Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Привітання міського голови

Шановні співвітчизники! Щиро вітаю вас з Днем Конституції України!

Це свято всієї нації і кожного громадянина, що проголошує демократичні засади розвитку нашої Батьківщини. Саме дотримання Основного закону України є запорукою розбудови в Україні цивілізованого, європейського, громадянського суспільства.

Сьогодні ми стоїмо на шляху побудови вільного, справедливого, солідарного суспільства, потужної та заможної держави, що ґрунтується на основах європейської демократії. Вірю, що спільними зусиллями ми подолаємо усі негативні явища в житті нашої країни, а у наших містах запанують мир та злагода.

Тож нехай міцніє віра в щасливу долю, почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон. Бажаю вам міцного здоров'я, творчого натхнення, мудрості і далекоглядності, успіхів у праці та нових звершень в ім’я народу, рідної держави.

 

Міський голова Віталій Мельник


ПІДСУМКИ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відбулась дев’ятнадцята (позачергова) сесія міської ради 

22 червня 2017 року відбулось засідання дев’ятнадцятої (позачергової) сесії сьомого скликання міської ради, яке провів міський голова В.М.Мельник.

На розгляд сесії вносилось 4 питання, які попередньо були обговорені на засіданнях постійних комісій.

Основним питанням порядку денного було внесення змін до міського бюджету на 2017 рік в частині виділення коштів на фінансування виконання депутатами Буринської міської ради сьомого скликання депутатських повноважень на покращення соціально-економічного розвитку міста Буринь в сумі 857,12 тис.грн., внесені відповідні зміни до Програми економічного та соціального розвитку м.Буринь на 2017 рік та прийняті інші рішення.

 

Секретар міської ради  О.А.Зікратий


Вибираємо ім'я дитині

Обираючи ім’я дитині – обираєте її долю

Для батьків, які очікують появи дитини, завжди виникає запитання номер один: яке дати новонародженій дитині ім’я? Чим керуватися при виборі імені? Модою на імена? Гарним звучанням? Бажанням увічнити ім’я близького родича? У батьків є свобода вибору.

На Сумщині за 2017 рік народилось близько 4 000 дітей.

За поточний рік в органах державної реєстрації актів цивільного стану Буринського району зареєстровано 61 дитину, з них у Буринському районному відділі ДРАЦС – 58.


об’єднана територіальна громада

Розпочата процедура створення Буринської міської об’єднаної територіальної громади

Відповідно до частини третьої статті 6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Буринським міським головою 14.06.2017 року видане розпорядження № 21 - ОД «Про створення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Буринь, сіл Олександрівка Олександрівської сільської ради, Степанівка, Чалищівка Степанівської сільської ради, Червона Слобода, Дич, Чумакове Червонослобідської сільської ради, Успенка Успенської сільської ради, Воскресенка, Вікторинівка Воскресенської сільської ради, Верхня Сагарівка Верхньосагарівської сільської ради, Жуківка, Кубракове, Нотаріусівка, Тимофіївка Жуківської сільської ради, Суховерхівка, Дмитрівка, Нижня Сагарівка, Атаманське Суховерхівської сільської ради в Буринську міську об’єднану територіальну громаду» та проінформовано Сумську обласну раду і обласну державну адміністрацію.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 19 СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 19 (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №24 – ОД від 16.06.2017 року «Про скликання дев’ятнадцятої (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання» дев’ятнадцята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 22.06.2017 року о 10 год. 00 хв. в залі засідань міської ради.