Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

З початку року в усіх центрах зайнятості  запрацював інститут консультант роботодавця

Інститут консультанта роботодавця є другим етапом стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості. Основна мета новацій полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності області, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили.

Апробація та відпрацювання нової технології обслуговування роботодавців протягом трьох місяців здійснювалася на базі  Дніпропетровської обласної служби зайнятості. Дніпропетровщину було обрано не випадково, адже в цьому регіоні одночасно представлені великі, середні й малі підприємства, які активно працюють у різних галузях економіки – промисловість, переробна галузь, сфера послуг, фінансовий сектор тощо.


Зимові свята

Калейдоскоп зимових свят

Новий рік та Різдво символізують втілення дитячих мрій та віру у диво. Адже кожна дитина незалежно від її здібностей та можливостей прагне уваги, любові й тепла, бажає проявити свої творчі вміння та досягнення. Саме тому працівники Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Буринської міської ради особливо ретельно готуються до зимових свят. Ми разом з нашими друзями та партнерами організували насичену та змістовну програму для вихованців центру. 


СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Як вираховується розмір допомоги з безробіття?

Наші клієнти часто запитують: «Як вираховується розмір допомоги з безробіття?» Відповідаємо.

Розмір допомоги залежить від:

• страхового стажу безробітного;

• розміру заробітної плати за останнім місцем роботи та причини звільнення.

Безробітним, які офіційно працювали та сплачували страхові внески більше 6 місяців протягом року, що передував реєстрації особи як безробітної, допомога по безробіттю призначається з урахуванням страхового стажу та середньої заробітної плати за останнім місцем роботи. При цьому вона не може бути меншою ніж 1630 гривень.


ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення щодо укладання договорів про відшкодування вартості препаратів інсуліну

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну», та з метою забезпечення доступності лікарських засобів на території Буринської міської ОТГ, Буринська міська рада повідомляє про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск препаратів інсуліну на підставі виписаних рецептів.


ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

До уваги членів виконавчого комітету!

16 січня 2020 року о 10 годині відповідно плану роботи виконавчого комітету Буринської міської ради на перше півріччя 2020 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19.12.2019 № 267, у залі засідань Буринської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету з таким порядком денним:

1. Про звіт про виконання бюджету Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
Доповідає: Мамочка С.В. - начальник фінансового управління міської ради;