Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Виконавчий комітет

До уваги членів виконавчого комітету!

17 вересня 2020 року о 10 годині відповідно до плану роботи виконавчого комітету Буринської міської ради на друге півріччя 2020 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 18.06.2020 № 93, у залі засідань Буринської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету з таким порядком денним:


До уваги

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ ПО ВІДБОРУ ВИКОНАВЦІВ ЗЕМЕЛЬНИЙ ТОРГІВ

Комісія з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавців земельних торгів на конкурентних засадах інформує, що 10.09.2020 о 1000 відбулось засідання комісії.

При перевірці комісією поданих підтвердних документів вимогам Положення було встановлено, що документи подані Сумською товарною біржою «Сумиагропромбіржа» (код ЄДРПОУ - 23820266) та приватним підприємством «Фірма «СОМГІЗ» (код ЄДРПОУ – 20810095) не відповідають вимогам Положення про комісію з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавців земельних торгів на конкурентних засадах.

Відповідають вимогам Положення, лише подані підтвердні документи Товариства з обмеженою відповідальністю «ГЕО-БІЗНЕС» (код ЄДРПОУ – 31066517) у зв’язку з чим, комісією з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавців земельних торгів на конкурентних засадах було запропоновано Організатору земельних торгів укласти з ними договір на проведення земельних торгів.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ П'ЯТДЕСЯТ ВОСЬМОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ П’ЯТДЕСЯТ ВОСЬМОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №97 – ОД від 11.09.2020 «Про скликання п’ятдесят восьмої сесії міської ради сьомого скликання», п’ятдесят восьма сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 15.09.2020 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.


Ремонт доріг

Ремонт дороги Т-19-10

Днями в місті Буринь стартували підготовчі роботи по поточному середньому ремонту автомобільної дороги протяжністю 560 метрів в районі автовокзалу, а вже сьогодні ці роботи розпочато по вулиці Першотравнева, протяжність робіт на цій ділянці становить 967 метрів.


Ремонт доріг

Розпочато підготовчі роботи по ремонту частини автомобільної дороги загального користування місцевого значення «О190205 Буринь – Зарічне»

Сьогодні, 09 вересня, виконуються підготовчі роботи по поточному ремонту ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення «О190205 Буринь – Зарічне» в межах села Дич Буринського району Сумської області.