Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериБлагоустрій

У старостинських округах громади проводяться роботи
з поліпшення санітарного стану територій

Ставлення до навколишнього природного середовища – одна з актуальних проблем нашого життя. Кожна людина повинна задуматися над тим, як допомогти покращити екологічний стан та естетичний вигляд свого населеного пункту.

То ж з метою поліпшення санітарного стану територій Успенський старостинський округ проводить роботу по ліквідації стихійних сміттєзвалищ, прибиранню сміття на узбіччях доріг, вздовж проїжджих частин сільських вулиць та прилеглих територій закладів соціальної сфери. 

Жителі округу також оцінили ініціативу керівництва Буринської міської ради щодо забезпечення організованого збору та вивозу твердих побутових відходів з територій округів громади. Вже відбулися перші виїзди транспорту для збору сміття.

 

Успенський старостинський округ міської ради


Маркетинг та дослідження ринку

Пропозиція про співпрацю

«Держзовнішінформ» пропонує до Ваших послуг:

- аналітичні, маркетингові, цінові дослідження галузевих ринків (аграрних, хімічних, металургійно-вугільних, фармацевтичних, нафтогазових, банківських, фінансових, будівельно- дорожніх та інших ринків України й світу);

- дослідження закупівель, тендерів, аукціонів (визначення ціни очікуваної закупівлі; підтвердження коливання цін; підготовка та перевірка тендерної документації тощо);


ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

До уваги членів виконавчого комітету!

13 лютого 2020 року о 10 годині відповідно плану роботи виконавчого комітету Буринської міської ради на перше півріччя 2020 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19.12.2019 № 267, у залі засідань Буринської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.


До уваги!

Про ускладнення погодних умов

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології в зв’язку з виходом активних атмосферних фронтів циклону з півночі 11-12 лютого 2020 року очікуються складні погодні умови: вітер 15-20м/с, сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу та хуртовина, на дорогах ожеледиця.

Температура повітря 11 лютого підвищиться вночі від 4° морозу до 1° тепла, вдень від 1° морозу до 4° тепла.

Температура повітря 12 лютого вночі від 4° морозу до 1° тепла, вдень від 2°морозу до 3° тепла.


Ювілей

Ювілярка з Олександрівки

Нещодавно відсвяткувала свій 90-орічний ювілей жителька с. Олександрівка Вернигора Ганна Андріївна.

Нелегкі випробування випали на долю жінки-трудівниці. Позаду залишилися роки, сповнені радощами і болями, невдачами і успіхами. В дитинстві пережила Голодомор, юність обпалила війна. Їй судилася нелегка доля колгоспниці – майже дармова праця від зорі до зорі. Тяжкою втратою стала загибель сина та смерть чоловіка. Але попри все, незважаючи на солідний вік, вона має чудову пам’ять, чим не перестає дивувати оточуючих, переповідаючи про всілякі події, які довелося їй пережити. Все своє життя присвятила сім’ї та роботі, їй є чим пишатися, адже у неї дружна велика родина.