Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дуальна освіта на Сумщині забезпечує зростання показників працевлаштування

3 грудня цього року Департамент освіти і науки облдержадміністрації провів круглий стіл «Дуальна система навчання як форма соціального партнерства». Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова запропонувала обговорити питання «Дуальна система навчання – одна з умов формування професійних компетентностей» та «Ефективна практика впровадження дуальної форми навчання в закладах професійної освіти у співпраці з роботодавцями».


ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Щиро вітаємо військових діючої армії, ветеранів служби та солдат запасу з Днем збройних сил України!

Професія військового в усі часи викликала повагу. Ви завжди стояли на захисті нашої безпеки. Але сьогодні для нас цей день набув ще більшого сенсу. Ми знаємо, які цінності закладено в вашу службу. Ми знаємо, на що ви готові йти, щоб ми жили у мирі. І ми вдячні вам за це. Дякуємо, що даруєте нам та нашим дітям віру у достойне та мирне майбутнє нашої України.

Бажаю вам здоров'я, злагоди та миру. Нехай завжди буде поруч з вами Янгол-охоронець. Бережіть себе та нашу Україну. Зі святом вас!

З повагою Буринський міський голова Віктор Ладуха


Аліменти

СКІЛЬКИ ТЕПЕР БАТЬКИ МАЮТЬ СПЛАЧУВАТИ АЛІМЕНТІВ?

З 1 грудня 2019 року вступили у дію зміни передбачені державним бюджетом на поточний рік, а саме було збільшено прожитковий мінімум.

Діти й дорослі отримали нові законодавчо закріплені показники, що відображають граничний мінімум, необхідний для задоволення головних побутових потреб. Так, для працездатних осіб з 1 грудня він складатиме 2102 гривні, а для осіб, які втратили працездатність - 1638 гривень.


Повідомлення про намір зміни тарифів

Повідомлення про намір зміни тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, централізованого водопостачання Червонослобідського старостинського округ, вивезення і переробки рідких нечистот, поводження з побутовими відходами, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

У відповідності до Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 року, комунальне підприємство Буринської міської ради «Буринь-теплосервіс» надає інформацію про намір зміни тарифів на комунальні послуги, які надаються підприємством.


Свято

Свято «Доброті відкриваємо серця»

3 грудня в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Буринської міської ради відбулося свято «Доброті відкриваємо серця». Так, саме свято, адже не зважаючи на вади, проблеми зі здоров’ям діти завжди залишаються дітьми.

В цей день до Центру завітали не тільки діти міста, а й із сіл Буринського району. Зі словами привітання та подарунками прийшли почесні гості – заступник міського голови Сергій Чередник, представники управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму міської ради. Вони побажали  дітворі щасливого дитинства, розуміння і підтримки з боку дорослих і закликали усіх щодня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, оберігати від розчарувань і зневіри дорослого світу.