Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Засідання виконавчого комітету

25 січня відбулося перше в цьому році засідання виконавчого комітету міської ради, до порядку денного якого було внесено чотирнадцять питань.

Найбільша полеміка серед учасників засідання виникла під час розгляду питання про затвердження нових тарифів на послуги комунального підприємства міської ради “Буринь-теплосервіс” з обслуговування багатоквартирного житлового фонду, централізованого водопостачання та водовідведення, вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот.


Графік планового відключення електроенергії

Планове відключення електроенергії в м. Буринь

Буринський РЕМ доводить до відома мешканців м. Буринь графік планового відключення електроенергії з 30 січня по 08 лютого 2017 року.

 


ДНЗ №2 «Джерельце»

Акція "Нагодуй пташку взимку"

Надворі зима. Сніг вкрив землю білою ковдрою. Люди поспішають до своїх теплих осель. Тільки зголоднілі та замерзлі пташки нікуди не поспішають, сидять на гілках, розпушивши своє пір’ячко. Зимова пора – це серйозне випробування для пернатих.

В ДНЗ №2 «Джерельце» проведено акцію «Нагодуй пташку взимку». Мета цієї акції – прищепити у дітей любов до навколишнього середовища, навчити піклуватися про пташок.

До акції долучилися і батьки, які допомогли змайструвати годівнички. Вихователі разом з дітками розвісили годівниці на подвір’ї закладу.

Нехай щодня прилітають до годівничок пташки ласуватись насіннячком та звеселяють нас своїм жвавим співом!


ДНЗ №2 «Джерельце»

Розвага "Різдв'яні зустрічі"

В народі говорять: «Зима прийшла і празничків привела». І дійсно: взимку майже щодня – свято. Багатий на свята січень місяць, який супроводжується комплексом народних традицій та обрядів. Різдвяні свята завжди відзначають надзвичайно урочисто. Колядники, щедрівники, засівальники, святково вбрані, ходили від хати до хати, несли радісну звістку про народження Христа та бажали  благополуччя тим, кого відвідували.


Підсумки сесії міської ради

Відбулась 15 (позачергова) сесія Буринської міської ради

20 січня 2017 року відбулась п’ятнадцята (позачергова) сесія сьомого скликання міської ради.

Враховуючи те, що з 1 січня 2017 року розрахунки за електричну енергію, яка відпускається на потреби зовнішнього освітлення населених пунктів, будуть здійснюватися за єдиним роздрібним тарифом (без поділу на денний та нічний тариф) відповідного класу напруги орієнтовно в розмірі - 3,1342 грн за 1 кВт.год електроенергії виникла необхідність внести зміни до рішення міської ради сьомого скликання від 23.12.2016 року «Про міський бюджет м. Буринь на 2017 рік». Збільшено видатки на «Оплату електроенергії» на суму 250,0 тис.гривень за рахунок зменшення видатків «Капітальний ремонт інших об’єктів» (утеплення адміністративної будівлі Буринської міської ради по вул.Першотравнева в м.Буринь) та внесені відповідні зміни до Програми економічного та соціального розвитку м.Буринь на 2017 рік».

 

Секретар міської ради О.А.Зікратий