Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Рішення

РІШЕННЯ БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Пропонуємо ознайомитись із декількома рішеннями шістнадцятої сесії Буринської міської ради сьомого скликання:


Привітання з ювілеєм

Бранько Тамарі Антонівні 90 років

27 лютого відсвяткувала свій 90-річний ювілей наша землячка Бранько Тамара Антонівна.

Тамара Антонівна – ветеран війни та праці, має 34 роки трудового стажу, працювала на цукровому та насіннєвому заводах міста. Народила та виховала двох дітей, має одного внука та двоє правнуків. Зустрічала своїх гостей ювілярка та приймала від них вітання в цей день в доброму настрої та життєдайним оптимізмом. З роси та води Вам, шановна Тамаро Антонівно.


ПІДСУМКИ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відбулась шістнадцята сесія міської ради 

23 лютого 2017 року відбулось засідання шістнадцятої сесії сьомого скликання міської ради.

У роботі пленарного засідання шістнадцятої сесії Буринської міської ради, яке вів Буринський міський голова Мельник В.М., крім депутатів взяв участь голова Буринської районної ради Рябоконь Є.В.

Попередньо всі питання обговорені на засіданнях постійних комісій. До порядку денного додатково внесені три питання: «Про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо визнання тимчасової окупації території України Російською Федерацією», «Про внесення змін до Порядку фінансування виконання депутатами Буринської міської ради депутатських повноважень, затвердженого рішенням Буринської міської ради сьомого скликання від 30 вересня 2016 року», «Про надання дозволу ФГ «Сейм-2010» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Пилипа Орлика, 8 «в», м. Буринь».


СВЯТКОВІ ЗАХОДИ

Буринчани провели зиму та зустріли весну

В суботу 25 лютого буринчани веселим, велелюдним дійством провели зиму та зустріли весну-красну.

На центральній площі міста зібралося багато дорослих і малих містян, адже на святі кожен міг знайти собі розваги до вподоби.

Ще з самого ранку багато любителів прийшли на виставку домашніх і декоративних птахів та тварин.

Виставка гомоніла, спілкувалася, торгувала, дивувала, а особливо найменших відвідувачів.

Ближче до обіду учасники свята перемістилися на центральну площу міста, де для них було підготовлено багато цікавинок – це і конкурси, розваги, безпрограшна лотерея, святкова торгівля, виступи аматорів сцени, частування варениками та кашею від міської ради, загалом кожен в цей день знайшов собі на святі чим зайнятися.


ДНЗ №2 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

Весела Масляна у дитячому садку

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні. Це смачне і неймовірно веселе свято полюбляють та відзначають і дорослі і діти.

Святкували Масляну і вихованці дошкільного навчального закладу №2 «Джерельце» м. Буринь.

Втомившись від лютих морозів та холодів усі дружно проводжали зиму та закликали сонечко та весну. Малюки залюбки співали пісні, декламували вірші, грали у веселі та цікаві ігри, жартували та веселились. Потішили дітей і герої свята: веселий Клоун, красуня Масляна та лісові звірята.

А яка ж Масляна без млинців? Вправні повари садочка порадували дітей смачними, запашними, рум’яними млинцями, якими смакували і дорослі і малі.

В кінці відбулося символічне спалювання солом’яного опудала Зими.

Програма вийшла дуже веселою і розважальною.