Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 15 СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 15 (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №2 – ОД від 18.01.2017 року «Про скликання п’ятнадцятої (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання» п’ятнадцята (позачергова) сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 20.01.2017 року о 09 год.30 хв. в залі засідань міської ради.


Привітання міського голови

Шановні земляки!

Сердечно вітаю Вас з Днем Соборності України!

Протягом багатьох віків своєї історії український народ був сповнений прагнення жити у єдиній вільній державі, адже соборність і свобода – одні з найбільших його цінностей.

Розділений кордонами чужих держав, наш народ не тільки вистояв, а й відродився. Саме 22 січня 1919 року, коли було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно – Української Народної Республіки, відбулось символічне єднання східних та західних українських земель.

І цей день став народженням єдиної незалежної української держави.

На жаль, зараз український народ знову змушений доводити неподільність кордонів країни та єдність своєї нації. Тому нині це свято особливо актуальне для нас. І ми повинні пам’ятати, що українці мають свою державність, яку ми обов’язково відстоїмо. Адже успіх побудови демократичної та процвітаючої країни ґрунтується на наших спільних зусиллях, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє наших дітей, нашого міста, нашої України.

Тож, нехай відчуття єдності допомагає нам жити і працювати.

Бажаю всім буринчанам здоров’я, щастя, добробуту, миру та злагоди в ім’я процвітання нашого міста та країни!

 

З повагою міський голова Віталій Мельник


Привітання міського голови

Христос Хрещається!

19 січня ми відзначаємо третє й завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу - свято Богоявлення (Водохреща або Йордан), яке знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа.

Цього дня освячується вода у відкритих водоймах і вважається, що вся вода стає святою, благодатною і цілющою. Християни, традиційно вітаючи один одного, бажають здоров'я від цілющої йорданської святої води.

На Водохреща повсюди відчувається піднесення, радість та гарний настрій. Традиційно багато буринчан купаються у водоймищі річки Чаша.

Нехай свята вода, благословенна самим Господом, зцілить кожного духовно і тілесно, змиє зневіру, додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ!

У цей величний день щиро бажаю, щоб ми очистили свої серця від усього недоброго і наповнили їх любов’ю, миром, вірою в завтрашній день та прагненням бути гідними людьми, українцями, християнами.

Міський голова Віталій Мельник


Щедрий Вечір та свято Маланки

Щедрувальники завітали до міської ради

Однім із елементів Новорічних та Різдвяних свят в Україні є щедрівки. Народні традиції щедрування в нашій країні тягнуться із давніх часів.

І сьогодні багато дітей та молоді нашого міста із задоволенням долучаються до цього цікавого дійства, організовують обрядові обходи та виступи.

Отож 13 січня на Меланку до міської ради завітали групи щедрувальників із спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Ю.М.Лавошника та дошкільного навчального закладу №1 «Ромашка».

Діти піснями та віршами славили господарів, бажали всім присутнім здоров’я та достатку, плідного та щасливого нового року.

Навзаєм міський голова В. Мельник подякував дітям за привітання та почастував їх солодощами і вручив невеличкі сувеніри.


Навчання

Навчання по підвищенню теоретичного рівня знань та ділової кваліфікації

11 січня 2017 року в Буринському райвідділі ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області було проведено навчання з працівниками Буринського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції та Буринського районного сектору УДМС України в Сумській області по підвищенню теоретичного рівня знань та ділової кваліфікації.