Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Навчання

14 липня на базі виконавчого комітету міської ради пройшло навчання посадових осіб виконавчих комітетів сільських рад, відповідальних за ведення реєстрів територіальних громад.

Практичним навичкам роботи з реєстрами територіальних громад посадовців навчали спеціалісти відділу ведення державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації та апарату виконавчого комітету міської ради.


Зустріч з громадськістю

У залі засідань міської ради пройшла зустріч слухачів відділення денного перебування Буринського районного територіального центру з працівниками виконавчого комітету міської ради в ході якої обговорювалися актуальні питання  життєдіяльності міської громади.

Перед слухачами виступали керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради А. Шевченко та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Р. Жук.


Ремонт доріг

У місті продовжуються роботи з поточного ремонту комунальних доріг.  На черзі ремонт під’їзної дороги до житлового мікрорайону по провулку Горького. За сприятливих погодних умов працівники дорожньої служби розпочали роботи з укладання асфальту.


ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці міста Буринь!

На підставі листа ПАТ "Сумигаз" №59 від 08.07.2016 року Буринський цех Конотопського УЕГГ повідомляє, що в звя'зку з проведенням планових робіт на газопроводі високого тиску по заміні ШГРП на вулиці Франка м. Буринь 13 липня 2016 року буде тимчасово припинено газопостачання споживачів по вул. Франка, Привокзальна, Незалежності, Центральна, Лікарняна, Нова, Чехова, Поляна, Трудова, Михайлівська, Городецька, Заводська, Мічуріна. Відновлення газопостачання відбудеться після закінчення технологічних робіт на газопроводі, орієнтовно з 17.00 години 13.07.2016 року.


Ремонт доріг

Відповідно до плану поточного ремонту комунальних доріг в місті розпочаті роботи з ямкового ремонту асфальтного покриття автомобільної дороги по вулиці Пилипа Орлика. Роботи виконуються працівниками  філії “Буринський райавтодор” планується також провести ямковий ремонт асфальтного покриття об’їзних доріг та інших доріг з асфальтним покриттям, що перебувають у комунальній власності міської ради.