Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!»

Запуск онлайн платформи «Я МАЮ ПРАВО!» спростить доступ громадян до інформації щодо захисту їхніх прав

Запуск офіційного веб-сайту загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» розширить коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав.

«Захист прав громадян є одним з ключових завдань Мін’юсту. За 3 роки ми створили одну з найкращих систем надання безоплатної правової допомоги. Цього року ми зробили наступний крок і дали старт проекту «Я МАЮ ПРАВО!», в рамках якого ми доносимо українцям інформацію про їхні права і вчимо ці права захищати. Запуск сайту проекту – важливий крок, адже кожен може скористатись порталом http://pravo.minjust.gov.ua/ та отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях», - зазначив міністр юстиції Павло Петренко.


ПІДСУМКИ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відбулась двадцять третя сесія міської ради 

25 вересня 2017 року відбулось засідання двадцять третьої сесії сьомого скликання міської ради.

Попередньо всі питання обговорені на засіданнях постійних комісій.

За результатами розгляду затверджено звіт про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2017 року, внесено зміни до міського бюджету де виділені кошти на виплату заробітної плати працівникам дошкільних закладів міста в сумі 300,00 тис.грн., на харчування дітей пільгових категорій в школах міста Буринь в сумі 70,0 тис.грн, збільшено видатки на благоустрій міста та інші.


50-річний ювілей

50-річний ювілей дошкільного закладу Ромашка

В п’ятницю 22 вересня у першому міському дошкільному закладі “Ромашка” пройшли святкові заходи з нагоди 50-ї річниці його заснування. Учасниками святкового дійства стали вихованці дитячого садочка, їх батьки, колектив закладу, почесні гості.

Чудова, по справжньому літня погода, сприяла тому, що все дійство проходило на свіжому повітрі. На дитячому майданчику розташувалась святкова сцена, тематичні куточки, благодійний ярмарок, з дітьми працювали аніматори.

Серед поважних гостей свята були депутати обласної та районної ради, керівники міста та спонсори.

Весело, з піснями, та  танцями, привітаннями та подарунками, відсвяткували всі поважний ювілей дитячого садка.


Допомога благодійного фонду

Співпраця з благодійним фондом

За ініціативи міського голови В.М.Мельника та завдяки співпраці з благодійним фондом "Хельвеція" на передодні Дня рятувальника працівники державної самостійної пожежної частини №23 отримали комплекти спецодягу та деяке обладнання.

Крім того, цими днями Буринській загальноосвітній школі №3 в рамках цієї співпраці було передано відеопрезентатор.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 23 СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 23 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №33 – ОД від 14.09.2017 року «Про скликання двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання» двадцять третя сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 25.09.2017 року о 10 год. 00 хв. в залі засідань міської ради.