Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини

Доброго дня! Ми з чоловіком маємо приємну новину, бо у нас народилася дитина. Але і я, і чоловік прописані у одному місті, а проживаємо і народжували у другому. Чи можемо ми оформити допомогу тут, де народжували, щоб не їхати 600 кілометрів додому?

 

Ілона Коршун


Служба зайнятості інформує

Cемінар з роботодавцями

На базі Буринського районного центру зайнятості 18 жовтня був проведений семінар з роботодавцями на тему: "Сучасна служба зайнятості та її можливості в частині укомплектування роботодавців кваліфікованим персоналом. Головний спеціаліст-юрисконсульт Ткаченко С.М. та провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Коляда М.В. ознайомили роботодавців з законодавством в сфері зайнятості. Також обговорювались питання сучасних тенденцій та процесів на ринку праці, працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню згідно статті 14 Закону України "Про зайнятість населення".


Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Повернення коштів, викрадених з платіжних карток

Добрий день, пане Міністре! Нам видали пенсійні картки, тепер всі бояться, що їх можуть викрасти і зняти з них гроші, бо в місцевій газеті писали, що таке вже було. Скажіть, що робити в таких випадках і чи можна повернути викрадені з картки гроші?

 

Олексій Наумов


СВЯТКОВІ ЗАХОДИ

У Бурині вшанували героїв

В переддень свята – Дня захисника України біля Алеї героїв-земляків, які загинули захищаючи територіальну цілісність, незалежність та суверенітет нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, зібралися представники трудових колективів міста і району. Почесними гостями на заході були члени сімей загиблих учасників АТО – Лавошник Валентина Володимирівна, Кравченко Зінаїда Тимофіївна, Барсукова Ірина Миколаївна, Колот Ірина Миколаївна, Головко Марина Миколаївна.

Присутні вшанували пам'ять загиблих земляків хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятного знаку.

Герої не вмирають. Вічна їм слава.


ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Шановні захисники незалежної України!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника України! Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Сьогодні День захисника України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю від сепаратистської навали на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ. Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Шановні захисники України! Дякую вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Бажаю вам і членам ваших родин міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська!

Слава Україні!

Слава її героям!

Міський голова Віталій Мельник