Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериДо уваги!

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради повідомляє!

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради повідомляє, що в умовах вимушеної самоізоляції внаслідок карантинних заходів існують значні ризики загострення таких проблем, як неналежне виконання батьками своїх обов’язків, вживання алкоголю, наркотичних засобів, домашнє насильство, жорстоке поводження з дітьми тощо. Фахівцем із соціальної роботи проводиться консультування, підтримка отримувачів послуг у телефонному режимі, проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед сімей, осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах щодо належного виконання батьківських обов’язків, виявлення ознак захворювання COVID-19, його симптомів, правил індивідуального захисту, алгоритму дій у разі наявності у батьків або дитини ознак захворювання.


Про самоізоляцію під час коронавірусної інфекції

 


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СОРОК ДЕВ'ЯТОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СОРОК ДЕВ'ЯТОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №37 – ОД від 31.03.2020 «Про скликання сорок дев'ятої сесії міської ради сьомого скликання», сорок дев'ята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 02.03.2020 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.


РЕМОНТ ДОРІГ

Проведено ремонт доріг в селі Жуківка 

Днями в с. Жуківка були виконані роботи по підсипанню щебенем дорожнього полотна по вулицях Сарничева та Лесі Українки та по автодорозі між селами Жуківка та Тимофіївка.

На ремонтні роботи використано близько 350 тон щебеню, який придбано за кошти міського бюджету.

 

Виконавчий комітет міської ради


До уваги!

УВАГА!!!! НА ТЕРИТОРІЇ БУРИНСЬКОЇ ОТГ ПРАЦЮЮТЬ ШАХРАЇ!

Виконавчий комітет Буринської міської ради інформує громадськість про те, що на фоні коронавірусної пандемії активізувалась діяльність шахраїв-аферистів, які телефонують підприємцям представляючись інспекторами, податківцями чи іншими службами та пропонують вирішити питання (вимагаючи кошти) щодо перевірок магазинів чи аптек на підвищення цін на товари. 

Зловмисники телефонують з номера 0994238529 і наполегливо просять передзвонити начальнику управління по м.Суми за номером 0508381116.

Отож, наполегливо радимо бути пильними та обачними, а при виявленні таких випадків шахрайства, слід негайно звертатись до місцевих органів Національної поліції, а також повідомляти Буринську міську раду за номером телефону: (05454) 2-22-07, або за дресою: м.Буринь, вул. Першотравнева,1.