Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Міжнародний день сім'ї

Сьогодні світ відзначає день сім’ї

Міжнародний день сім’ї відзначають щорічно 15 травня з 1993 року. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.

Уявімо собі традиційну українську родину 100 років тому. Батько, мати, 8-10 дітей. Немає телевізора, навіть радіо ще немає. Усі працюють на полі, їдять ложками з одного казанка і старші діти виховують молодших. А тепер уявімо собі сучасну родину: кожен сидить у власному гаджеті, а в багатих родинах навіть кожен має свою машину і можливо свій санвузол. Якщо й спілкуються, то за обіднім столом або перед тим, як розбігтися до школи й на роботу. Найчастіше Родиною вони є лише на папері або віртуально.


Попередження

Погіршення погодних умов

За даними Українського гідрометеорологічного центру 15 травня 2018 року на території Сумської області очікуються грози, під час гроз подекуди шквали 15-20 м/с.


Інформація про відділи міської ради

Відділ правового забезпечення

Відділ правового забезпечення апарату виконавчого комітету Буринської міської ради Сумської області з 20.04.2018 року по 13.05.2018 року здійснював правове забезпечення діяльності міської ради, міського голови та її виконавчого комітету по реалізації їх повноважень.

За вказаний період відділом правового забезпечення опрацьовано та погоджено: 1 рішення виконавчого комітету Буринської міської ради 1 рішення Буринської міської ради, 1 розпорядження Буринського міського голови.

Відділом здійснювалось представництво інтересів Буринської міської ради у 2 справах, як у справах позовного провадження так і справах окремого провадження з встановленням юридичного факту, що розглядались в порядку цивільного судочинства.


Вандалізм

ВАНДАЛІЗМ в громаді –  злочин без каяття чи гальмо прогресу?

Вандалізм - це тема, що просто до печінок дістала мешканців нашого міста. При всіх сьогоднішніх економічних негараздах, усіх життєвих проблемах найбільше обурює те, що на кожному кроці ти бачиш, як будь-які спроби зробити місто гарним і комфортним щоразу наштовхуються на безглузде і невикорінне руйнування.

Розтрощена роздягальня на міському пляжі, зламана лавочка в парку, розписана нецензурщиною зупинка…  Здається, все це дрібнички, нема про що говорити. Але з таких дрібничок складається та неприваблива картина нашого міста, що псує настрій уже починаючи з порога власного дому. Тільки-но виходячи з квартири, ти потрапляєш у під’їзд, стіни якого затиньковані відбитками підошов та обписані не завжди цензурними словами. У дворі - потрощені дитячі майданчики.


Відділ комунального майна

Проведена робота по передачі комунального майна до міської ради

Відділом комунального майна апарату виконавчого комітету Буринської міської ради проведено роботу по передачі будівлі котельні, труби димової та електрощитової, що знаходилось на балансі комунального підприємства «Буринь-теплосервіс», на баланс управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму міської ради. матеріалів для вуличного освітлення та пально-мастильних матеріалів з балансу Успенської сільської ради в оперативне управління та на баланс міської ради та дров від Верхньосагарівської сільської ради на баланс та в оперативне управління міської ради.

Відповідні акти прийому-передачі були затвердженні рішенням міської ради.

Відділ комунального майна апарату
виконавчого комітету міської ради