Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ВОСКРЕСЕНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Про роботу у Воскресенському старостинському окрузі Буринської міської ради

Протягом червня 2018 року на території сіл Воскресенка та Вікторинівка Воскресенського старостинського округу проводились заходи по благоустрою: прибирання вулиць та території Меморіалу Слави, скверів, скошування трави уздовж доріг, заготівля дров для шкіл громади.

За зверненнями громадян було опрацьовано та передано до управління праці та соціального захисту населення 105 заяв про надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг чи відмову від неї, з них:


Вознесенський старостинський округ

Новини із Вознесенського старостинського округу

З метою економії бюджетних коштів працівниками Вознесенського старостинського округу власними силами проведено ряд заходів з питань благоустрою: встановлено металопластикові вікна у Вознесенському фельдшерському пункті, які були придбані в минулому році за рахунок депутатських коштів депутата районної ради Даценко В.Г., упорядковане сільське кладовище в с. Вознесенка. Також заготовлюються дрова для опалення адміністративного приміщення Вознесенського старостинського округу та дитячого садка.

        

В. о. Вознесенського старостинського округу
Буринської міської ради В.П.Хижняк


ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Звіт виконуючого обов’язки старости Олександрівського старостинського округу Буринської міської ради

До складу Олександрівського старостинського округу входить один населений пункт - село Олександрівка. Загальна кількість зареєстрованого населення станом на 20.06.2018 року становить 315 чоловік, дворів — 136

Віковий склад населення: до 18 років — 45 особи, працездатного віку — 179 осіб, пенсійного віку — 91 особа.

За категоріями:

• учасників АТО – 5 осіб,

• учасників ліквідації аварії на ЧАЕС – 1 особа,

• учасників бойових дій в Афганістані – 2 особи.


День молоді

Шановні жителі та гості громади!

Запрошуємо Вас 23 червня на святкування Дня молоді, яке відбудеться на центральній площі міста. Початок концертної програми від артистів з міста Сум «Творчий союз ЛюДи» о 20 годині, вечір завершиться святковою дискотекою.

 

Оргкомітет


Ремонт доріг

У Бурині розпочато ремонт доріг загального користування державного значення

Відповідно до проведеного віче 14 червня 2018 року в місті Буринь, де піднімалося питання проблем ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення, що пролягають через територію Буринської ОТГ та бездіяльності у вирішенні питання своєчасного ремонту доріг розпорядників коштів - Служби автомобільних доріг у Сумській області та Сумської ОДА, визнавши їх такими, які самоусунулися від вирішення питання ремонту доріг в місті.  З 18 червня 2018 року за дорученням громадськості та за підтримки міського голови Віктора Ладухи та спонсорських коштів розпочато ямковий ремонт автодоріг державного значення в місті.

Сподіваємося на безперешкодний доступ до пошкоджених ділянок дороги та підтримку з боку населення у вирішенні цього питання.