Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ДНЗ №2 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

Недалечко – червоне яєчко

Весь православний народ святкує одне із значущих і найвеличніших християнських свято – Великдень – Світле Христове Воскресіння.

Ось і дошкільному навчальному закладі №2 «Джерельце» вихователі і дітки зібрались на ранкові посиденьки «За тиждень – Великдень!»

На тематичному заході діти мали змогу познайомитись зі звичаями та обрядами Вербної неділі, Чистого четверга. Закріпили знання про те, що верба є символом пробудження природи.


АНОНС

До уваги мешканців міста Буринь

З нагоди свята Великодня у міському парку 17 квітня 2017р. з Пасхальною програмою виступить духовий оркестр церкви Християн віри Євангельської під керівництвом Анатолія Устимчука з с. Борбин, що на Рівненщині.

Початок програми о 18:00.


Громадське обговорення

Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації.

«Внесення змін в генеральний план м. Буринь Сумської області з проектом плану зонування території м. Буринь»

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555, Буринська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення проекту містобудівної документації «Внесення змін в генеральний план м. Буринь Сумської області з проектом плану зонування території м. Буринь».

 

 


Публічний звіт

Публічний звіт міського голови за 2016 рік

31 березня 2017 року у районному Будинку культури відбувся публічний звіт міського голови Віталія Мельника перед територіальною громадою за роботу у 2016 році.

В ході звіту В. Мельник проінформував присутніх про стан справ у всіх сферах життєдіяльності громади, підсумував роботу міської ради та її виконавчого комітету за минулий рік та окреслив завдання та плани на рік поточний, він детально зупинився на питаннях наповнення бюджету, реалізації заходів з благоустрою території, ремонту комунальних доріг, інших об’єктів інженерно-транспортної та громадської інфраструктури, запровадження заходів з енергозбереження, соціальної підтримки найбільш вразливих верст населення тощо.

По закінченню публічного звіту міський голова відповів на всі запитання які задали йому учасники цього заходу. Найбільше громадян цікавили питання ремонту житлового фонду, реконструкції та будівництва тротуарних доріжок, облаштування міського парку, ремонту комунальних доріг, дошкільних навчальних закладів тощо.


ДНЗ №2 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

Районний семінар вихователів

28 березня 2016 року на базі ДНЗ №2 «Джерельце» пройшов районний семінар вихователів з теми: «Інноваційні технології в системі освітньо – виховної роботи ДНЗ». 

Дошкільний заклад не один рік ділиться досвідом роботи з колегами району та міста з питань впровадження у практику роботи інноваційних технологій з метою вдосконалення навчально – виховного процесу та ефективності розвитку, навчання та виховання дітей дошкільного віку.