Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

АНОНС

Шановні буринчани та гості міста!

Запрошуємо всіх 12 серпня на святкування «Дня міста».

Для Вас передбачена різноманітна культурно – мистецька та розважальна програма:

- З 8.00 у міському парку працюватиме виставка тварин та птахів;

- Об 11.00 від районного будинку культури пройде святкова хода «Україні – мир!», в якій можуть прийняти участь всі бажаючі;

- Об 11.30 на центральній площі міста розпочнеться відкритий районний фольклорний фестиваль «Співуча веселка», де свої творчі здобутки продемонструють колективи Сум, Білопілля, Охтирки, Середино-Буди, Зноб-Новгородського, Шостки, Глухова та Бурині;

- З 14.00 у міському парку шоу-проект «Конкордія» (м.Суми) пропонує майстер класи з народних ремесел, квести, конкурси і вікторини для дітей та дорослих. Гостей свята розважатимуть кукли -велетні та ходулісти;

Вас очікує дитячий ярмарок та шоу мильних бульбашок, працюватиме ігрове містечко та Козацький стан;

Незабутні враження подарує атракціон велетень «Дракоша»;

- Об 19.00 на центральній площі міста розпочнеться вечірня святкова програма. Гостей свята чекає конкурсна програма, молодіжний фрістайл, безпрограшна лотерея, виступи солістів, танцювальних колективів, кавер-групи «Кіріякіди» із м. Києва, фаєр - шоу та дискотека.

У цей день кожен знайде для себе можливість гарно відпочити та поринути у незабутню атмосферу свята.

 

Організаційний комітет


Шлюб за добу

МРІЮ ПРО НЕЗАБУТНЄ ВЕСІЛЛЯ ЗДІЙСНЕНО!

Як відомо шлюби укладаються на небесах, а реєструються у відділах державної реєстрації актів цивільного стану.

Проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу», який діє в місті Суми з лютого 2017 року, покликаний забезпечити гарантоване державою право на шлюб за спрощеною процедурою.

І свідченням цього є все більша кількість укладених шлюбів в межах реалізації проекту - шлюб за 24 години, адже це швидко, доступно, без зайвих витрат часу. «Love story» цих шлюбів у кожного своя, але їх об’єднує одне – кохання, яке не знає меж та кордонів.


Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» – скажи «ні» чергам!

Міністерством юстиції на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України з 26 червеня 2015 запроваджено пілотний проект, який надав змогу фізичним особам подавати заяви до відділів державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет з використанням веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Метою запуску сервісу є спрощення процедури отримання адміністративних послугу сфері державної реєстрації актів цивільного стану та підвищення ефективності роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану.


Графік планового відключення електроенергії

Планове відключення електроенергії в м. Буринь

Буринський РЕМ доводить до відома мешканців м. Буринь графік планового відключення електроенергії з 28 липня по 11 серпня 2017 року.

 


ПРАВОВА ДОПОМОГА

ПРАВОВА ДОПОМОГА СТАЄ БІЛЬШ ДОСТУПНОЮ

За інформацією Головного територіального управління юстиції у Сумській області, в Україні успішно реалізується великий соціальний проект – безоплатна правова допомога, покликана допомагати у захисті і гарантувати рівний доступ до правосуддя. Працюють 551 точка доступу до безоплатної правової допомоги: 23 регіональних центри; 96 місцевих центрів і 432 бюро правової допомоги. На Сумщині діє 4 місцевих центри та 14 бюро правової допомоги.