Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ДНЗ №1 «Ромашка»

Стрітення в ДНЗ №1 "Ромашка"

15 лютого 2017 року в дошкільному закладі №1 "Ромашка" пройшло свято зустрічі Зими з Весною. На Стрітення Зима з Весною змагається, і котра з них переможе, та буде до кінця місяця господарювати.

Свято було яскраве, веселе. Супроводжувалось посмішками, веселими піснями, чудовими віршами та іграми.

Кульмінацією свята були "жайворонки", спечені кухарями закладу. Люди здавна вірили: птахи на своїх крилах приносять з далекого вирію весну, проганяють люту зиму.

Змагалася Зима з Весною, та все ж зрозуміла, що настав час їй поступитися місцем господині, і діти раділи, що Весна перемогла.


Ювілей

90-річний ювілей Осипенко Катерини Андріївни

15 лютого відзначила  свій поважний ювілей шановна у районі людина, ветеран педагогічної праці Осипенко Катерина Андріївна.

У цей день їй виповнилося 90 років. З нагоди свята Катерину Андріївну привітали представники педагогічного колективу Червонослобідської загальноосвітньої школи, де вона пропрацювала 32 роки, районної ветеранської організації, міської ради.

Все своє трудове життя ювілярка присвятила вихованню та навчанню підростаючого покоління, багато уваги приділяла позакласній роботі з дітьми, під її керівництвом у школі діяв драматичний кружок, шкільний хор.

Доля поєднала Катерину Андріївну із також шанованою у районі людиною – інвалідом війни та праці Осипенко Іваном Митрофановичем, на жаль, нині покійним. З ним у шлюбі ювілярка прожила 60 років, вони народили та виховали двох доньок, допомагали у вихованні трьох онуків, а зараз Катерина Андріївна ще тішиться з того, що підростають у сім’ях онуків дві маленькі правнучки.


День вшанування учасників бойових дій

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Дата виведення радянських військ з Афганістану – 15 лютого стала днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. Нині Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру, вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлюючи свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Чимало ветеранів-інтернаціоналістів і сьогодні знаходяться на бойовому посту Збройних сил України, захищаючи нашу Батьківщину на Сході. Ми схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру, та завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.

Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність. Бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

 

З повагою, міський голова Віталій Мельник


Асоціація благодійників України

Про Національний конкурс «Благодійна Україна – 2016»

Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна», за підсумком якого кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром». Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті нашої країни. За чотири останні роки його проведення на адресу Оргкомітету надійшло понад 1500 заявок від благодійних і громадських організацій, установ та громадян. Чотири роки поспіль експерти «Зеленої книги української благодійності» називають конкурс найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності в Україні.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 16 СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 16 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №6 – ОД від 13.02.2017 року «Про скликання шістнадцятої сесії міської ради сьомого скликання» шістнадцята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 23.02.2017 року о 10 год. 00 хв. в залі засідань міської ради.