Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Засідання колегії

Нові будівельні норми, відкрите просторове планування та «будівельна – амністія -2018» - основні питання, що розглядалися на засіданні колегії у м. Суми

4 вересня 2018 року у приміщенні відокремленого підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Сумській області відбулося засідання колегії Управління містобудування та архітектури Сумської ОДА.

Про зміни у містобудівному законодавстві, а саме: про нововведення, запроваджені ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування та забудова територій» та обов’язкове врахування положень нових правил при видачі будівельних паспортів та містобудівних умов та обмежень, доповідав О.В.Кривцов – начальник Управління містобудування та архітектури Сумської ОДА.


До уваги!

За самовільне підключення – штраф!

Комунальним підприємством «Буринь-теплосервіс» постійно проводяться роботи з виявлення фактів самовільного безоблікового водокористування, а також перевірку наявності у споживачів необхідної технічної документації (технічних умов на приєднання до централізованого водопостачання і водовідведення).

Під час проведення цих перевірок контролерами комунального підприємства «Буринь-теплосервіс» виявлено, що деякі мешканці (споживачі) дозволили собі самовільно підключитися до мереж водопостачання, чим завдають істотної матеріальної шкоди підприємству. Два такі випадки виявлено у серпні поточного року по вулиці Городецька в місті Буринь. За результатами таких обстежень складено відповідні акти та притягнуто винних осіб до відповідальності.


День працівників освіти

У громаді вітали освітян з їх професійним святом

У дні початку золотої осені своє професійне свято відзначають працівники освіти.

Освітяни, які працюють у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти Буринської об’єднаної територіальної громади – це команда професіоналів, яких об’єднує головна мета спільної праці - допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях.


Розпочато опалювальний сезон

До уваги!

Відповідно до розпорядження міського голови з метою забезпечення на території Буринської міської об’єднаної територіальної громади сталої роботи комунальних установ, адміністративних приміщень міської ради в умовах зниження середньодобової температури з 03 жовтня 2018 року на території Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) розпочато опалювальний сезон 2018-2019 років у приміщеннях закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, бібліотечних, медичних закладів, інших комунальних установ та адміністративних приміщеннях міської ради. 

 

Виконавчий комітет міської ради


ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Шановні освітяни!

Від імені депутатського корпусу та апарату виконавчого комітету міської ради щиро вітаю вас із вашим професійним святом – Днем працівників освіти!

Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до вихованців та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Учителем!

Дякую вам за натхненну і самовіддану працю. Нехай ваше життя стелиться барвистим рушником здоров’я, оптимізму та успіхів, достатку і щастя, бо не руками, а серцями своїми сієте щодня цілющі зерна любові, бо не водою, а невичерпною жагою життя скроплюєте тендітні паростки майбутнього.

Хай вам щастить у всіх ваших починаннях. Зі святом!

 

З повагою

Буринський міський голова В.Б.Ладуха