Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ДП «СЕТАМ»

OPENMARKET (СЕТАМ) ВІД МІНЮСТУ – ПРИКЛАД ЧЕСНИХ ТА ПРОЗОРИХ ТОРГІВ

З квітня 2014 року Мін’юстом в Україні запроваджено пілотний проект системи реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів. З липня 2014 року почалися торги на майданчику Системи електронних торгів арештованим майном. У серпні 2015 року було створено майбутнього адміністратора системи - ДП “СЕТАМ”.

Серед пріоритетних напрямків діяльності нової Системи – реалізація активів за балансу комерційних банків, добровільна реалізація майна юридичних та фізичних осіб, реалізація непрофільних/неліквідних активів державних підприємств та органів місцевого самоврядування, а також реалізація майна підприємств – банкрутів.


Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати

Доброго дня пане Міністре! Після звільнення за згодою сторін мені не виплатили частину коштів, які я заробив. Як мені поступити в такому випадку?

Олександр Раєвський


ДОКУМЕНТИ БЕЗ МЕЖ

ЮСТИЦІЯ: ДОКУМЕНТИ БЕЗ МЕЖ НАВІТЬ З КРАЇН СНД!

Конвенція - таке невідоме слово для більшості людей, а насправді це всього лише різновид міжнародного договору.

Багато громадян нашої країни народилися або одружилися на території країн колишнього СНД. 10 жовтня 1994 року Верховною Радою України ратифіковано Конвенцію про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах. Вона регулює і отримання документів про народження, смерть, шлюб та розірвання шлюбу з країн СНД.


ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!»

НА СУМЩИНІ ОСВІТА БЕЗ КОРУПЦІЇ

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» активно шириться Сумщиною. Так зокрема представники органів юстиції провели правові флешмоби для студентства у навчальних закладах Сум, Великої Писарівки, Глухова, Конотопа, Кролевця, Лебедина, Путивля, Ромен та Шостки. 

Спеціалісти органів юстиції наголошують: дуже важливо сформувати у молодого покоління нову правову свідомість. Захистити свої права може кожен, головне – знати, як це правильно робити. І у цьому – покликання загальнонаціонального проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!».  Фахівці обласної юстиції продовжують активно інформувати громадян щодо захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб.

Більше інформації про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» ви можете дізнатися на онлайн-платформі http://pravo.minjust.gov.ua/. Знаю! Дію! Захищаю!


Служба зайнятості інформує

Адаптація надання соціальних послуг учасникам АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості

4 жовтня 2017 року на базі Буринського районного центру зайнятості відвувся круглий стіл для учасників АТО із запрошенням соціальних служб району на тему: "Адаптація надання соціальних послуг учасникам АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості". На заході були присутні: головний спеціаліст з питань правового забезпечення Буринської РДА Мощенко А.О., начальник управління праці та соціального захисту населення Буринської РДА Фінцева І.І., начальник Буринського бюро правової допомоги Бондаренко М.А., головний спеціаліст Білопільського відділення виконавчої дирекції Фонду страхування України Кисла О.М., завідуюча поліклінічним відділення Буринської ЦРЛ ім.проф.М.П.Новаченка Коваленко К.О., директор-голова комісії з припинення Буринського РЦЗ Авер’янова Н.А. та безробітні громадяни – учасники АТО.