Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Декларування доходів

Заповнюємо декларації

З 01.01.2019 триває черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік. Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.


Буринське об’єднане управління ПФУ інформує

Про перерахунок пенсії та «монетизацію» субсидій

Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 1 березня 2019 року буде проведено автоматичний перерахунок пенсій, обчислених за нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», із врахуванням оновленого показника заробітної плати. Його підвищать на величину, що дорівнює 50% зростання середніх зарплат за три роки та 50% інфляції. Такий перерахунок дасть змогу «осучаснити» пенсії майже 90% їх одержувачів.


День вшанування учасників бойових дій

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-иріччя з дня виведення військ з Афганістану міський голова Віктор Ладуха вручив Почесні грамоти Буринської міської рад та пам’ятні подарунки воїнам-афганцям Івану Садовому, Юрію Михайлику та Анатолію Скрипці.

Разом з представниками колективу апарату виконавчого комітету міської ради вони також поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, що в центрі Бурині, та вшанували пам'ять загиблих побратимів хвилиною мовчання.

 

  Апарат виконавчого комітету міської ради


Будівельна амністія

Будівельна амністія у 2019 році стала ще простішою: набрали чинності зміни до порядку введення в експлуатацію самочинно збудованих об’єктів

Як раніше повідомлялося, відповідно до Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт, орган державного архітектурно-будівельного контролю безоплатно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви власниками (користувачами) земельних ділянок, на яких розміщені об’єкти будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт, за результатами технічного обстеження приймає в експлуатацію:


БУРИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ДРАЦС

ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

Атмосфера особливих настроїв, позитивна хвиля в День закоханих, що розквітла весіллями на Сумщині, підхопила й спеціалістів юстиції.

Для працівників органів державної реєстрації одружувати пари - щоденна робота. Та буває й так, що доля перевертає все з ніг на голову.

Сьогодні начальник відділу державної реєстрації актів Кролевеччини Юлія змінила звичний статус керівника і стала на весільний рушник разом зі своїм коханим Валентином.

До привітань долучився і міський голова Віктор Ладуха, який побажав молодятам сімейного затишку, достатку, здорових діток, та вручив їм цінний подарунок.

Щиро бажаємо молодятам, щоб їхнє подружнє життя було осяяне яскравим теплим сонцем і жодні хмари буденних перепетій не затьмарили його яскраві промені.

 

Буринський районний відділ ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області