Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Публічний звіт

Публічний звіт міського голови за 2016 рік

31 березня 2017 року у районному Будинку культури відбувся публічний звіт міського голови Віталія Мельника перед територіальною громадою за роботу у 2016 році.

В ході звіту В. Мельник проінформував присутніх про стан справ у всіх сферах життєдіяльності громади, підсумував роботу міської ради та її виконавчого комітету за минулий рік та окреслив завдання та плани на рік поточний, він детально зупинився на питаннях наповнення бюджету, реалізації заходів з благоустрою території, ремонту комунальних доріг, інших об’єктів інженерно-транспортної та громадської інфраструктури, запровадження заходів з енергозбереження, соціальної підтримки найбільш вразливих верст населення тощо.

По закінченню публічного звіту міський голова відповів на всі запитання які задали йому учасники цього заходу. Найбільше громадян цікавили питання ремонту житлового фонду, реконструкції та будівництва тротуарних доріжок, облаштування міського парку, ремонту комунальних доріг, дошкільних навчальних закладів тощо.


ДНЗ №2 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

Районний семінар вихователів

28 березня 2016 року на базі ДНЗ №2 «Джерельце» пройшов районний семінар вихователів з теми: «Інноваційні технології в системі освітньо – виховної роботи ДНЗ». 

Дошкільний заклад не один рік ділиться досвідом роботи з колегами району та міста з питань впровадження у практику роботи інноваційних технологій з метою вдосконалення навчально – виховного процесу та ефективності розвитку, навчання та виховання дітей дошкільного віку.


ПІДСУМКИ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відбулась сімнадцята сесія міської ради 

28 березня 2017 року відбулось засідання сімнадцятої сесії сьомого скликання міської ради.

На розгляд сімнадцятої сесії вносилось 17 питань, які попередньо були обговорені на засіданнях постійних комісій. До порядку денного додатково включено питання «Про затвердження Порядку встановлення дитячих майданчиків у місті Буринь».

За результатами розгляду питань були прийняті відповідні рішення.


ДНЗ №1 «РОМАШКА»

ТИЖДЕНЬ ТЕАТРУ

З 20 березня в дошкільному навчальному закладі №1 “Ромашка” стартував Тиждень театру. Фіналом стане Міжнародний день театру, що відзначатиметься 27 березня 2017 року.

Завданнями таких театралізованих заходів у дитячому садку є розвиток естетичних здібностей, сфери почуттів, формування почуття співучасті, співпереживання; - опанування навичок спілкування й колективної творчості.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 17 СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 17 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №11 – ОД від 17.03.2017 року «Про скликання сімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання» сімнадцята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 28.03.2017 року о 10 год. 00 хв. в залі засідань міської ради.