Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Шановні працівники соціальної сфери! Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Переконаний, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого міста, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаю Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій. щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Низький Вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей.

Натхнення Вам і творчих успіхів у Вашій благородній справі!

 

З повагою міський голова Віталій Мельник


Підсумки сесії міської ради

01 листопада 2016 року відбулось засідання одинадцятої (позачергової) сесії сьомого скликання Буринської міської ради

За результатами розгляду питань були прийняті відповідні рішення: «Про затвердження Порядку надання матеріальної допомоги особам, які підписали контракт на проходження військової служби у лавах Збройних Сил України», «Про внесення змін до рішення Буринської міської ради сьомого скликання від 23.02.2016 «Про Програму економічного та соціального розвитку м.Буринь на 2016 рік», «Про Програму благоустрою м. Буринь на 2016-2020 роки», «Про прийняття споруди стадіону «Урожай» у комунальну власність Буринської міської ради», «Про передачу у господарське відання КП “Буринь - теплосервіс” комунального майна».


Привітання з ювілеєм

  90-річний ювілей Петруся Павла Мойсейовича

1 листопада 2016 року відзначив свій 90-річний ювілей шановна в місті людина – учасник бойових дій Другої світової війни, ветеран праці Петрусь Павло Мойсейович. Багато років трудової діяльності ювіляр присвятив будівельній галузі. За його безпосередньої участі у місті та районі збудовано багато об’єктів соціально-господарського призначення та інженерно-транспортної інфраструктури.

З цим поважним ювілеєм Павла Мойсейовича завітали привітати міський голова Віталій Мельник та голова районної організації ветеранів війни та праці Ангеліна Кнуренко.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 11 СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 11 (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №40– ОД від 27.10.2016 року «Про скликання одинадцятої (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання» одинадцята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 01.11.2016 року о 10.00 год. в залі засідань міської ради.


ОГОЛОШЕННЯ

Планове відключення електроенергії в м. Буринь з 01 по 08 листопада 2016 року

Буринський РЕМ доводить до відома мешканців м. Буринь про планове відключення електроенергії з 01 по 08 листопадаПовний графік відключень з переліком вулиць Ви можете переглянути тут.