Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ПІДСУМКИ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

09 грудня 2016 року відбулось засідання тринадцятої сесії сьомого скликання Буринської міської ради.

У роботі пленарного засідання тринадцятої сесії Буринської міської ради, яке вів Буринський міський голова Мельник В.М., крім депутатів взяли участь голова Буринської районної ради Рябоконь Є.В. та голова Буринської районної державної адміністрації Бойко В.М.

За результатами розгляду питань були прийняті відповідні рішення: «Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради Базими Є.В.», «Про план діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік», «Про затвердження плану підготовки звітів про відстеження результативності діючих регуляторних актів на 2017 рік», «Про внесення змін до регламенту роботи Буринської міської ради сьомого скликання», «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2016 року», «Про заборону розміщення на території міста Буринь інформаційних сюжетів щодо пасажирських перевезень до тимчасово окупованих територій, населених пунктів Російської Федерації та відпочинку в Криму».


ДНЗ №1 «Ромашка»

Районний семінар практичних психологів

8 грудня 2016 року на базі Буринського дошкільного навчального закладу №1 «Ромашка» відбувся районний семінар практичних психологів з теми «Гендерне виховання дітей в умовах дошкільного навчального закладу».

У теоретичній частині семінару практичний психолог Шульженко Анна Валентинівна представила презентацію в якій продемонструвала необхідність гендерного виховання починаючи з раннього віку. Учасники виконували вправи «Вгадай хто?», «Правда чи ні» завдяки чому розширили арсенал прийомів та методів роботи з дорослими.


Безпека праці

Негативний вплив втоми і перевтоми на безпеку праці

До розвитку втоми та перевтоми призводять надмірні фізичні та нервово-психічні перевантаження, які зумовлюють зміни у фізіологічному та психічному станах працівника.

Отже, втома - це сукупність тимчасових змін у фізіологічному та психологічному стані людини, які з'являються внаслідок напруженої чи тривалої праці і призводять до погіршення її кількісних і якісних показників та навіть до нещасних випадків. Втома буває загальною, локальною, розумовою, зоровою, м'язовою та ін. Оскільки організм - єдине ціле, то межа між цими видами втоми умовна і нечітка. Хід збільшення втоми та її кінцева величина залежать від індивідуальних особливостей працюючого, трудового режиму, умов виробничого середовища тощо.


Зустріч з благодійниками

 

11 грудня міський голова Віталій Мельник провів зустріч із президентом благодійного фонду «Help Point Sumy» та засновником Сумського обласного благодійного фонду «Хельвеція» Маріанне Піфаретті із Швейцарії, яка днями завітала з робочою поїздкою до Сум.

Маріанне Піфаретті добре знана на Сумщині благодійниця, яка вже протягом багатьох років організовує у себе на батьківщині збір гуманітарної допомоги та доправку її в нашу область. Міська рада вже неодноразово послуговувалася її благодійництвом. Лише у поточному році завдяки допомозі заснованого пані Піфаретті благодійного фонду дошкільні навчальні заклади міста поповнилися дитячими меблями, спецодягом, теплими ковдрами, навчальними дошками, розносами їжі, для комунального підприємства міської ради «Буринь - теплосервіс» отримано пневмоножиці, мотодрабину, інше обладнання, спецодяг для робітників тощо.


День місцевого самоврядування

7 грудня – День місцевого самоврядування

 

Шановні земляки!

Вітаю територіальну громаду міста, депутатський корпус, членів виконавчого комітету, посадових осіб місцевого самоврядування , громадські об’єднання з державним святом – Днем місцевого самоврядування.

У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.

Усім причетним до цього свята, хочеться подякувати за клопітку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та побажати міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та добра у ваших домівках.

Нехай щира людська вдячність та повага будуть нагородою для вас, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

 

Міський голова Віталій Мельник