Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

мітинг-реквієм

У Бурині пройшов мітинг-реквієм до Дня перемоги над нацизмом
у Другій світовій війні

9 травня жителі Буринської громади та її гості взяли участь у мітингу-реквіємі до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Пам’ятаємо! Перемагаємо!», який відбувся біля Меморіалу Слави у м. Буринь.

Із вітальними словами до учасників заходу звернулись секретар міської ради Володимир Писаний, учасник операції об’єднаний сил Євген Базима, голова районної ради організації ветеранів Ангеліна Кнуренко та Благочинний Буринського округу української православної церкви Київського патріархату настоятеля храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії отець Димитрій.


ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО ОРЕНДИ ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОГО МАЙНА, ЩО НАЛЕЖИТЬ ДО КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ)

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Буринь, затвердженого рішенням міської ради сьомого скликання сьомої сесії від 25.04.2018 р., Буринська міська рада оголошує конкурс на передачу в оренду об’єктів комунальної власності.


УРОЧИСТІ ЗАХОДИ

Міська рада взяла участь у заходах до Дня пам’яті та примирення

8 травня апарат виконавчого комітету Буринської міської ради, представники установ і закладів громади взяли участь в урочистостях до Дня пам’яті та примирення.

На чолі з керівництвом міської ради вони стали учасниками мітингу, панахиди за загиблими воїнами та поклали живі квіти до місць поховання воїнів у місті Буринь.

Заходи пройшли і на території старостинських округів громади.

 

Апарат виконавчого комітету міської ради


Про благоустрій

«Сміття на вулиці — індикатор стану суспільства» — Віктор Ладуха

На дворі весна в самому розквіті, тому  нині “в усій красі” проявляється не тільки питання стану доріг, але й ще одна проблема — сміття. Про неї, можливо, не завжди прийнято говорити, проте і сховатися від цієї теми неможливо. На узбіччах доріг, в дворах багатоповерхівок, в міському парку доводиться бачити купи з пластикових пляшок, використаних упаковок та інших відходів життєдіяльності, хоча ці місця укомплектовані смітниками в повній мірі. Здавалося б — час радіти весні, але така картина здатна зіпсувати настрій, адже вона яскраво свідчить про те, як ми живемо, про те, як ми ставимося до нашого міста, до нашої країни.


Економічний відділ

Економічний і соціальний розвиток
Буринської міської об’єднаної територіальної громади
за підсумками І кварталу 2018 року

Свою роботу виконавчий комітет міської ради здійснює на підставі Програми економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік, затвердженої рішенням сесії міської ради сьомого скликання від 22.12.2017.

Провівши детальний аналіз виконання зазначеної програми необхідно відзначити, що фінансування заходів на 2018 рік здійснювалось з урахуванням реальних можливостей міського бюджету. За результатами проведеної роботи відслідковується позитивна динаміка показників економічного та соціального розвитку об’єднаної територіальної громади.