Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Міжнародний день захисту дітей в ДНЗ №1 "Ромашка"

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей Перше червня - День дитинства: такого далекого і близького, таємничого і загадкового. Це - блакитне небо, це-мир і щастя, це веселий гомін, бантики, машинки, скакалки… Це все, чого так нам не вистачає в дорослому житті. Колектив дошкільного навчального закладу №1 «Ромашка» разом з дітьми урочисто відзначили цей день на майданчику закладу: провели спортивно – музичне свято «Літограй» (різні види змагань); конкурс малюнків на асфальті; ігри з мильними бульбашками; будування пісочних споруд; різні ігри та конкурси. Міська рада подарувала запрошення дітям на атракціони в міському парку. Діти залишилися дуже задоволені.


Громадська думка

З метою вивчення громадської думки щодо можливості надання в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 3,0 га ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» для здійснення виробничої діяльності в м. Буринь, вул. Червоноармійська, 7 (територія колишнього паливного складу), виконавчий комітет Буринської міської ради приймає в письмовому вигляді пропозиції та зауваження з цього питання протягом місяця (з 01 червня 2016 року по 01 липня 2016 року) за адресою м. Буринь, вул. Першотравнева, 1 або за електронною адресою buryn.rada@ukr.net.


ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

25 травня 2016 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні обговорювалися питання  підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та бюджетних установ міської ради до роботи в осінньо-зимовий період. Розроблені та затверджені відповідні заходи, реалізація яких має забезпечити стале проходження опалювального періоду 2016-2017 років, стабільну та безаварійну роботу об’єктів життєзабезпечення населення.

На виконання вимог Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про оголошення конкурсу з визначення управителів багатоквартирними будинками, затверджено склад конкурсної комісії та Порядок проведення конкурсу з надання послуг з управління багатоквартирними будинками.


ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Випуск 2016 ДНЗ №1 "Ромашка"

25 травня 2016 року в ДНЗ №1 "Ромашка" відбулась подія року Церемонія Оскар на випускному святі. Випускники в цей день були схожі на справжніх красунь у вишуканих сукнях та кавалерів у святковому вбранні. Ці перетворення відбулись завдяки першому в їх житті випускному балу. Привітати випускників прийшли працівники дошкільного закладу, батьки та рідні, вихованці молодших груп. Хлопчики та дівчата отримали перші у своєму житті дипломи. Дипломи про закінчення дитячого садка. Попереду у випускників шкільне життя. Нехай воно буде цікавим та щасливим. Успіхів дітям у навчанні та вірних друзів.


ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ

Новий порядок реєстрації місця проживання!

З метою реалізації повноважень органів місцевого самоврядування щодо виконання своїх функцій з реєстрації осіб Кабінет Міністрів України Постановою від 02 березня 2016 року № 207 (далі - Постанова) затвердив єдині для всіх Правила реєстрації місця проживання особи на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України № 888-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг" (далі- Закон), з 04 квітня 2016 року до тепер органом реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб в м.Буринь є виконавчий комітет Буринської міської ради.

На підставі Закону та Постанови громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов'язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання.

Реєстрація місця проживання / перебування або зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється в день подання особою або його представником документів. Реєстрація місця проживання за заявою особи може бути здійснена одночасно зі зняттям з попереднього місця проживання.