Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Про скликання першої сесії

БУРИНСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА № 23

Про скликання першої сесії новообраної Буринської міської ради VII скликання

Відповідно до Протоколу міської виборчої комісії Про результати виборів депутатів Буринської міської ради у багатомандатному виборчому окрузі від 03.11.2017 року, керуючись Постановою Центральної виборчої комісії №381 від 02.10.2015 року «Про Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів ВР АР Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ», керуючись частиною третьою статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

постановляє:

Скликати першу сесію новообраної Буринської міської ради Буринського району Сумської області VII скликання 24 листопада 2017 року о 10 год. 00хв. в залі засідань Буринської міської ради. Дану постанову довести до відома новообраних депутатів Буринської міської ради та оприлюднити на інформаційному стенді міської ради.

 

Голова Буринської міської виборчої комісії Г.І. Коник


Служба зайнятості інформує

Живи та працюй в Україні: з початку року роботодавці Сумщини подали 28 тисяч вакансій

Протягом січня-жовтня 2017 року до Сумської обласної служби зайнятості звернулось 5,4 тисячі роботодавців, які подали відомості про 28 тисяч вільних вакансій, що на 7,3 відсотки більше, ніж у минулому році. Так, кількість роботодавців, які звернулись до обласної служби зайнятості, збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 10,2%, а кількість вакансій на 7,3%, інформує прес-служба відомства.

У обласній службі зайнятості підкреслили, що з огляду на активізацію економічних процесів у державі, в Україні розпочинається соціальний проект під лозунгом “Живи та працюй в Україні”, головною метою якого є пожвавлення людей на ринку праці України. Організатором проекту виступила Служба зайнятості за підтримки органів місцевої влади. В рамках проекту по всій Україні будуть відбуватись інформаційні активності, спрямовані на якнайшвидший пошук роботи для безробітних та підбір вакансій для роботодавців. Зокрема, в рамках проекту, будуть організовані масштабні ярмарки вакансій на найбільших підприємствах держави.


СВЯТКОВІ ЗАХОДИ

День Гідності та Свободи

Сьогодні 21 листопада з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи представники міської ради на чолі з міським головою Віталієм Мельником вшанували пам'ять загиблих земляків покладанням квітів до пам’ятного знаку на Алеї Слави.


Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Про освіту

Доброго дня. Ви часто їздите в регіони і, мабуть, добре розумієте, як ми тут живемо. Зарплати у нас невеликі, за все доводиться платити, а тут ще й постійні побори в школі - то на канцтовари, то на миючі засоби, то на ремонт. Скажіть, будь ласка, наскільки вони законні й чи обов’язково їх сплачувати?

 

Стефанія Король


Привітання з ювілеєм

90-річний ювілей Ведмідь Варвари Трохимівни

На передодні професійного свята Дня працівників сільського господарства народилася Ведмідь Варвара Трохимівна, яка 13 листопада відзначила 90-річний ювілей.

Варвара Трохимівна народилась у багатодітній селянській родині у с. Чернеча Слобода, ще підлітком розпочала працювати у місцевому колгоспі. Пережила голодомор, фашистську окупацію у 1941-1943 роках. За довголітню роботу у с/г виробництві має урядові нагороди.

Ювілярку тепло вітали з 90-річним ювілеєм та професійним святом Антоніна Шевченко - керівник апарату міської ради, Ангеліна Кнуренко - голова районної організації ветеранів.