Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Безпека праці

Виробнича травма. Обов’язки підприємства
щодо компенсацій постраждалому

Основний закон Держави — Конституція України — статтею 43 гарантує кожному право на працю. Цією ж статтею Конституція визначає, що кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці.

Кодекс законів про працю України статтею 153 визначає, що на всіх підприємствах, в установах, організаціях створюються безпечні і нешкідливі умови праці. Забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці покладається на власника або уповноважений ним орган.

На превеликий жаль, далеко не завжди на підприємствах з небезпечним виробництвом дотримуються зазначених основних вимог щодо безпечних умов праці. В таких ситуаціях найчастіше й трапляються нещасні випадки на виробництві.


КП «Буринь-теплосервіс» інформує

Шановні мешканці м.Буринь!

Комунальне підприємство «Буринь-теплосервіс» просить з порозумінням поставитися до наших роз’яснень. Отже: Тверді побутові відходи (ТПВ) - це сміття, яке утворюється в житлових і громадських приміщеннях, магазинах, промислових підприємствах. Складові компоненти ТПВ - картон, папір, деревина, харчові відходи, пластмаса, скло, текстиль. Саме на вивезення ТПВ й укладені договора між нашим підприємством й власниками домоволодінь як приватного так і багатоквартирного сектору.

На даний час дуже багато споживачів з приватного сектору виносять для вивозу величезні рядна та мішки зілля, картоплища, гною, гілля та іншого сміття яке не підпадає під визначення ТПВ. Звісно наше підприємство не має змоги вивозити такі гори сміття, адже щодення вивезення ТПВ здійснюється від близько 500 домоволодінь й збирачі ТПВ фізично не зможуть, та й не повинні, забирати все те сміття що не підпадає під визначення ТПВ. Вартість послуги складає 16,45 грн. з однієї людини. За ці кошти збирачі ТПВ разом зі спецтехнікою чотири рази на місяць забирають ТПВ від кожного домоволодіння навіть на вихідні, державні та церковні свята.

Для вивезення відходів городництва, великогабаритних побутових відходів, будівельних відходів мешканці можуть замовити в нашого підприємства вантажний автомобіль. Звичайно ця послуга є платною.

Адміністрація КП «Буринь-теплосервіс»


ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!»

5 кримінальних проваджень проти захоплювачів землі порушено завдяки роботі антирейдерських аграрних штабів Мінюсту

За 2 тижні роботи анти рейдерських штабів на «гарячі лінії» у регіонах надійшло 124 дзвінки, з яких 21 стосувалися безпосередньо спроб рейдерських захоплень. Завдяки оперативній роботі органів юстиції та правоохоронців вже порушено 5 кримінальних справ проти зловмисників, які спробували нажитися на чужому майні. Про це в ході прес-конференції повідомила заступник Міністра юстиції, Олена Сукманова. За її словами, серед успішних кейсів,- повернення законним власникам 35% корпоративних прав ТОВ «Нива-2010», яке розташовано у Кіровоградській області. Так само було повернуто землі при столичній компанії «Ес- СіСекюр Кепітал Лімітед» та ТОВ «Агро-Віта 2000» на Дніпропетровщині. «Неприємна історія сталася з фермерським господарством «Олександро-Володимирівське» у Дніпропетровській області. На основі підробленого тексту судового рішення, приватним нотаріусом були вчинені дії, які призвели до повного зникнення підприємства з реєстру. Після цього зловмисники спробували привласнити елеватори, склади та зерносховища. Завдяки оперативній реакції підприємство відновлено, а майно повернуто власнику», - поінформував присутніх заступник Міністра юстиції.


Цифрове телебачення та Інтернет

До уваги мешканців м.Буринь

У зв’язку із зміною власника мережі кабельного телебачення на території міста Буринь протягом вересня 2017 року планується проведення її модернізації, внаслідок якої населення отримає доступ до якісного Інтернету на швидкості до 100 Мбіт/с, а також більш ніж 160 телеканалів у цифровій якості.


Проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!»

«Всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!» – формує нову правову культуру у суспільстві.»

Ірина СВИСТУН, начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області

Представлений Міністерством юстиції України загальнонаціональний проект «Я маю право!» динамічно поширюється і на Сумщині.

У рамках проекту працюють мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги, фахівці яких побували у Роменському, Сумському, Краснопільському, Охтирському, Глухівському, Путивльському, Шосткинському районах області. Надзвичайно велика інформаційна і консультативна робота, коли фахівцями розбираються в деталях конкретні ситуації, що потребують правового вирішення у селах і селищах продемонструвала затребуваність таких форматів спілкування з громадянами. Спектр питань – надзвичайно широкий, особливо болючими подекуди є ті, що стосуються земельних відносин, спадкових прав, соціального захисту.