Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Військовий обов'язок

Виклик до військового комісаріату

Буринська міська рада повідомляє призовників Буринської об’єднаної територіальної громади, які перебувають на військовому обліку про їх виклик до Буринського районного військового комісаріату 22 серпня 2019 року о 9:00 годині за адресою: м.Буринь, вул. Вознесенська 2, Буринський РВК.

Нагадуємо, що у разі ухилення від виконання військового обов’язку передбачена кримінальна відповідальність.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №68 – ОД від 16.08.2019 «Про скликання тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання», тридцять четверта сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 29.08.2019 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.


ОПУБЛІКУВАННЯ ЗАЯВИ

Про опублікування заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документу державного планування

Відповідно до частини сьомої статті 17, статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» документ державного планування, а саме: містобудівна документація «Детальний план території по вул. Першотравнева в м. Буринь Сумської області для будівництва багатопаливної АЗС» підлягає стратегічній екологічній оцінці в порядку, встановленому Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку», що введений в дію з 12 жовтня 2018 року. Згідно зі статтями 4, 5 цього закону з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості під час здійснення стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації міська рада опубліковує Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документу державного планування «Детальний план території по вул. Першотравнева в м. Буринь Сумської області для будівництва багатопаливної АЗС».


СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дуальна освіта стала предметом супержвавої дискусії між роботодавцями та освітянами

Адже освіта – це професійні кадри, яких так сьогодні бракує всім галузям вітчизняної економіки. А дуальна її форма - це вкрай важливий механізм наближення освіти до потреб ринку праці. І роботодавці розуміють, що без активної участі підприємств та організацій ефективна реалізація засад дуальної освіти неможлива. До того ж вона важлива для бізнесу у тому числі як форма підбору кадрів.


Містобудівна документація

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ ІЗ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

На підставі рішення Буринської міської ради сьомого скликання від 15.02.2019 «Про надання дозволу на розробку детального плану території філії ПАТ ДПЗКУ «Буринський елеватор» по вул. Новоселівська, 2 в м. Буринь» виконавчий комітет міської ради повідомляє про початок проведення робіт із виготовлення детального плану території, а саме: земельної ділянки загальною площею 9,2107 га (кадастровий номер 5920910100:00:004:0056), що у користуванні філії ПАТ ДПЗКУ «Буринський елеватор» в м. Буринь по вул. Новоселівська, 2. Територія детального плану обмежена вулицею Новоселівська на півдні, вулицею Григорія Базими на заході, смугою відведення Південно – Західної залізниці на півдні та житловою забудовою на заході м. Буринь.