Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Громадське опитування
Чи підтримуєте Ви перейменування вулиці ім. Зої Космодем’янської на вулицю ім. Андрія Барсукова?

Так

Ні

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Оповіщення призовників

Оповіщення призовників

Буринська міська рада проводе оповіщення призовників, які перебувають на обліку в Буринському районному військовому комісаріаті відповідно до листа військового комісара Буринського районного військового комісаріату В.М.Бойка № 236 від 08.02.2018 року.

Призовникам, відповідно до наведеного нижче списку належить прибути 15 лютого 2018 р. о 09.00 годині за адресою: м.Буринь, вул.Вознесенська,2 Буринський районний військовий комісаріат. При неможливості прибути у зазначений день призовник зобов’язаний з’явитися до військового комісаріату у найкоротші терміни.


Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

РЕЄСТРАЦІЯ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ

Павле Дмитровичу, ми готуємося до найважливішої події – народження синочка. Я читала Ваші консультації з багатьох питань, але Ви так і не розповіли детально, яка процедура реєстрації дитини після народження. Скажіть будь-ласка, що і за чим нам треба буде зробити і на що звернути увагу?

Вікторія Будерацька


Служба зайнятості інформує

Один із варіантів працевлаштування – служба за контрактом в лавах Збройних Сил України

З метою залучення безробітних громадян, які перебувають на обліку в Буринському районному центрі зайнятості та шукачів роботи на службу за контрактом 09 лютого на базі центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення 58 Мотопіхотної бригади. Представник даної частини – командир Шульга Юрій Олександрович ознайомив присутніх з інформацією про службу за контрактом, терміни та умови проходження служби, пільги відповідно чинного законодавства, соціальні гарантії, розміру грошового забезпечення, графіку роботи, професіями, на які є попит в 58 бригаді.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ЧЕТВЕРТОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ЧЕТВЕРТОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №14 – ОД від 09.02.2018 року «Про скликання четвертої сесії міської ради сьомого скликання», четверта сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 20.02.2018 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.


Прес-реліз

Прес-реліз центра зайнятості

Упродовж січня 2018 року послугами служби зайнятості скористалися 17,3 тис. безробітних громадян Сумщини, що на 2,8% менше проти січня минулого року, у т. ч. звернулися за допомогою у працевлаштуванні та отримали статус безробітного 2,7 тис. осіб (3,6 тис. осіб у січні 2017 р.). 
Всього забезпечено роботою 1,5 тис. осіб, у т. ч. 1,4 тис. – за направленням служби зайнятості.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 10 осіб, у т. ч. 4 особи, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, та 6 осіб, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.