Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!»

НА СУМЩИНІ ОСВІТА БЕЗ КОРУПЦІЇ

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» активно шириться Сумщиною. Так зокрема представники органів юстиції провели правові флешмоби для студентства у навчальних закладах Сум, Великої Писарівки, Глухова, Конотопа, Кролевця, Лебедина, Путивля, Ромен та Шостки. 

Спеціалісти органів юстиції наголошують: дуже важливо сформувати у молодого покоління нову правову свідомість. Захистити свої права може кожен, головне – знати, як це правильно робити. І у цьому – покликання загальнонаціонального проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!».  Фахівці обласної юстиції продовжують активно інформувати громадян щодо захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб.

Більше інформації про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» ви можете дізнатися на онлайн-платформі http://pravo.minjust.gov.ua/. Знаю! Дію! Захищаю!


Служба зайнятості інформує

Адаптація надання соціальних послуг учасникам АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості

4 жовтня 2017 року на базі Буринського районного центру зайнятості відвувся круглий стіл для учасників АТО із запрошенням соціальних служб району на тему: "Адаптація надання соціальних послуг учасникам АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості". На заході були присутні: головний спеціаліст з питань правового забезпечення Буринської РДА Мощенко А.О., начальник управління праці та соціального захисту населення Буринської РДА Фінцева І.І., начальник Буринського бюро правової допомоги Бондаренко М.А., головний спеціаліст Білопільського відділення виконавчої дирекції Фонду страхування України Кисла О.М., завідуюча поліклінічним відділення Буринської ЦРЛ ім.проф.М.П.Новаченка Коваленко К.О., директор-голова комісії з припинення Буринського РЦЗ Авер’янова Н.А. та безробітні громадяни – учасники АТО.


Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Порядок приватизації квартири (будинку), житлового приміщення в гуртожитку

Пане Міністре, доброго дня. Ми з колегами по 30 і більше років пропрацювали на виробництві. Жили у гуртожитку від заводу. Зараз пішли слухи, що можливо ми отримаємо право на приватизацію нашого житла. Підкажіть, як ми маємо це правильно зробити?

Тетяна Литвин


ім’я дитини

ЮСТИЦІЯ ЗА КОМФОРТ ДЛЯ БАТЬКІВ ТА ДІТЕЙ

Говорять, що ім’я дитини - це її оберг на все життя. До цього питання молоді батьки підходять дуже креативно. Найнезвичнішими  іменами за останній час на Сумщині були:  Светорада - радість світла, Мальва - ніжна, Єсенія - ясне небо, Ярина - яскрава, сонячна, Северин - міцний, наполегливий.

Діти - майбутнє кожної країни, тому Міністерство юстиції з грудня 2015 року запровадило нову послугу, а саме – видачу свідоцтв про народження безпосередньо у пологових будинках.

Органами юстиції Сумської області за цей період видано 5368 свідоцтв про народження дитини практично одразу після народження малюків.


Автобусний маршрут «Завод СОМ - Елеватор»

Буринська міська рада повідомляє!

В понеділок 02.10.2017 року відновлюється автобусний маршрут «Завод СОМ - Елеватор». 

 

Розклад руху автобусного маршруту