Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериКОНОТОПСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

За І півріччя 2020 року надходження склали 736,4 млн гривень

«Конотопським управлінням ГУ ДПС у Сумській області за січень-червень 2020 року забезпечено надходження податків і зборів до зведеного бюджету на загальну суму 736,4 млн гривень. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року додаткові надходження від платників зареєстрованих в Конотопському, Буринському, Кролевецькому та Путивльському районах склали 32,8 млн гривень. Зокрема до державного бюджету за вказаний період надійшло 279,53 млн грн, в тому числі збільшення надходжень на 22,2 млн грн, місцеві бюджети для своїх потреб отримали 456,9 млн грн, збільшення надходжень на 10,6 млн грн » - повідомив начальник Конотопського управління ГУ ДПС у Сумській області Андрій Майданевич.


Благоустрій

З турботою про село

Мальовничі краєвиди центральної частини села Успенка зачаровують своєю красою. Проїжджаючи дорогою до колишнього маєтку поміщиків Неплюєвих, мимоволі затамовуєш подих. Адже місце для будівництва було вибрано найживописніше. Звичайно ж, період становлення незалежної України, реалії сьогодення, а подекуди і просто безгосподарська діяльність, призвели до занепаду цієї будівлі. І це, на жаль, стосується не лише самої споруди, а й інфраструктури села в цілому.

Підвищення якості життя на селі, турбота про людей, – один з ключових пріоритетів голови громади в умовах децентралізації. Це і створення належних умов для надання якісних медичних послуг, і розвиток соціальної сфери. Саме з цією метою за ініціативи міського голови Віктора Ладухи було розпочато ремонтні роботи цієї історичної споруди, де нині розташовуються сільська амбулаторія, аптека та облаштовується побутова кімната, в якій жителі села матимуть змогу отримати такі види послуг як прання в машині-автомат та купання.

Для забезпечення функціонування цієї кімнати наразі проводяться роботи по ремонту системи водовідведення.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ П'ЯТДЕСЯТ ЧЕТВЕРТОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ П’ЯТДЕСЯТ ЧЕТВЕРТОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №70 – ОД від 09.07.2020 «Про скликання п’ятдесят четвертої сесії міської ради сьомого скликання», п’ятдесят четверта сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 10.07.2020 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.


Виконавчий комітет

До уваги членів виконавчого комітету!

09 липня 2020 року о 10 годині у залі засідань Буринської міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету з таким порядком денним:

1. Про затвердження робочого проекту «Коригування проектно-кошторисної документації з виділенням I та II черги будівництва по об’єкту: «Капітальний ремонт дороги по вул. Шевченка в м. Буринь Буринського району Сумської області».
Доповідає: Уланов Сергій Андрійович - провідний спеціаліст загального відділу апарату виконавчого комітету міської ради.

2. Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт (утеплення фасаду) адміністративної будівлі (для ЦНАП) за адресою: вул. Д.Бєдного, 6, м. Буринь, Сумської області».
Доповідає: Уланов Сергій Андрійович - провідний спеціаліст загального відділу апарату виконавчого комітету міської ради.


Всеукраїнський перепис населення

ОГОЛОШЕННЯ

З метою приведення адресного господарства в належних стан та забезпечення якісного проведення Всеукраїнського перепису населення, що планується провести наприкінці 2020 року, виконавчий комітет міської ради звертається до власників домоволодінь з проханням влаштувати на фасадах будинків адресні таблички з їх номерами, де вони відсутні. 

Номерні знаки повинні бути розміщені не лише на домоволодіннях, а й на квартирах у житлових будинках.

 

Відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства
та комунального майна апарату виконавчого комітету міської ради