Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

7 грудня – День місцевого самоврядування

Вітання з Днем місцевого самоврядування

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт нашого краю.

Від усього серця бажаємо всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку міст і сіл України.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 2 СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ДРУГОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №41 – ОД від 05.12.2017 року «Про скликання другої сесії Буринської міської ради сьомого скликання», друга сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 15.12.2017 року о 10 год. 00 хв. в залі засідань міської ради.


Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

ПОЗБАВЛЕННЯ БАТКІВСЬКИХ ПРАВ – ВИКЛЮЧНИЙ ЗАХІД ВПЛИВУ НА БАТЬКІВ

Доброго дня! Шановний міністре, скажіть, будь ласка, чи можна якось позбавити батьківських прав одного із батьків, який зовсім забув про дитину?

Ольга Петрова, Лебедин


ТИЖДЕНЬ ПРАВА

НА СУМЩИНІ РОЗПОЧАВСЯ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

Під час урочистого зібрання перший заступник начальника обласної юстиції Ірина Данильченко відкрила тиждень права на Сумщині. У формі круглого столу спеціалісти юстиції області обговорили реалізацію плану заходів, до якого включили проведення науково-практичних конференцій, семінарів, флешмобів та надання безоплатної правової допомоги громадянам, а також багато інших змістовних активностей.

«Цей тиждень права буде не звичайним, оскільки він проводиться ще й у межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави. Як показує практика, всебічне інформування громадян про їхні права та способи їх захисту - дієвий механізм проти свавілля чиновників та бюрократії»,- наголосила під час заходу перший заступник начальника юстиції Сумщини Ірина Данильченко.


СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Ти не один у світі

Буринський районний центр зайнятості 30 листопада поточного року організував та провів спільне засідання круглого столу на тему: «Ти не один у світі», присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю, який відзначатиметься в Україні 3 грудня. Учасниками заходу були - Ковальова Ірина Миколаївна – начальник відділу призначення, перерахунку та виплати пенсій Буринського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Сумськії області; Петрущенко Оксана Володимирівна – головний спеціаліст-юрисконсульт Білопільського відділення управління Фонду соціального страхування України в Сумській області; Нечепуренко Наталія Леонідівна – завідувач сектору з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління праці та соціального захисту населення Буринської РДА; Гладченко Галина Єгорівна – заступник директора Буринського районного територіального центру соціального обслуговування населення; Летуча Наталія Василівна – провідний фахівець з питань зайнятості Буринського РЦЗ та безробітні громадяни з обмеженими фізичними можливостями, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, в тому числі демобілізовані учасники АТО.