Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Благоустрій

Воскресенський старостинський округ активно включився у щорічну акцію «За чисте довкілля»

За підтримки жителів громади Воскресенського старостинського округу 12 квітня в межах щорічної акції «За чисте довкілля» та у зв`язку з наближенням великодніх свят були проведені роботи з благоустрою територій.

У толоці активно взяли участь працівники установ та організацій, що розташовані на території округу, а також всі небайдужі жителі сіл Воскресенка та Вікторинівка.


КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ: ПОРУШЕННЯ І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Доброго дня! Я – житель міста Миколаєва і, як кожен українець, 31 березня обирав президента. Перебуваючи у кабінці для голосування, помітив як поруч зі мною, у сусідній кабінці, спрацьовує фотоспалах. Я знав, що заповнений виборчий бюлетень не можна фотографувати, тому одразу звернувся до спостерігачів та повідомив про цей факт. Розкажіть, будь ласка, які ще є види правопорушень і як правильно реагувати на них свідомим громадянам. Дякую!

 

Микола Гнатюк


ОГОЛОШЕННЯ

Шановні Буринці та гості міста!

Запрошуємо всіх бажаючих на звітний концерт учнів та викладачів Дитячої школи мистецтв Буринської міської ради, який відбудеться 17 квітня у приміщенні районного будинку культури. Початок о 15.00, вхід вільний. Пориньте разом з нами у світ музики та мистецтва!


БЛАГОУСТРІЙ

Толока на території Успенського старостинського округу

На сьогодні в Успенському старостинському окрузі найактуальнішим питанням є благоустрій сіл Успенка та Верхня Сагарівка. Весна – час напруженої роботи комунальних закладів, установ, власників приватних господарств по наведенню чистоти та порядку на власних та закріплених прилеглих територіях.

Кожна людина хоче бачити своє село чистим, охайним і красивим. Навіть у пісні співається «весна іде, красу несе, а цій красі радіє все». Тож аби наші населені пункти радували око, з приходом весняного тепла всі працівники закладів старостинського округу та жителі громади долучилися до всеукраїнської весняної акції «За чисте довкілля» та взялися за його упорядкування, створюючи для наших співгромадян комфортні умови для проживання.


Благоустрій

Щорічна акція «За чисте довкілля»

З 26 березня 2019 року на території Буринської об’єднаної територіальної громади розпочато щорічну акцію «За чисте довкілля», в рамках якої проходять роботи з благоустрою. З метою забезпечення належного санітарного стану міста, покращення стану навколишнього середовища та впорядкування об’єктів і територій загального користувння міста, було проведено прибирання у міському парку, у результаті чого очищено від минулорічного листя та непотребу Павлівський парк.

Комунальна служба, зі свого боку, забезпечила вивезення сміття з місць прибирання.