Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

Пароль



Не пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери









Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

ПРОТИСТОЯТИ НАСИЛЬСТВУ В СІМ'Ї

Пане міністре, хочу звернутися до вас за порадою. Ви неодноразово говорили про боротьбу з насильством у сім’ї і казали, що насильство – це не тільки коли б’ють, а й коли принижують і знущаються. В мене, на жаль, склалася така ситуація, що чоловік постійно показує свою зневагу до мене. Що мені робити в такому випадку, як це припинити?

Наталя Гук


Привітання міського голови

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Сердечно вітаю вас з одним із найважливіших національних свят України – Днем Соборності України!

22 січня український народ відзначає 99-у річницю підписання Акту злуки між представниками Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію як свято національної єдності – День Соборності України. Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців та символізує собою єдність українських земель та незламність духу українського народу.

У цей день пробудилася національна свідомість українців як єдиного народу, єдиної нації. Впевнений, що лише спільними зусиллями ми здатні зробити Соборну Україну – економічно могутньою державою, в якій кожен громадянин почуватиме себе захищено і впевнено.

Бажаю всім миру та злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, незалежної та єдиної України. Слава Україні!

 

З повагою, міський голова В.Б.Ладуха


Сесія Буринської міської ради

ПРО ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕРВИ

На третій сесії (друге пленарне засідання) сьомого скликання Буринської міської ради, міським головою оголошена перерва до 14.00 години 25.01.2018 року.


Привітання міського голови

Привітання з Водохрещем

Від щирого серця вітаю Вас зі світлим християнським святом – Водохрещем. Для нас це свято символізує очищення від усього нещирого і недоброго. Це свято світлих та нових починань.

У цей святковий день, нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння. Бажаю, щоб невичерпним було джерело віри, надії й любові до України!

Зичу міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів!
Злагоди Вам і Вашим родинам!

Христос Хрещається!

З повагою, міський голова В.Б.Ладуха


Служба зайнятості інформує

СЛУХАЧІ ГРУПИ «МАНІКЮРНИК» № 254 УСПІШНО СКЛАЛИ ІСПИТИ ПО 2 РОЗРЯДУ

Слухачі групи № 254 за професією «Манікюрник» склали кваліфікаційні пробні роботи та державну кваліфікаційну атестацію. Вони вправно виконували роботи з манікюру, масаж кистей рук, покриття декоративними матеріалами, гель-лаками, художнє оформлення фарбами, стразами, слайдер-дизайнами. Комісія оцінила практичну та теоретичну фахову підготовку наших слухачів по другому розряду та відмітили, що за останні роки направлення нігтьового сервісу бурхливо розвивається і одночасно зростає потреба в компетентних фахівцях. Бажаємо нашим слухачам та викладачам плідної праці та успіхів в навчанні по 3 розряду.