Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ОГОЛОШЕННЯ

Планове відключення електроенергії в м. Буринь на 29 та 30 серпня 2016 року

Буринський РЕМ доводить до відома мешканців м. Буринь про планове відключення електроенергії 29.08.2016 р. з 13.00 до 16.00 години по вулицях: Василя Стуса, Григорія Базими, Друга Молодіжна, Клепальська, Котляревського, Кутузова, Лікарняна, Миколи Безрукова, Молодіжна, Некрасова, Новоселівська, Перша Молодіжна, Польова, Толстого, Тургенєва, Яблунева, а також 30.08.2016 р. з 09.00 до 13.00 години по вулицях: Вільчанська та Поліська. Більш детальну інформацію Ви можете отримати на наступній сторінці.

 


Погода

Увага! Різке погіршення погодних умов

За прогнозами Укргідрометцентру, 11 серпня у західних областях, вдень і на Вінниччині та Житомирщині, протягом 12 серпня на решті території очікується різка зміна погодних умов: пройдуть грозові дощі, в окремих районах град, пориви вітру та шквали 15-22 м/с, 11 серпня на Закарпатті та Карпатах, 12 серпня у центральних областях та на півночі Лівобережжя місцями сильні дощі; починаючи із західних областей температура повітря знизиться: нічна - на 3-6°, денна - на 10-15°.


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Графік вивезення твердих побутових відходів (сміття) з приватного сектору м.Буринь по КП "Буринь-теплосервіс" на 2016 рік

 

Із графіком і маршрутом вивезення твердих побутових відходів на 2016 рік Ви маєте змогу ознайомитись на наступній сторінці.


Підсумки сесії міської ради

05 серпня 2016 року відбулась дев’ята (позачергова) сесія сьомого скликання Буринської міської ради

У роботі пленарного засідання дев’ятої (позачергової) сесії Буринської міської ради, яке вів секретар Буринської міської ради Зікратий О.А., крім 19 депутатів взяли участь голова Буринської районної ради Є.В.Рябоконь та голова Буринської районної державної адміністрації Сумської області Бойко В.М.


Безпека на воді

ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН

Влітку більшість мешканців Сумщини обирають відпочинок на берегах річок та озер. Проте не всі усвідомлюють, що вода потребує крайньої обережності. Дана легковажність людей призводить до трагічних наслідків. Такі нещасні випадки зафіксовані, як у  обласному центрі так і районах. Вік загиблих становить від 2 до 69 років.

Основні причини: купання у нетверезому стані, недотримання вимог безпеки та недогляд дорослих за дітьми.