Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Прес-реліз

Прес-реліз центра зайнятості

Упродовж січня 2018 року послугами служби зайнятості скористалися 17,3 тис. безробітних громадян Сумщини, що на 2,8% менше проти січня минулого року, у т. ч. звернулися за допомогою у працевлаштуванні та отримали статус безробітного 2,7 тис. осіб (3,6 тис. осіб у січні 2017 р.). 
Всього забезпечено роботою 1,5 тис. осіб, у т. ч. 1,4 тис. – за направленням служби зайнятості.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 10 осіб, у т. ч. 4 особи, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, та 6 осіб, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.


Буринська Масляна - 2018

Шановні жителі громади та гості!

Запрошуємо вас на свято проводів зими – зустрічі весни «Буринська Масляна - 2018», яке відбудеться 17 лютого 2018 року на центральній площі міста.

До вашої уваги святкова програма:

- з 8 години - виставка домашніх птахів та звірів (майданчик біля РБК);

- з 11 години: театралізоване дійство, концертна програма, дитячі ігри та розваги з аніматорами, конкурси та спортивні змагання, безпрограшна лотерея, конкурс на найбільший млинець на приз міського голови, святкова торгівля, пригощає польова кухня (центральна площа міста); майстер-класи з видів декоративно-прикладного мистецтва, виставка дитячих творчих робіт (фойє РБК).

Оргкомітет свята


Громадське обговорення

Громадське обговорення

Відповідно до депутатського запиту депутата Буринської міської ради сьомого скликання Озерчук Ю.В. про перейменування вулиці ім. Зої Космодем’янської на вулицю ім.  Андрія Барсукова, виконавчим комітетом Буринської міської ради прийнято рішення провести громадське обговорення.

Просимо всіх небайдужих надати свої пропозиції та зауваження стосовно зазначеного питання до Буринської міської ради на електронну адресу buryn.rada@ukr.net чи пройти інтернет опитування в колонці «Громадське опитування» (яке знаходиться на головній сторінці сайту) до 22.02.2018 року.


Чужих дітей не буває (Про аліменти)

ВІДСЬОГОДНІ: БЕРИ МІТЛУ, І ЗАРОБЛЯЙ НА ДИТИНУ!

Сьогодні, 6 лютого 2018 року, в Україні офіційно почав діяти закон «Чужих дітей не буває».

«Тепер юстиція має дійсно дієві важелі впливу на тих, хто забуває про існування власних дітей»,- наголошує керівник юстиції Сумщини Ірина Свистун.

Всіх, хто не платить аліменти понад 6 місяців, до моменту повного погашення боргу, буде тимчасово позбавлено права:
– виїжджати за кордон,
– керувати автомобілем,
– користуватися зброєю та полювати,
– вирішувати, чи має право його дитина покидати територію країни з матір’ю чи батьком.


Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

АКТУАЛЬНО ПРО ПРИВАТИЗАЦІЮ ЖИТЛА

Добрий день! Звертаюся до Вас за порадою. Ми багато років жили у квартирі, ще з радянських часів. Якось про те, щоб приватизувати її, не задумувалися, бо й проблем було вдосталь, та й грошей все не вистачало. Зараз кажуть, що можуть виселити з квартир усіх, хто ще не приватизував. Підкажіть, як нам приватизувати квартиру?

Ольга Кашпор