Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Громадське опитування
Чи підтримуєте Ви перейменування вулиці ім. Зої Космодем’янської на вулицю ім. Андрія Барсукова?

Так
Так
82% [115 Голосів]

Ні
Ні
18% [25 Голосів]

Голосів: 140
Розпочато: 05.02.18
Закінчено: 22.02.18
Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Громадські слухання

28 липня 2016 року у районному Будинку культури пройшло громадське обговорення ініційованого міським головою В.М. Мельником питання щодо добровільного об’єднання територіальної громади м. Буринь із територіальними громадами сіл району у Буринську міську об’єднану територіальну громаду відповідно до затвердженого обласною радою перспективного плану.

В громадському обговоренні взяли участь голова районної держаної адміністрації Бойко В.М., міський голова Мельник В.М., депутати Буринської районної та міської рад, представники Слобідської, Дяківської, Клепалівської сільських рад, громадськість міста.


Благодійна програма

Благодійна програма «Поліпшення житлових умов»

Відповідно до законодавства України, своєї статутної мети, в інтересах громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я» відкрила благодійну програму «Поліпшення житлових умов». Програма працюватиме до 31 грудня 2025 року з метою покращення житлових умов чорнобильців, потребуючим соціального захисту, яким житло повинно надаватися державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату. За умовами Програми та за рахунок благодійних пожертв міжнародних партнерів, Організація буде відшкодовувати забудовникам до 75% вартість житла. Чорнобильці, які бажають прийняти участь в Програмі, повинні самостійно звернутися до Організації. Програма відкрита лише для чорнобильців, членів Громадської організації «Всеукраїнський союз чорнобильців», яка є партнером Організації у її благодійній діяльності.

Ознайомитись детально з інформацією стосовно умов Програми можливо на сайті Благодійної організації «Чорнобильський фонд здоров’я» в розділі "поліпшення житлових умов".


Про добровільне об’єднання територіальних громад

19 липня 2016 року Буринський міський голова ініціював добровільне об’єднання територіальних громад м. Буринь та 42 населених пунктів, що входять до складу 16 сільських рад району - Олександрівської, Степанівської, Червонослобідської, Михайлівської, Миколаївської, Пісківської, Клепалівської, Дяківської, Слобідської, Гвинтівської, Успенської, Воскресенської, Верхньосагарівської, Жуківської, Черепівської та Суховерхівської в Буринську міську об’єднану територіальну громаду з центром у місті Буринь.


УВАГА!

Шановні громадяни!

23 державна пожежно-рятувальна частина Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області нагадує про заходи безпеки та порядок дій у разі ускладнення погодних умов.


Навчання

14 липня на базі виконавчого комітету міської ради пройшло навчання посадових осіб виконавчих комітетів сільських рад, відповідальних за ведення реєстрів територіальних громад.

Практичним навичкам роботи з реєстрами територіальних громад посадовців навчали спеціалісти відділу ведення державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації та апарату виконавчого комітету міської ради.