Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

НОВОРІЧНА ЯЛИНКА

Міська новорічна ялинка засвітила вогні

Сьогодні, 23 грудня на центральній площі міста відбулися святкові заходи з нагоди відкриття новорічної ялинки.

Чимало дітлахів та дорослих стали учасниками цього веселого дійства, яке для буринчан та гостей нашого міста організували виконавчий комітет міської ради та районний будинок культури.

Особливу втіху отримала малеча, яка із задоволенням водила хоровод навколо новорічної красуні, розповідала Дідові Морозу та Снігурочці вірші, співала пісень, а ще каталася із снігової гірки, облаштованої неподалік.

Святково виглядала і красуня ялинка, для прикрашання якої вихованці гуртка “Художня обробка деревини” Будинку дитячої та юнацької творчості виготовили чимало сніжинок з дерева.


УВАГА! Конкурс

До уваги власників пасажирського автотранспорту!

Буринська міська рада (Організатор перевезень) відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008р. №1081 та Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті «Буринський молокозавод – Буринський елеватор». Умови конкурсу: наявність автобуса класу А категорії М2 або М3, пасажироміскістю не більше 22 пасажирських місць без врахування місця водія, з щоденним режимом роботи згідно з розкладом руху.


ДНЗ №1 «РОМАШКА»

День Святого Миколая

Ось і надійшло найулюбленіше свято всіх дітлахів День Св. Миколая. Цей день вони чекали із нетерпінням, адже святий приносить дітям подарунки, ласощі.  До цього дня діти готувалися ретельно. Вони написали листи для Святого Миколая із своїми проханнями та побажаннями. Разом з батьками готували ялиночки з бросового матеріалу, для виставки «ЕКО – Новий рік».


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 14 СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 14 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №48 – ОД від 13.12.2016 року «Про скликання чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання» чотирнадцята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 23.12.2016 року о 10.00 год. в залі засідань міської ради.


Профілактика грипу

ПРОФІЛАКТИКА ГРИПУ

Найкращий спосіб вберегтися від сезонного грипу — щорічна вакцинація. Та якщо притримуватися простих правил, то навіть без вакцини шанси вберегтися від захворювання виростають в рази. Декілька важливих порад допоможуть уникнути хвороби в розпал сезону грипу.