Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Охорона праці

Психофізіологічні основи безпеки праці

Аналіз випадків виробничого травматизму підтверджує вирішальну роль виконавця робіт у створенні передумов формування травмонебезпечних ситуацій, адже значна їх кількість виникає з суб'єктивних причин, які пов'язані з особистістю та поведінкою працівника. Статистика свідчить, що основними причинами нещасних випадків на виробництві є організаційні та психофізіологічні. А саме, порушення вимог нормативних актів з охорони праці потерпілим або його особиста необережність.


ВАНДАЛІЗМ

Кому заважає вуличне освітлення?

 

Ні для кого не секрет, що з середини 90-х років донедавна на території нашого міста було практично відсутнє зовнішнє освітлення. Освітлювалися темної пори доби хіба що декілька центральних вулиць.

Звичайно, такий стан справ не влаштовував ні мешканців міста ні міську владу. Всі ми були свідками того, як за останні декілька років коштами міського бюджету зовнішнє освітлення відновлено практично по всіх вулицях.

Разом з тим треба визнати, що в умовах дефіциту бюджетних коштів  міській владі довелося вдатися до сезонного (з 15 травня по 15 серпня) відключення вуличного освітлення на периферії та запровадити погодинний режим його роботи протягом решти часу. 

Запроваджуючи такий режим роботи вуличного освітлення міська влада намагалася збалансувати інтереси мешканців міста та фінансові можливості міського бюджету. Заміною фотоелементів на реле часу у вузлах обліку мереж вуличного освітлення вдалося досягти прийнятних умов його роботи та посильних для міського бюджету сум оплати за спожиту електричну енергію.

 


Підсумки сесії міської ради

09 листопада 2016 року відбулось засідання дванадцятої (позачергової) сесії сьомого скликання Буринської міської ради

На порядок денний дванадцятої (позачергової) сесії було винесене одне питання «Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року «Про міський бюджет м. Буринь на 2016 рік», відповідно до якого виділені кошти для забезпечення виконання депутатських повноважень:

•  22,134 тис.гривень - облаштування колодязів;

•  10,0 тис.гривень - поточний ремонт пішохідного переходу через струмок Овід (вул.8-Березня);

•  10,0 тис.гривень - поточний ремонт вуличного освітлення по вул.Новоселівська;

•  82,960 тис.гривень - придбання щебеня різної фракції для висипки силами мешканців по вулицях міста;

•  19,960 тис.гривень - придбання матеріалів для поточного ремонту колодязів.


ОГОЛОШЕННЯ

Планове відключення електроенергії в м. Буринь з 11 по 21 листопада 2016 року

Буринський РЕМ доводить до відома мешканців м. Буринь про планове відключення електроенергії з 11 по 21 листопадаПовний графік відключень з переліком вулиць Ви можете переглянути тут.

 


ЗУСТРІЧ З РОДИЧАМИ ЗАГИБЛИХ В АТО

 

4 листопада до Бурині на зустріч з родичами загиблих у зоні проведення антитерористичної операції військовослужбовців завітали представники благодійної організації Громадський фонд «Суми» Дубодєлов Вадим Кузьмич та Журова Валентина Юріївна.

Зібрання, на якому обговорювалися злободенні питання і проблеми сімей загиблих учасників АТО пройшло за участю міського голови Віталія Мельника.