Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ

90-річний ювілей Солодовнік Марії Григорівни

21 березня буринчанка Солодовнік  Марія Григорівна відзначила поважний ювілей своє 90-річчя.

В цей день до оселі ювілярки завітали дорогі гості – рідні, близькі, друзі Марії Григорівни з тим, щоб привітати дорогу ювілярку та побажати їй ще довгих років життя в повазі, любові, достатку та при доброму здоров’ї.

Ювілярка все своє свідоме життя трудилась на різних ділянках роботи, має 48 років трудового стажу, тай зараз не сидить на місці – ще клопочеться по господарству.

Марія Григорівна має велику родину – двоє дітей, троє внуків та четверо правнуків, але, нажаль, живуть вони не близько.

До привітань долучилися і представники районної організації ветеранів війни та праці та міської ради.


Безпека праці

Безпека праці під час весняно-польових робіт

Весняно-польові роботи – напружений етап річного циклу агропромислового виробництва. Зокрема, у березні-квітні сільськогосподарськими підприємствами виконується біля третини річного обсягу польових тракторних і, майже така ж частка транспортних робіт.

У цей час значно зростають обсяги та інтенсивність виконання відповідних технологічних операцій, пов’язаних з посівною кампанією, зокрема, зростає кількість осіб, що беруть участь у виробництві, у тому числі, за рахунок тимчасово залучених, збільшується кількість задіяної техніки, тривалість сільськогосподарських робіт протягом доби тощо.

Все це об’єктивно збільшує вірогідність травматизму, особливо при недотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки і внаслідок неналежної організації робіт.


Професійне свято

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

19 березня працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення святкують своє професійне свято. В його переддень до комунального підприємства міської ради “Буринь-теплосервіс” завітали керівники району та міста – голова районної ради Рябоконь Є.В., голова районної державної адміністрації Бойко В.М. та міський голова Мельник В.М. з тим, щоб привітати трудовий колектив з наступаючим святом, подякувати за їх таку нелегку, але таку вкрай важливу для кожного з нас працю та відзначити грамотами та цінними подарунками кращих працівників підприємства.


Звіт міського голови за 2016 рік

Повідомлення про проведення публічного звіту міського голови

Відповідно до вимог частини 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Буринський міський голова прозвітує перед територіальною громадою про свою роботу за 2016 рік.

Публічний звіт відбудеться 31 березня 2017 року у районному будинку культури. Початок о 10.00 год.

Запрошуються до участі мешканці територіальної громади, депутати міської ради, представники трудових колективів, політичних партій, громадських організацій.


ДНЗ №2 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

8 Березня в садочку

8 березня – чудове свято. Це свято жінки і весни. І скільки б не сперечались дорослі святкувати його чи ні – для малюків це чудова нагода привітати своїх найдорожчих, найгарніших, наймиліших жінок, подякувати їм за радість і любов, за ніжність і тепло.

Вихованці ДНЗ №2 «Джерельце» вітали своїх мам, бабусь, сестричок зі святом. Кожна дитина мала можливість розкрити свої таланти і творчі здібності, привітати найдорожчих людей зі святом. Лунали ніжні пісні, теплі слова вдячності. Малюки показали цікаві таночки, запросили мам та бабусь пограти з ними в цікаві ігри, подарували чудові подарунки, зроблені власними руками. Мами та всі гості свята були зачаровані теплою зустріччю, талантами та вміннями дітей та подарували малюкам свої гучні оплески.