Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!»

«Всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!» – формує нову правову культуру у суспільстві.»

Ірина СВИСТУН, начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області

Представлений Міністерством юстиції України загальнонаціональний проект «Я маю право!» динамічно поширюється і на Сумщині.

У рамках проекту працюють мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги, фахівці яких побували у Роменському, Сумському, Краснопільському, Охтирському, Глухівському, Путивльському, Шосткинському районах області. Надзвичайно велика інформаційна і консультативна робота, коли фахівцями розбираються в деталях конкретні ситуації, що потребують правового вирішення у селах і селищах продемонструвала затребуваність таких форматів спілкування з громадянами. Спектр питань – надзвичайно широкий, особливо болючими подекуди є ті, що стосуються земельних відносин, спадкових прав, соціального захисту.


Про апостиль

Юстиція працює для людей

Гаазька Конвенція 1961 року встановила досить зручний спосіб оформлення документів для подальшого їх використання за кордоном. Україна приєдналась до Гаазької Конвенції 10 січня 2002 року, Конвенція набула чинності 22 грудня 2003 року, відтак 112 держав-учасниць Конвенції, відмовилися у відносинах із Україною від вимоги повної консульської легалізації офіційних документів і перейшла на спрощену процедуру апостилювання.


пам'ятна дата

6 вересня - День визволення міста Буринь від фашистських загарбників


Служба зайнятості інформує

Міні-ярмарок вакансій для ТОВ «Відродження»

З метою оперативного задоволення кадрових потреб роботодавця - ТОВ «Відродження» (м.Харків) на базі Буринського районного центру зайнятості 1 вересня поточного року був проведений міні-ярмарок вакансій. Були запрошені безробітні, які перебувають на обліку в службі зайнятості та представник роботодавця Джаян Маян, який презентував шукачам роботи вакансії підприємства, надав вичерпну інформацію щодо специфіки виконання роботи, режим та характер роботи, оплату праці.

 

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг  Р.М.Романенко


ДНЗ №2 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

1 вересня в ДНЗ №2 "Джерельце"

Традиційно перше заняття в дошкільному навчальному закладі (ясла – садка) №2 «Джерельце» присвячено рідній Батьківщині. Тематика єдина для всіх вікових груп: «Я люблю свою Батьківщину».

Діти, святково одягнені, причепурені, в яскравих вишиванках , дівчатка в красивих віночках, разом з педагогами говорили про родину, про те, у якій країні вони живуть, чим ця країна відрізняється від інших, чому її називають Україною.

З самого дитинства необхідно виховувати у дітей любов до своєї рідної землі, вчити дітей поважати старших, шанувати традиції українського народу, виховувати громадську свідомість, патріотичні почуття змалку.

Початок навчального року запам’ятається і дітям і дорослим.

Колектив закладу вітає всіх з ДНЕМ ЗНАНЬ !!!