Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ЗУСТРІЧ З ДЕПУТАТОМ

ПОВІДОМЛЕННЯ

Запрошую жителів вулиць Котляревського, Толстого, Тургенєва, Некрасова, 1-ша Молодіжна, 2-га Молодіжна, Яблунева, Григорія Базими, Привокзальна 23 жовтня на зустріч з депутатом В.М. Підгайним, яка відбудеться на вулиці Толстого о 10 год.

З повагою депутат міської ради Володимир Миколайович Підгайний.


Державне свято

Напередодні державного свята – Дня захисника України міський голова Віталій Мельник спільно з головою районної організації ветеранів війни та праці Ангеліною Антонівною Кнуренко відвідали вдома ветеранів-учасників бойових дій Другої Світової війни привітали їх зі святом та вручили відзнаки Президента України – ювілейну медаль “70 років Перемоги над нацизмом”.


Привітання міського голови

Дорогі земляки!

Я щиро вітаю всіх зі святом – Днем захисника України!

Це свято відзначається 14 жовтня — в день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Мої поздоровлення сьогодні адресовані захисникам – нащадкам славного козацького роду, які в умовах сьогодення продовжують славні традиції українського воїнства, головні серед яких — патріотизм, мужність, любов до нашої землі.

Сердечно бажаю вам міцного козацького здоров’я, щастя, життєвих гараздів, злагоди, миру і спокою! Нехай любов до рідного краю й людська шана надихають вас на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України!

Низький уклін всім землякам, хто захищав цілісність і суверенітет нашої Держави. Велика вдячність і повага всім, хто зараз зі зброєю в руках відстоює право українців жити в своїй вільній, незалежній та суверенній державі.

Бажаю миру у кожному нашому домі, добробуту і здоров’я всім буринчанам! Нехай з нами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої великої України!

 

Міський голова Віталій Мельник


Підсумки сесії міської ради

30 вересня та 05 жовтня 2016 року відбулось два пленарних засідання десятої сесії сьомого скликання Буринської міської ради

У роботі пленарних засідань десятої сесії Буринської міської ради, яке вів Буринський міський голова Мельник В.М., крім депутатів взяв участь голова Буринської районної ради Є.В.Рябоконь.

Попередньо всі питання обговорені на засіданнях постійних комісій. До порядку денного були додатково внесені два питання «Про депутатський запит депутата міської ради Аксакової О.Ф.» та «Про затвердження Порядку фінансування виконання депутатами Буринської міської ради депутатських повноважень».


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 10 СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 10 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №37– ОД від 19.09.2016 року «Про скликання десятої сесії міської ради сьомого скликання» десята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 30.09.2016 року о 10.00 год. в залі засідань міської ради.