Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

До уваги членів виконавчого комітету!

17 жовтня 2019 року о 10 годині відповідно плану роботи виконавчого комітету Буринської міської ради на друге півріччя 2019 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 20.06.2019 № 128, у залі засідань Буринської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету з таким порядком денним: 

1. Про звіт про виконання бюджету Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік за 9 місяців 2019 року.
Доповідає: Мамочка С.В.- начальник фінансового управління міської ради;


Увага!

УВАГА! МОР РИБИ!

Від жителів с. Піски Буринського району надійшла інформація щодо забруднення акваторії р. Сейм між населеними пунктами Тьоткіно Російської Федерації та с. Ігорівка Буринського району і масового мору риби.

Про надзвичайну ситуацію були повідомлені відповідні органи, якими відібрані проби поверхневої води з річки та направлені для проведення лабораторних досліджень до відділу інструментально-лабораторного контролю.


Увага!

До уваги!

12 жовтня на спортивному майданчику із штучним покриттям в Буринському міському парку відбудеться турнір з міні-футболу серед аматорських команд присвячений Дню захисника України. Початок - о 10.00.

За сприяння міського голови Віктора Ладухи для дітей працюватимуть безкоштовні батути та гірки.

Запрошуємо всіх на захід!


День захисника України

Працівники міської ради вшанували захисників України

11 жовтня з нагоди Дня захисника України працівники апарату виконавчого комітету міської ради взяли участь в урочистих заходах.

Виступаючи перед присутніми, Буринський міський голова Віктор Ладуха та перший заступник міського голови Євген Базима зазначили, що сьогодні ми вшановуємо  всіх  захисників  України,  які  боролися  і борються  за  право  бути  вільними  людьми  та  господарями   на своїй  землі:  українських  козаків,  учасників  другої  світової  війни, учасників  операції об’єднаних сил та  всіх, хто сьогодні  працею,  волонтерською  роботою, професійною діяльністю забезпечує захист  України.

З болем в серці у ці дні українці задують і наших сучасників – героїв Небесної Сотні, бійців-атовців, які віддали своє життя за цілісність і незалежність держави.


ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дорогі земляки!

14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва, ми вітаємо усіх тих, хто своєю доблестю, силою та відвагою доводить, що ми дійсно є нащадками славного козацького роду!

Дорогі ветерани, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці та ті, хто кожного дня боронить спокій нашої держави! Завдяки вам сьогодні у незалежній та суверенній Україні, під мирним небом, живуть наші діти, ростуть наші онуки. Ваша сила, любов до рідної землі, воля та звитяга – неоціненний приклад для підростаючого покоління. Сьогодні ви – надія українського народу! Ви – взірець сили духу, честі та справжнього патріотизму!

Цього дня я бажаю вам, дорогі захисники, міцного здоров'я, твердої віри у світле майбутнє, сили рухатися вперед. Щастя, удачі, миру та злагоди у ваших оселях. Нехай усмішки близьких зігрівають вам душу. Нехай ваші родини і нашу країну оберігає Господь!

 

З повагою

Буринський міський голова Віктор Ладуха