Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО: ЯК СЕБЕ ЗАХИСТИТИ?

Мій чоловік, коли вип’є, піднімає на мене руку. Спершу думала, що цього більше не повториться, але за останній рік він мене бив мало не щомісяця. Що мені робити?

Ольга


Cвято «Добротою зігріваючи серця»

У Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відбулось свято «Добротою зігріваючи серця»

3 грудня українське суспільство разом зі світовим товариством відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Цей день не є святом, він покликаний привернути увагу суспільства до життя цих людей та показати їх здібності і таланти.

Комунальний заклад Буринської міської ради «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» також не стоїть осторонь у цьому процесі.

Зі словами привітання та подарунками 30 листопада до Центру прийшли чисельні гості. Серед них - представники управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму міської ради, районної ради, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації.


Спортивний майданчик

Завершуються роботи І черги по будівництву спортивного майданчика

Як було зазначено Буринським міським головою Віктором Ладухою у своєму звіті перед територіальною громадою, який відбувся минулого тижня, підходить до завершального етапу будівництво майданчика зі штучним покриттям у міському парку.

На сьогодні проведені всі необхідні інженерні комунікації, підключено освітлення, на завершальному етапі встановлення огорожі. Залишається виконати роботи з монтажу штучного покриття (трави) та облагороджування майданчика.


Надзвичайна ситуація

Вибух в багатоповерхівці

Як відомо з попередньої новини в будинку № 8 по вулиці Лесі Українки стався вибух.

На даний час на місці інциденту працюють рятувальники, працівники міської ради разом з працівниками комунального підприємства «Буринь-теплосервіс» з метою встановлення причин події, усунення її наслідків та надання допомоги мешканцям будинку.

 

Апарат виконавчого комітету міської ради


УВАГА!

До уваги!

30 листопада в місті Буринь в будинку № 8 по вулиці Лесі Українки стався вибух. На даний час на місці події працює спеціальна комісія.

При потребі жителі зазначеного вище будинку можуть звернутися для вирішення проблемних питань до міської ради.

 

Апарат виконавчого комітету міської ради