Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банеридень пам'яті

22 червня – День скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні

Сьогодні, 22 червня апарат виконавчого комітету Буринської міської ради, представники установ і закладів громади взяли участь в пам’ятних заходах до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

На чолі з керівництвом міської ради вони стали учасниками мітингу-реквієму, де вшанували загиблих хвилиною мовчання та в знак жалоби та світлої пам’яті полеглих поклали квіти до місць поховання воїнів у місті Буринь.


Буринське об’єднане управління ПФУ інформує

Про перерахунок пенсій з 1 липня 2018 року

Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що згідно Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» з 01.07.2018 року буде підвищено прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність.

В зв’язку з цим, з 1 липня поточного року підвищаться виплати особам, які досягли пенсійного віку, але не мають достатньо страхового стажу для отримання мінімальної пенсії. Такі пенсіонери отримують соціальну пенсію на рівні прожитого мінімуму для осіб, які втратили працездатність. На сьогодні він становить 1373 грн. з наступного місяця буде нараховано 1435 гривень. Також зросте розмір максимальної пенсії. Нині сума обмежена 13730 грн. Від 1 липня буде 14350 грн. на місяць.

Крім того, буде перераховано надбавку до пенсії особам, які мають статус «Почесний донор України» та «Почесний донор СРСР». Розмір цієї надбавки збільшиться з 170 грн. до 177,70 грн. Слушно зауважити що зазначена надбавка визначена на рівні 10% від прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць, який з 01.07.2018 складає 1777 гривень.


СТЕПАНІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Звіт в.о. старости Степанівського старостинського округу Буринської міської ради

До складу Степанівського старостинського округу входить два населених пункти - село Степанівка та село Чалищівка. Загальна кількість зареєстрованого населення станом на 20.06.2018 становить 627 осіб, дворів — 224.

Віковий склад населення: до 18 років — 108 осіб, працездатного віку — 339 осіб, пенсійного віку — 180 осіб.


ВОСКРЕСЕНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Про роботу у Воскресенському старостинському окрузі Буринської міської ради

Протягом червня 2018 року на території сіл Воскресенка та Вікторинівка Воскресенського старостинського округу проводились заходи по благоустрою: прибирання вулиць та території Меморіалу Слави, скверів, скошування трави уздовж доріг, заготівля дров для шкіл громади.

За зверненнями громадян було опрацьовано та передано до управління праці та соціального захисту населення 105 заяв про надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг чи відмову від неї, з них:


Вознесенський старостинський округ

Новини із Вознесенського старостинського округу

З метою економії бюджетних коштів працівниками Вознесенського старостинського округу власними силами проведено ряд заходів з питань благоустрою: встановлено металопластикові вікна у Вознесенському фельдшерському пункті, які були придбані в минулому році за рахунок депутатських коштів депутата районної ради Даценко В.Г., упорядковане сільське кладовище в с. Вознесенка. Також заготовлюються дрова для опалення адміністративного приміщення Вознесенського старостинського округу та дитячого садка.

        

В. о. Вознесенського старостинського округу
Буринської міської ради В.П.Хижняк