Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Літні канікули

Літо-пора канікул та активного відпочинку

Здорове дитинство — це національне багатство країни. Від цього залежить здоров’я наступних поколінь. Виховання здорового покоління з гармонійним розвитком фізичних і духовних якостей - одне з основних завдань сучасного суспільства.

Літні канікули для школярів - це відновлення здоров'я, розвиток творчого потенціалу та вдосконалення особистісних можливостей, залучення до культурних та освітніх цінностей, входження в систему нових соціальних зв'язків, втілення власних планів, задоволення індивідуальних інтересів в особистісно значимих сферах діяльності, отримання позитивних емоцій.


Анонс

Дискотека

Хочеш весело провести вечір? Познайомитись з цікавими людьми? Тоді приходь на дискотеку, яка відбудеться у міському парку на місці старого кінотеатру 8 червня у суботу. Початок о 21.00, вхід вільний.


МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

У книги немає канікул!

Міжнародний день захисту дітей цього року співпав з початком літніх канікул. Це радісне та веселе дитяче свято широко відзначалося у Буринській громаді і центральна дитяча бібліотека приєдналася до загальноміського святкування із програмою своїх заходів.

Закрутив дітлахів у книжковому водовороті «Веселковий книгограй» у різноманітних конкурсах, рухливих іграх, вікторинах та різних цікавинках. Дітлахів до участі закликали яскраві виставки дитячих книжок та пізнавальних журналів. На шкільному подвір’ї малечу зустрічали книжково-ілюстративна виставка «Я дитина твоя, Україно!» та виставка-інсталяція «Відпочивай, але читати не забувай».


МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дитинства щедре джерело

Літо – найулюбленіша пора усіх дітлахів. Не дарма саме в перший день літа ми відзначаємо чудове свято - Міжнародний День захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.


Міжнародний день захисту дітей

Веселе свято для дітвори громади

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

1 червня у Буринській громаді в міському парку відбувались заходи, присвячені Дню захисту дітей. Свято розпочалося з привітань міського голови Віктора Ладухи, який побажав дітворі не тільки веселого святкового дня, а і цікавих канікул, які їх чекають попереду.