ

Увага: 14 червня пройде акція
по вирішенню питання ремонту доріг!

13 червня до міської ради надійшло повідомлення від Буринської районної Партійної організації ВО «Батьківщина» про проведення 14 червня з 10:30 до 13:00 на площі Незалежності біля приміщення районної державної адміністрації акції у формі мітингу, метою якого є ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення, які пролягають через територію Буринської ОТГ.

Причиною проведення такого заходу стало вкрай негативне ставлення до вирішення цього питання та відсутність підтримки з боку вищих ланок влади. Адже цього ж дня міський голова В.Ладуха взяв участь у нараді  під головуванням начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області І.Романюка, де піднімалася ця важлива проблема. І на жаль, результати наради показали, що виділення коштів громаді на проведення ремонту доріг не передбачається.

Жителі Буринської ОТГ бачать, у якому стані перебувають наші дороги, а тому мають змогу і повинні висловити своє бачення вирішення вагомої для життєдіяльності громади проблеми.


СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Сприяння зайнятості молодих фахівців

Служба зайнятості домовилась із Київським національним університетом імені Тараса Шевченка про поглиблення співпраці у напрямку сприяння зайнятості молодих фахівців.

«Питання працевлаштування молоді на перше робоче місце стоїть одним з найголовніших пріоритетів роботи служби зайнятості, тому поглиблення співпраці із провідним українським вишем – Університетом Шевченка для нас вкрай важливо. Протягом січня-квітня 2018 року статус безробітного мали 204,6 тис. осіб з числа молоді (35% від загальної кількості зареєстрованих безробітних). Цифри говорять самі за себе і ми наполегливо працюємо над тим, щоб кожна молода людина одразу ж після отримання освіти могла працевлаштуватися на гідну роботу із достойною заробітною платою», - наголосив в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко під час підписання меморандуму із ректором Університету Леонідом Губерським.

У зустрічі також взяли участь керівник Київського міського центру зайнятості Віктор Білич, директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов, декан філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Анатолій Конверський та начальник Управління Міжнародного співробітництва, зв'язків з громадськістю та ЗМІ Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Святослав Лешик.


Зміна рахунків

Увага: зміна реквізитів рахунків Державного казначейства України

Державне казначейство України звертає увагу платників податків, органів ДФС, місцевих фінансових органів та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

Так, у зв’язку зі зміною порядку відкриття дохідних рахунків з 02.07.2018 рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів за новими реквізитами будуть відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

На сайтах Головних управлінь Казначейств в областях уже розміщено файли з бюджетними рахунками, відкритими на початку червня 2018 року, але зарахування податків та зборів на них розпочнеться із 2 липня 2018 року.

Нові реквізити рахунків знаходяться на сайті ГУ ДКСУ у Сумській області.

 

Фінансове управління Буринської міської ради


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ДЕВ’ЯТОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ДЕВ’ЯТОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №62 – ОД від 11.06.2018 року «Про скликання дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання», дев’ята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 23.06.2018 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.


СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Чарівний світ професій

Учні 1-4 класів ще далекі від свідомого вибору професії, але проведення серед них профорієнтаційної роботи повинно стати основою, на якій в подальшому будуть розвиватись професійні інтереси та наміри школярів у старших класах. Є особисті якості, які необхідні і професійно важливі для всіх без вийнятку професій - це працьовитість, пошана до людей праці усіх професій і спеціальностей, усвідомлення необхідності трудитися, уміння планувати і контролювати свою роботу, правильно організувати робоче місце, акуратність і точність в роботі, посидючість, наполегливість, уміння вибрати найбільш раціональний спосіб виконання завдання, економія матеріалів, часу, тощо. Всі ці якості потрібно формувати починаючи з першого класу. Дітей необхідно поступово вводити у безмежний світ професій, вчити їх орієнтуватися в цьому світі.

З цією метою 7 червня 2018 учні 1-4 класів Буринської спеціалізованої школи №2 відвідали Буринську районну філію Сумського обласного центру зайнятості. На занятті «Чарівний світ професій» учні розширили уявлення та поглибили знання про працю дорослих, відгадували загадки та робили вправи про професії, подорожували ігровими станціями.