Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Турнір з волейболу

Відкритий турнір з волейболу пам’яті Героя Радянського Союзу І.В. Прасолова

27 лютого 2021 року в м. Буринь на базі СШ І-ІІІ ст. №1 імені В.М. Кравченка та СШ І-ІІІ ст. №2 ім. Ю.М. Лавошника відбувся ХХХVI відкритий турнір з волейболу серед чоловічих та жіночих команд присвячений пам'яті Героя Радянського Союзу І.В. Прасолова. За перемогу змагались 9 команд з Конотопу, Путивля, Сум, Коровинської ОТГ, Бурині, с. Воскресенки та с. Чернеча Слобода.

Турнір відбувся завдяки підтримки голови Буринської міської ради Віктора Ладухи.


Вакантні посади

Запрошуємо кухарів!

Нова українська школа - це, насамперед, безпечне освітнє середовище. Серед пріоритетів тут є здорове шкільне харчування.

У серпні 2020 року постановою Головного державного санітарного лікаря України регламентовано роботу та вимоги щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину. Також прописані і окремі вимоги щодо організації шкільного харчування.

З метою забезпечення дотримання рецептури харчування дітей в освітніх закладах у нових реаліях до роботи в їдальню Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені В.М.Кравченка запрошуються кухарі відповідної кваліфікації.

За довідками просимо звертатися до управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

 

Буринська міська рада


«Джерело творчості»

Джерело творчості Тетяни Романчук

Нещодавно, 24 лютого 2021 року у Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся другий тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка -2021».

Цьогорічний конкурс проводився за військово-патріотичним, туристсько-краєзнавчим, дослідницько-експериментальним, еколого-натуралістичним, науково-технічним та художньо-естетичним напрямами позашкільної освіти.

Під час конкурсного завдання – самопрезентація «Моє педагогічне кредо», що проходило у форматі онлайн, учасники поділилися власними професійно-творчими надбаннями та перспективами щодо пізнавальної, творчої, пошукової, науково-дослідницької роботи з вихованцями закладу.


Балагоустрій

Про надання дозволу на видалення дерев… і «знання» законів України

Саме таку назву мають рішення виконавчого комітету Буринської міської ради, які проводяться відповідно до Регламенту роботи виконавчого комітету у міру необхідності, але не рідше одного разу на місяць.

І протягом останніх трьох років не було випадку, щоб члени виконавчого комітету не з’являлися на їх засідання або саботували проведення.

Серед розглянутих питань сотні вкрай нагальних на важливих для діяльності Буринської територіальної громади. Рішення, як того вимагає законодавство, розміщені на офіційному сайті, у вільному для кожного бажаючого доступі.

А ще - рішення приймаються виключно у правовому полі!


КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Буринська міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду спеціаліста І категорії (помічника старости) Жуківського старостинського округу загального відділу апарату виконавчого комітету міської ради
(розпорядження міського голови від 01.03.2021 № 45 - ОД)

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають повну вищу освіту не нижче ступеня спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи не менше 2 років.

Претенденти на зайняття вакантної посади повинні знати Конституцію України, Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», вміти працювати на комп’ютері в режимі користувача з основними програмами.