Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

УВАГА! Конкурс

Буринська міська рада на конкурсній основі здає в оренду нежитлові приміщення загальною площею: 238,1 м2 (гараж №2 і складське приміщення) розташовані за адресою:  вул. Ринкова, 20 «г»  м. Буринь і вул. Ринкова, 20 «д».

 Основні умови конкурсу:

•  орендна плата (згідно чинних нормативно-правових актів);

•  поточний ремонт орендованого приміщення.

Заявки на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Буринь, вул. Першотравнева, 1.

Конкурс відбудеться 27 жовтня 2016 року о 10 годині.


Ремонт доріг

Ремонт доріг

За рахунок субвенцій з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку та співфінансування з міського бюджету починаючи з 12 вересня 2016 року розпочато капітальний ремонт дороги по вул. Кутузова в м. Буринь (І черга).

Зазначені роботи виконуються філією “Буринський райавтодор” ДП “Сумський облавтодор”.

Підрядника визначено за результатами проведення конкурсу з використанням електронної системи закупівель “Прозорро”.


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

До відома власників транспортних засобів!

У зв’язку з проведенням КП “Буринь-теплосервіс” ремонтних робіт на водогоні по вул. Вознесенська (стара назва – Свердлова) рух транспортних засобів по зазначеній вулиці тимчасово обмежений.


СВЯТКОВІ ЗАХОДИ

День міста

У суботу з вересня буринчани відсвяткували День міста. Святкові заходи розпочалися ще з самого ранку. Любителі домашніх і декоративних птахів та тварин мали нагоду відвідати виставку, а багато хто повернувся звідти із покупками - хтось поніс додому породистих кролів, хтось - курей, а кому в око в пали красиві голуби.

Поряд працювала виставка робіт гуртківців Будинку дитячої та юнацької творчості. Багато людей зупинялись тут, щоб помилуватися творчими роботами юних буринчан.

Цілий день було весело та гамірно у міському парку, для дітей тут працювало багато атракціонів, а ще – аніматори які розважали дітвору, проводили для них різноманітні вікторини та конкурси.


Постанова Буринської МВК №2 від 30.08.2016 року

Про реєстрацію визнаного обраним депутатом Буринськї міської ради у багатомандатному виборчому окрузі м. Буринь Тюріної Людмили Миколаївни від партійної організації ВО «Свобода».