Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Профорієнтаційний урок

Для формування в учнівської молоді 10 - 11 класів правильного розуміння професійного самовизначення, правильної мотивації вибору професії, адекватного ставлення до робітничих професій в Буринській ЗОШ №3 відбувся профорієнтаційний урок за участю провідного фахівця Буринської районної філії Сумського ОЦЗ Летучої Н.В., представників Буринського бюро правової головного Бондаренко М.А. та Тюндер А.В. та головного спеціаліста апарату Буринської РДА Глущенко С.В.


Акція «За чисте довкілля»

У громаді розпочато роботи по благоустрою у рамках щорічної акції «За чисте довкілля»

Відповідно до розпорядження міського голови, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р, листа Мінрегіону України від 28.03.2018 № 7/11-3210 на території Буринської міської ради розпочались роботи по благоустрою в рамках щорічної акції «За чисте довкілля».


Акція «За чисте довкілля»

Обстежено зупинки громадського транспорту на території громади

Працівниками відділу житлово-комунального господарства апарату виконавчого комітету міської ради на виконання заходів щорічної акції «За чисте довкілля» здійснено обстеження зупинок громадського транспорту на території Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади).

У результаті обстеження об’єктів встановлено, що зупинки знаходяться в занедбаному стані: їх зовнішній вигляд непривабливий, відсутні сміттєві баки. Оскільки зупинки не перебувають у власності міської ради, був направлений лист до філії «Буринський райавтодор» щодо вирішення питання приведення їх в належний стан. Отримана відмова з посиланням на те, що ці об’єкти не є власністю філії, і рекомендаціями звернутися до Служби автомобільних доріг у Сумській області.

У зв’язку з цим міською радою підготовлено відповідне звернення до зазначеної вище служби з вимогою провести облаштування зупинок громадського транспорту.

 

Виконавчий комітет міської ради


Освітня програма «Регіональний менеджмент»

ПРАВОВИМИ ЗНАННЯМИ ЗМІЦНЮЄМО ГРОМАДИ

Юстиція Сумщини, без перебільшення, знайшла своє провідне місце у процесах реформуванні громад. Наразі управління юстиції виступило партнером і безпосереднім учасником освітньої програми «Регіональний менеджмент», яка покликана підвищити рівень знань, у тому числі й правових, в очільників та спеціалістів місцевого самоврядування.

Сьогодні на базі юридичного факультету Сумського національного аграрного університету, з яким обласна юстиція співпрацює у багатьох перспективних напрямах, відбулося навчання працівників об’єднаних територіальних громад. Серед розглянутих питань великий блок було віддано правовій освіті.


Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЛЮ

Пане міністре, розкажіть, будь ласка, які документи повинні бути в мене як у власника земельного паю сільськогосподарського призначення, і кому я маю право передавати свою землю в оренду?

 

Іван Вернигора