Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

НАША ГОРДІСТЬ

Наш гуртківець – серед переможців у
сімейних дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне»

З метою підвищення ролі родини в духовному, естетичному та національно-патріотичному вихованні дітей, розвитку народної культури, родинної творчості, вивчення історії роду, збереження його традицій з 1 по 20 квітня 2018 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було проведено обласний конкурс сімейних дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне».

На конкурс було представлено 46 робіт дерев-родоводів із 37 навчальних закладів області. Серед них – робота вихованки комунального комплексного закладу позашкільної освіти Буринської міської ради «Будинок дитячої та юнацької творчості» Шестак Карини (керівник – Світлана Кукуруза).


Змінено дату проведення сесії

УВАГА!

У зв’язку із проведенням на території громади 25.05.2018 заходів, присвячених святу останнього дзвоника, врахувавши звернення територіальних громад Біжівської, Буриківської, Гвинтівської, Михайлівської, Миколаївської, Черепівської сільських рад щодо початку переговорів з питань організації співробітництва, пленарне засідання восьмої сесії Буринської міської ради сьомого скликання буде проведено 24 травня 2018 року о 10 годині в приміщенні Буринської міської ради, а також додатково буде внесено до порядку денного питання «Про співробітництво територіальних громад».


КОМУ ВИГІДНО?

Незрозумілі інциденти в громаді

15 травня стався прикрий інцидент у селі Успенка, де проводились роботи по висипці щебеню для майбутньої дороги до місцевого дитячого садка. До речі, вже сьогодні на цій ділянці кладеться асфальт.

Того дня у вечірній час до робітників, які виконували висипку, без попереджень під’їхали невідомі особи. Представившись працівниками управління захисту економіки, але не надавши відповідних посвідчень, вони розпитували про власника техніки, цікавилися, за чиї кошти відбуваються роботи, фотографували. Отримавши інформацію, невідомі залишили місце проведення робіт.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ВОСЬМОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ВОСЬМОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №50 – ОД від 14.05.2018 року «Про скликання восьмої сесії міської ради сьомого скликання», восьма сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 25.05.2018 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні Буринської міської ради.


Відділ державної реєстрації

ОСОБЛИВОСТІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВА ВЛАСНОСТІ
СПАДКОДАВЦЯ ЗА ЗАЯВОЮ СПАДКОЄМЦЯ

Відповідно до частини 1 статті 2 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» № 1952-IV державною реєстрацією речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (далі -державна реєстрація прав) є офіційне визнання і підтвердження державою фактів набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

У частині першій статті 182 Цивільного кодексу України встановлено, що право власності та інші речові права на нерухомі речі, обтяження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації. Згідно із статтею 3 зазначеного вище закону будь-які дії особи, спрямовані на набуття, зміну або припинення речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, що підлягають державній реєстрації відповідно до Закону, можуть вчинятися, якщо речові права на таке майно зареєстровані згідно із вимогами цього Закону, крім випадків, коли речові права на нерухоме майно, що виникли до 1 січня 2013 року, визнаються дійсними.