Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

СВЯТКОВІ ЗАХОДИ

Свято "Останнього дзвоника"

Сьогодні для школярів нашого міста пролунав останній дзвоник, сповістивши всіх про закінчення 2016-2017 навчального року.

Попереду у дітей – весела пора довгоочікуваних літніх канікул, а у випускників – важливі іспити та зовнішнє незалежне оцінювання.

Міський голова В.Мельник побував на святі Останнього дзвоника у Буринській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2 ім.Ю.М.Лавошника, подякував батькам там педагогічним працівникам за навчання та виховання юних буринчан, а школярам побажав веселого та змістовного відпочинку в літку.


Зустріч міського голови

Про пілотний проект «Шлюб за добу»

25 травня міський голова Віталій Мельник провів зустріч із начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області Калініченко Нелею Анатоліївною. Під час зустрічі було обговорено шляхи реалізації на території міста Буринь пілотного проекту Міністерства юстиції «Шлюб за добу».

Нагадуємо, що у рамках пілотного проекту мінімальний строк для реєстрації шлюбу з моменту подачі заяви буде скорочено з 30 днів до 1 доби.


Про апостиль

ЄВРОПА ВАБИТЬ ТА ЧЕКАЄ

Якщо Ви вирушаєте до іншої країни на навчання, роботу або на постійне місце проживання, то Вам можуть знадобитися певні документи, які Ви отримали в Україні. Для того, аби за кордоном Ваші документи були чинними, вони мають пройти консульську легалізацію або процедуру проставлення апостиля, якщо між нашими країнами немає угоди про відміну або спрощення процедури їх легалізації.

Апостилювання – це один із правових режимів визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

На апостилювання витрачається менше часу, а документи з апостилем можуть використовуватися в різних країнах, а не в одній.


ДНЗ №1 «Ромашка»

З Днем Вишиванки Вас, Українці, вітають малята-дошкільнята!

Коли вдягаю вишиванку,
Немов в любові признаюся
Своїй країні ніжно й палко,
Вдягну і Господу молюся.
За мир та спокій в Україні!
Щоб вишивані візерунки
У долю кожної родини
Внесли приємні подарунки!
Одягнімо вишиванки, друже,
Хай побачить українців світ —
Молодих, відважних, дужих,
У єднанні на сто тисяч літ.


День Перемоги

Буринчани відзначили День Перемоги над нацизмом у другій світовій війні

У зв’язку із відзначенням в Україні 72 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні жителі Бурині долучилися до заходів, що проводилися в місті з нагоди Дня Пам’яті та примирення 8 травня та Дня Перемоги 9 травня.

В ці дні особлива увага містян була прикута до ветеранів цієї війни – живих свідків тих кривавих подій, які не шкодували свого життя на фронті чи тяжко працювали в тилу заради перемоги над нацизмом та звільнення рідної землі від гітлерівської окупації.