Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Виділення земельних ділянок учасникам АТО

Вітаю Вас, шановний міністре. Мій чоловік 2 роки пробув в АТО. Спочатку як доброволець, а потім уже офіційно у військах. Повернувся на 3 місяці і знову пішов захищати країну. Чи має він право отримати землю, куди для цього звертатися?

 

Валентина Остапок


ДНЗ №2 «Джерельце»

Осінній вернісаж в ДНЗ №2 «Джерельце»

Осінь... Золота, пишна, щедра, багата.

Похмура пора, з дощами, холодом - похмура вона тільки для тих, хто не вміє знаходити красу в принаді осені. Великий осінній марафон провели в дитячому садку «Джерельце» педагогічні працівники. Свято осені — захід, яке направлене на розв’язання таких педагогічних завдань: тут тобі і розвиток творчих здібностей дітей, і прищеплення їм любові і дбайливого ставлення до природи, а також запам’ятовування ними ознак і прикмет осені. Але що сухі слова в порівнянні з тим задоволенням, з тією радістю, які діти одержують, беручи участь у казковому сценарії, одягаючись у костюми зачаровують яскравими кольорами осені!

 


Підсумки сесії міської ради

Відбулась двадцять четверта сесія міської ради 

08 листопада 2017 року відбулось засідання двадцять четвертої сесії сьомого скликання міської ради.

Попередньо всі питання обговорені на засіданнях постійних комісій.

За результатами розгляду затверджено звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року, внесено зміни до міського бюджету де виділені кошти на виплату заробітної плати працівникам дошкільних закладів міста в сумі 600,0 тис.грн., 30,0 тис.грн. на встановлення дорожніх знаків, 25,0 тис.грн. на виплату допомоги на лікування жителям міста, 75,0 тис.грн. на матеріальну допомогу 5-ти сім’ям загиблих учасників АТО по 15,0 тис.грн. кожній сім’ї, 40,528 тис.грн. субвенція центру первинної медико-санітарної допомоги для забезпечення 58 хворих на цукровий діабет жителів міста Буринь безкоштовними препаратами інсулінів до кінця 2017 року та інші.


Результати виборів Буринської ОТГ
ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!»

ПРОЕКТ МІН’ЮСТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: ПІВРОКУ УСПІШНОЇ ІНІЦІАТИВИ

Рівно півроку тому Мін’юст запровадив загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та успішно його реалізує. Органи юстиції активно переходять на сучасні європейські формати роботи, а проект напряму показує кожному громадянину – закони в Україні працюють.

Спеціалісти юстиції Сумщини від старту проекту на початку серпня вже здійснили 48 виїздів до районів області. За цей час юристи мобільних робочих груп почули чимало проблем, які турбують громадян, та активно їх вирішують не у кабінетах, а безпосередньо на місцях, що ще раз доводить, що юстиція – відкрита для людей.