Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Відділ комунального майна

Робота відділу комунального майна
в процесі становлення об’єднаної територіальної громади

Буринська міська об’єднана територіальна громада створена не так давно, і процес її формування та становлення не можна назвати легким, адже починати все з нуля завжди важко.

Проблем, звичайно, багато, але міська рада робить впевнені кроки у їх вирішенні.

На початковому етапі формування громади важливу ланку роботи провів відділ комунального майна апарату виконавчого комітету міської ради. Його діяльність розпочалася з вирішення питання передачі комунального майна, що знаходилось на балансі сільських рад, які увійшли до складу об’єднаної територіальної громади, до міської ради. Також було передано майно дошкільних навчальних закладів, сільських будинків культури та клубів в оперативне управління та на баланс управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму міської ради.


Демографічна ситуація

Демографічна ситуація на території
Буринської міської об’єднаної територіальної громади

Виконачим комітетом міської ради сформовано соціально-економічного паспорт Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) станом на 01 квітня 2018 року.

До складу Буринської міської об’єднаної територіальної громади входить 19 населених пунктів Буринського району, а саме: місто Буринь та села Верхня Сагарівка, Воскресенка, Вікторинівка, Жуківка, Тимофіївка, Нотаріусівка, Кубракове, Олександрівка, Степанівка , Чалищівка, Суховерхівка, Дмитрівка, Нижня Сагарівка, Атаманське, Успенка, Червона Слобода, Дич, Чумакове, з населенням 14798 чоловік, з яких 8753 особи – це міське населення.


Впровадження «Дебет Плюс»

Впровадження програми «Дебет Плюс» - шлях до підвищення ефективності діяльності органу місцевого самоврядування

Стан справ у бюджетній установі відображається в першу чергу в бухгалтерському одліку, який є частиною процесу управління фінансами. Від правильного ведення обліку господарських операцій залежить розвиток як окремо взятої установи, так і держави в цілому.

Впровадження нового чи удосконалення існуючого інформаційного забезпечення операційної діяльності установи є одним з найголовніших завдань підвищення її ефективності Буринською міською радою у лютому 2018 року для бухгалтерської служби було придбано програму «Дебет Плюс». На цей час спеціалісти відділу бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення апарату виконавчого комітету міської ради проходять навчання щодо освоєння програми.


АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Прибирання прилеглих територій сіл Воскресенки та Вікторинівки

У п`ятницю 13 квітня на території Воскресенського старостинського  округу в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» та до дня благоустрою населених пунктів відбулося прибирання прилеглих територій сіл Воскресенка та Вікторинівка, в якому взяли участь близько 75 жителів. Незважаючи на невелику кількість населення в с.Вікторинівка там теж зібралося близько 20 чоловік для прибирання. За підтримки міської ради було придбано бензин та матеріали для ремонту поминальних столів. Була проведена вирубка дикоростучої порослі поблизу доріг до кладовищ, видалено аварійні дерева, скошено минулорічну траву.

Староста Воскресенського старостинського округу висловлює  вдячність всім небайдужим, які взяли участь у цьому заході і бажає їм щастя та здоров`я їм та їхнім родинам адже спільними зусиллями робиться добра справа.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЬОМОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЬОМОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №42 – ОД від 12.04.2018 року «Про скликання сьомої сесії міської ради сьомого скликання», сьома сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 25.04.2018 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні Буринської міської ради.