Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Підсумки сесії міської ради

01 листопада 2016 року відбулось засідання одинадцятої (позачергової) сесії сьомого скликання Буринської міської ради

За результатами розгляду питань були прийняті відповідні рішення: «Про затвердження Порядку надання матеріальної допомоги особам, які підписали контракт на проходження військової служби у лавах Збройних Сил України», «Про внесення змін до рішення Буринської міської ради сьомого скликання від 23.02.2016 «Про Програму економічного та соціального розвитку м.Буринь на 2016 рік», «Про Програму благоустрою м. Буринь на 2016-2020 роки», «Про прийняття споруди стадіону «Урожай» у комунальну власність Буринської міської ради», «Про передачу у господарське відання КП “Буринь - теплосервіс” комунального майна».


Привітання з ювілеєм

  90-річний ювілей Петруся Павла Мойсейовича

1 листопада 2016 року відзначив свій 90-річний ювілей шановна в місті людина – учасник бойових дій Другої світової війни, ветеран праці Петрусь Павло Мойсейович. Багато років трудової діяльності ювіляр присвятив будівельній галузі. За його безпосередньої участі у місті та районі збудовано багато об’єктів соціально-господарського призначення та інженерно-транспортної інфраструктури.

З цим поважним ювілеєм Павла Мойсейовича завітали привітати міський голова Віталій Мельник та голова районної організації ветеранів війни та праці Ангеліна Кнуренко.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 11 СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 11 (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №40– ОД від 27.10.2016 року «Про скликання одинадцятої (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання» одинадцята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 01.11.2016 року о 10.00 год. в залі засідань міської ради.


ОГОЛОШЕННЯ

Планове відключення електроенергії в м. Буринь з 01 по 08 листопада 2016 року

Буринський РЕМ доводить до відома мешканців м. Буринь про планове відключення електроенергії з 01 по 08 листопадаПовний графік відключень з переліком вулиць Ви можете переглянути тут.

 


Привітання міського голови

З Днем автомобіліста і дорожника!

Щиро вітаю з Днем автомобіліста й дорожника всіх, чиє життя пов’язане з дорогою: водіїв, працівників дорожнього господарства, приватних підприємців, які зайняті автомобільними перевезеннями.

Надійне автомобільне сполучення є основою життя міста, практично всіх сфер його діяльності. Від якості роботи перевізників, шляховиків, стану  дорожньої інфраструктури залежать не тільки якість і своєчасність обслуговування людей і підприємств, але і безпека наших громадян.

Щиро бажаю всім автомобілістам та працівникам дорожнього господарства легких доріг, безаварійної, успішної і стабільної роботи! А також миру, міцного здоров'я та сімейного благополуччя! Нехай усі дороги у вашому житті будуть головними!

 

Міський голова  Віталій Мельник