Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ГРАФІК ПЛАНОВОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Планове відключення електроенергії в м. Буринь

Буринський РЕМ доводить до відома мешканців м. Буринь графік планового відключення електроенергії з 05 по 16 травня 2017 року.

 


Об'єднання територіальних громад

Про добровільне об'єднання територіальних громад

27 квітня у міській раді відбулась нарада, на якій обговорювалися питання подальших дій щодо створення у поточному році Буринської міської об’єднаної територіальної громади.

У нараді взяли участь група експертів Сумського обласного офісу реформ на чолі з Мельник Н.М., голова Буринської районної державної адміністрації Бойко В.М., заступник голови Буринської районної ради Білик Л.І., міський голова Мельник В.М., очільники сільських територіальних громад, які дали згоду на добровільне об’єднання в Буринську міську ОТГ, голови постійних комісій Буринської міської ради та інші.


ДНЗ №1 «Ромашка»

Тиждень безпеки в ДНЗ №1 "Ромашка"

У часи економічної скрути, складних життєвих реалій важливою залишається проблема профілактичної роботи щодо формування навичок безпечної життєдіяльності. Виникає необхідність, починаючи з дошкільного віку, навчити дітей свідомо ставитися до свого здоров’я, питань особистої безпеки та безпеки навколишніх. З 24.04.2017 по 28.04.2017 в ДНЗ №1 "Ромашка" пройшов ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ.


Пенсійний фонд України інформує

Підвищення пенсійних виплат

На 2017 рік Державним бюджетом України двічі передбачено підвищення прожиткового мінімуму та мінімального розміру пенсій. Перше уже відбудеться з 1 травня 2017 року. Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність з травня цього року становитиме 1312,00 грн. Планується переглянути пенсійні виплати близько 9 тисячам пенсіонерів, розмір пенсії яких залежить від мінімальної пенсії.


Виконавчий комітет

Засідання виконавчого комітету

27 квітня 2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, до порядку денного якого було внесено вісім питань.

Під час засідання був заслуханий звіт про підсумки виконання міського бюджету за І квартал 2017 року, прийнято рішення щодо звільнення окремих громадян від батьківської плати за перебування дітей в дошкільних навчальних закладах міста, надані дозволи на зрізку аварійних дерев на території міста та дозвіл на тимчасове розміщення об’єкту торгівлі та розваг для дітей у міському парку, надано одноразову матеріальну учасникам АТО, а також розглянуто ряд інших важливих питань.