Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ

У БУРИНІ ДВІ ЮВІЛЯРКИ

Цієї чарівної липневої пори відсвяткували поважний 90-річний ювілей дві буринчанки – Жданова Лідія Йосипівна та Кубрак Катерина Борисівна. Із цією знаменною датою привітали шановних іменинниць представники міської ради, ветеранської організації та управління Пенсійного фонду у районі.

Обидві ювілярки – шановані в місті люди, адже багато років пропрацювали у галузі громадського харчування, мають статус учасників війни, народили та виховали дітей, допомагали у вихованні внуків, а зараз тішаться вже й правнуками.

Кожна із жінок ведуть активний спосіб життя, ще клопочуться по господарству, а тому зустріли цю знаменну у житті дату у доброму гуморі та в оточенні найрідніших людей.


Оподаткування

Інформаційне повідомлення про встановлення місцевих податків

Буринська міська рада повідомляє, що на 22 сесії міської ради 14 липня 2017 року прийняті рішення «Про встановлення плати за землю на території Буринської міської ради» та «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Буринської міської ради». Детальніше можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради buryn-miskrada.gov.ua в розділі «Місцеві податки і збори».

 

Секретар міської ради  О.А.Зікратий


ОН-ЛАЙН СЕРВІСИ ДРАЦС

ОН-ЛАЙН СЕРВІСИ
У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ

Ми живемо у сучасному, динамічному світі прогресивних комп’ютерних технологій і отримувати побутові послуги через он-лайн сервіси за допомогою мережі Інтернет є звичним у нашому житті.

Подати заяву на отримання повторного свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану та отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян можливо через електронний сервіс «Он-лайн будинок юстиції».


ПІДСУМКИ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відбулась двадцять друга сесія міської ради 

14 липня 2017 року відбулось засідання двадцять другої сесії сьомого скликання міської ради.

У роботі пленарного засідання двадцять другої сесії Буринської міської ради, яке вів Буринський міський голова Мельник В.М., крім депутатів взяли участь голова Буринської районної державної адміністрації Бойко В.М.

Попередньо всі питання обговорені на засіданнях постійних комісій.

За результатами розгляду питань були прийняті відповідні рішення.


Порядок зміни імені малолітньої дитини

ЗМІНА ІМЕНІ МАЛОЛІТНЬОЇ ДИТИНИ

Зміна імені громадян України обмежена віковим критерієм. Так змінити прізвище та ім’я на власний розсуд законодавством дозволяється по досягненню особою шістнадцяти років. Дитина, яка досягла чотирнадцяти років, має право змінити своє прізвище та власне ім’я тільки за згодою батьків.