Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

НАША ГОРДІСТЬ

Талановита молодь Буринщини – серед кращих

З метою розвитку у дітей та учнівської молоді інтересу до історії України, виховання поваги до традицій українського народу, формування практичних умінь і навичок з техніки моделювання та відповідно до завдань в межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!» у квітні 2018 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю пройшла виставка-конкурс технічної творчості з виготовлення макетів української садиби «Колиска роду – українська хата» в номінації «Садиба Сумщини ХІХ ст.»


КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Буринська міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду заступник начальника управління – начальник бюджетного відділу фінансового управління Буринської міської ради

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають повну вищу освіту за відповідним напрямком діяльності за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше трьох років.


СЕСІЯ БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРО ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕРВИ

На восьмій сесії сьомого скликання Буринської міської ради, міським головою оголошена перерва до 09.00 години 29.05.2018 року.


ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Інтерактивний тир

18 травня 2018 року на базі Буринської спеціалізованої школи №2 імені Ю.М.Лавошника було встановлено комплект обладнання для початкової військової підготовки - Інтерактивний стрілецький симулятор "Шкільний тир", який був придбаний за кошти управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Лазерний тир має низку переваг - найперше це безпека. Звичайно вагомою є економія на патронах: учні можуть робити безліч пострілів, відпрацьовуючи навички прицільної стрільби. Відтак, завдяки тренажеру учень здобуває практичні навички, розвиває швидкість реакції та розпізнавання цілей, а вчитель має можливість контролювати та коригувати хід навчання. Загалом комплекс допомагає відпрацьовувати стійку, дихання, утримання зброї, прицілювання.


Фінансове управління

Про виконання міського бюджету

Станом на 23.05.2018 до міського бюджету надійшло 40 012,5 тис. грн., із них: до загального фонду 38 976,7 тис. грн., що складає 94,7% до затверджених обсягів на звітний період; до спеціального фонду – 1 035,8 тис. грн., або 107,7% до затверджених обсягів на звітний період.

Офіційних трансфертів отримано: дотацій – 1 438,2 тис. грн., субвенцій - 19 516,1 тис. грн.

За рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду, з обласного бюджету надійшли кошти в сумі 448 800 грн. З них 208 800 грн. будуть направлені на придбання персональних комп’ютерів, ноутбуків та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи; 240 000 грн. направляються на оснащення закладів загальної середньої освіти з поглибленим/профільним вивченням природничих та математичних предметів засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії, мультимедійними засобами навчання.