Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Інклюзивно-ресурсний центр

Експрес-опитування для відвідувачів щодо наслідків пандемії 2019-nCoV

У комунальній установі Буринської міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр» (далі – ІРЦ) пройшло онлайн-опитування щодо наслідків пандемії 2019-nCoV серед батьків дітей з особливими освітніми потребами, асистентів вчителів, психологів, які безпосередньо працюють з цією категорією дітей, по інтерактивній структурованій анкеті, посилання на яку відправлялося потенційним респондентам з бази даних.


ПАМ`ЯТАЄМО

Голодомор: нам треба пам’ятати про це, щоб жахіття не повторилося

По всій Україні є багато місць, які нагадують страшні події 1932-1933 років. На Сумщині - це комплекс споруд обласного Меморіалу пам’яті жертв Голодомору у селі Піски Буринського району. Серед багатьох інших, яких торкнулося тоді це лихо, цей населений пункт вирізняється тим, що тут документально доведено: люди у ті роки вмирали саме від голоду.

Автором проекту, за яким споруджено Меморіал, є художник і письменник, житель села Успенка Буринського району Микола Бондаренко.

Завдяки керівникові місцевого краєзнавчого гуртка «Пам’ять» Антоніні Коров’яковській збереглися прямі свідчення того страшного часу. Мова йде про якимось дивом уцілілу книгу реєстрації актів про смерть жителів Пісок за 1933 рік. Там із 7 січня до 25 серпня 1933 року зареєстровано 1185 смертей селян, а це майже дві третини населення Пісок, у яких до цього у 600 дворах проживало 2140 людей. І навпроти прізвища кожного з них – причина: «безбілковий набряк», тобто, простими словами — смерть від голоду. Як відомо, більшість правдивих документів про Голодомор того часу були знищені.


Пам`ятаємо

Вшануємо пам'ять жертв голодоморів

28 листопада, у четверту суботу місяця, в Україні вшановують День пам'яті жертв голодоморів.

Голодомор… Скільки страждань у цьому слові. Живучи сучасним життям, нам подекуди важко повною мірою осягнути глибину трагедії, яку пережили наші співвітчизники у минулому столітті, зрозуміти весь масштаб дії зла і злочинів проти людяності: коли розстрілювали за п’ять колосків, виганяли на смерть запухлих від голоду дітей, забирали у селян останнє, доводили їх до відчаю, смерті, коли країну, яка здавна славиться своєю родючою землею і працьовитим народом, перетворили на суцільну братську могилу безвинних жертв штучного голоду...


Благоустрій

Продовжується впорядкування прилеглої території біля ЦНАПу

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху пішохідного потоку, що збільшиться після відкриття Центру надання адміністративних послуг у місті Буринь, працівниками комунального підприємства «Буринь-теплосервіс» були проведені роботи з нанесення дорожньої розмітки на автомобільній дорозі по вул. Вознесенська та влаштування чотирьох знаків «пішохідний перехід».

Варто зазначити, що місце розташування наземного нерегульованого пішохідного переходу заздалегідь узгоджене з відповідними органами патрульної поліції у Сумській області.

 

Відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства
та комунального майна апарату виконавчого комітету міської ради


Онлайн-тренінг

Батьки-вихователі взяли участь в онлайн-тренінгу

З 16 по 19 листопада Сумським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в онлайн-режимі проведено тренінг з метою підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів за участі також соціальні працівники, медики, служби у справах дітей та молоді.

З Буринської ОТГ у тренінгу взяла участь сім'я Міненків, яка проживає в с. Суховерхівка та виховує 9 дітей.