Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

СВЯТКОВІ ЗАХОДИ

День міста

У суботу з вересня буринчани відсвяткували День міста. Святкові заходи розпочалися ще з самого ранку. Любителі домашніх і декоративних птахів та тварин мали нагоду відвідати виставку, а багато хто повернувся звідти із покупками - хтось поніс додому породистих кролів, хтось - курей, а кому в око в пали красиві голуби.

Поряд працювала виставка робіт гуртківців Будинку дитячої та юнацької творчості. Багато людей зупинялись тут, щоб помилуватися творчими роботами юних буринчан.

Цілий день було весело та гамірно у міському парку, для дітей тут працювало багато атракціонів, а ще – аніматори які розважали дітвору, проводили для них різноманітні вікторини та конкурси.


Постанова Буринської МВК №2 від 30.08.2016 року

Про реєстрацію визнаного обраним депутатом Буринськї міської ради у багатомандатному виборчому окрузі м. Буринь Тюріної Людмили Миколаївни від партійної організації ВО «Свобода».


ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дорогі буринчани !

        

6 вересня ми з вами святкуватимемо наше спільне свято – День міста.

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Дякую всім мешканцям Бурині, які небайдужі до долі рідного міста, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не зломився, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще. Вітаю також молоде покоління, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому. Дуже хочеться бачити нашу молодь цілеспрямованою, здоровою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією. Нехай же зростає та процвітає наше улюблене місто! Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду. З Днем міста буринчани!

 

З повагою

В.Мельник
Буринський міський голова
 

АНОНС

До уваги жителів та гостей  м. Буринь
3  вересня  2016 року відбудуться святкові заходи з нагоди Дня міста.

У програмі :

з 8.00 год.   – виставка домашніх та декоративних птахів у міському парку;

з 10.00 год. – виставка робіт гуртківців Будинку дитячої та юнацької творчості;

з 11.00 год. для дітей  у міському парку працюватимуть  атракціони, батути, а з 15.00 год. - аніматори, ходулісти, ростові кукли, живі скульптури, аквагрим;

з 19.00 год.  – вечірня святкова програма на центральній площі міста (феєричне вогняне шоу, шоу «Живі Барабани», концерт артистів Сумської обласної філармонії, святкова торгівля).

 

 

Організатори свята – виконавчий комітет

міської ради та шоу – проект «Конкордія » (м. Суми).


ОГОЛОШЕННЯ

Планове відключення електроенергії в м. Буринь з 02 по 09 вересня 2016 року

Буринський РЕМ доводить до відома мешканців м. Буринь про планове відключення електроенергії 02 по 09 вересняПовний графік відключень Ви можете переглянути на наступній сторінці.