Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ДНЗ №2 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

Випускне свято в садочку

Ось і закінчився черговий навчальний рік. Спливли в історію заняття, розваги, прогулянки, екскурсії. І уже знову дитячий садок проводжає своїх випускників до школи.

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.

31 травня дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців - майбутніх школяриків. Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаве та змістовне свято в стилі ретро, яке запам'ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у нашому садочку.

Випускники, святково одягнені, були дуже гарні і щасливі. У всіх них були чудові костюми в стилі ретро. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка. Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців.


День захисту дітей

Новонароджену буринчанку привітали з нагоди Дня захисту дітей

1 червня 2017 року з нагоди Дня захисту дітей міський голова Мельник Віталій Миколайович та головний спеціаліст Буринського районного управління юстиції у Сумській області Ракоєд Марина Олександрівна відвідали пологове відділення Буринської центральної районної лікарні ім. проф. М.П.Новаченка, де привітали подружжя Жахалових Марії Андріївни та Олега Юрійовича з народженням донечки.

Разом із побажаннями здоров’я, родинного затишку щасливі батьки отримали від міського голови цінний подарунок, а Марина Олександрівна привітала батьків з народженням доньки урочистим врученням свідоцтва про народження та найкращими побажаннями зростати здоровою та щасливою на радість батькам та родині.


шлюб за кордоном

УКРАЇНСЬКІ НАРЕЧЕНІ ЗАВОЙОВУЮТЬ СВІТ:
укласти шлюб з іноземцем відтепер простіше.

Людським почуттям, а особливо – коханню, не підвладні ні час, ні кордони. Починаючи від Роксолани та Анни Ярославни, з кожним роком все більше наречених-іноземців виявляють бажання пов’язати свою долю з українками - з кожним роком збільшується кількість інтернаціональних родин.

Вступ до шлюбу - важлива подія в житті кожної людини.

Із 1043 зареєстрованих органами державної реєстрації актів цивільного стану Сумської області у 2017 році шлюбів - 70 зареєстровано з іноземними громадянами.

Наразі, у місті Суми з лютого 2017 року діє пілотний проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу», в межах реалізації якого 50 пар наречених стали чоловіком та дружиною, серед яких 10 сімейних пар є іноземними громадянами.


ПІДСУМКИ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відбулась вісімнадцята сесія міської ради 

23 травня 2017 року відбулось засідання вісімнадцятої сесії сьомого скликання міської ради.

На розгляд  вісімнадцятої сесії вносилось 25 питань, які попередньо були обговорені на засіданнях постійних комісій.

За результатами розгляду  делеговані представники міської ради до складу спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад, затверджено звіт про виконання міського бюджету за 1 квартал 2017 року, внесено зміни до рішення міської ради сьомого скликання від 23.12.2016 року «Про міський бюджет м. Буринь на 2017 рік, внесені відповідні зміни та доповнення до рішення міської ради сьомого скликання від 23 грудня 2016 року «Про програму економічного та соціального розвитку м. Буринь на 2017 рік» прийнято рішення «Про громадське обговорення питання щодо присвоєння Буринській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 Буринської міської ради Сумської області імені Віталія Миколайовича Кравченка» та інші.


СВЯТКОВІ ЗАХОДИ

Свято "Останнього дзвоника"

Сьогодні для школярів нашого міста пролунав останній дзвоник, сповістивши всіх про закінчення 2016-2017 навчального року.

Попереду у дітей – весела пора довгоочікуваних літніх канікул, а у випускників – важливі іспити та зовнішнє незалежне оцінювання.

Міський голова В.Мельник побував на святі Останнього дзвоника у Буринській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2 ім.Ю.М.Лавошника, подякував батькам там педагогічним працівникам за навчання та виховання юних буринчан, а школярам побажав веселого та змістовного відпочинку в літку.