Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ

Маю право на українські документи!

З метою захисту прав громадян України, зокрема, осіб, які мешкають на тимчасово окупованій території України (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь) та зоні проведення АТО, Міністерство юстиції України ще у лютому 2016 року визначило спрощену процедуру проведення державної реєстрації актів цивільного стану.


Громадське обговорення

Інформаційне повідомлення
про проведення громадського обговорення з питання
присвоєння Буринській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів №1 імені Віталія Миколайовича Кравченка

Враховуючи пропозиції трудового колективу Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 щодо присвоєння навчальному закладу імені Віталія Миколайовича Кравченка, з метою врахування громадської думки з цього питання, відповідно до вимог Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», рішення Буринської міської ради сьомого скликання від 23.05.2017 року «Про громадське обговорення питання щодо присвоєння Буринській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 Буринської міської ради Сумської області імені Віталія Миколайовича Кравченка» виконавчий комітет Буринської міської ради виносить на громадське обговорення питання щодо присвоєння зазначеному закладу імені Віталія Миколайовича Кравченка.


Спорт

Буринь серед п’яти проектів від Сумщини, що фінансуватимуться ДФРР у 2017 році

За інформацією, яка розміщена на офіційному сайті Сумської обласної державної адміністрації уряд затвердив 5 проектів від Сумщини, що фінансуватимуться Державним фондом регіонального розвитку у 2017 році. Серед них проект з розвитку спортивної інфраструктури, що буде реалізовано в місті Буринь - це реконструкція спортивного майданчика із встановленням штучного покриття у міському парку.


Екскурсія до міської ради

До міської ради завітали школярики

Сьогодні до міської ради з ознайомлювальною екскурсією завітала група першокласників першої міської школи.

Міський голова В.Мельник радо зустрів поважних гостей та розповів їм про роботу міської ради, про ті задачі, які доводиться вирішувати органу місцевого самоврядування, про перспективи розвитку нашого міста.

На останок міський голова побажав усім дітям рости достойними членами нашої територіальної громади, здобувати якісну освіту з тим, щоб у майбутньому використати свої знання та професійні навички на зміцнення добробуту та достатку у нашому спільному домі – місті Буринь.


ДНЗ №2 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

Випускне свято в садочку

Ось і закінчився черговий навчальний рік. Спливли в історію заняття, розваги, прогулянки, екскурсії. І уже знову дитячий садок проводжає своїх випускників до школи.

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.

31 травня дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців - майбутніх школяриків. Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаве та змістовне свято в стилі ретро, яке запам'ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у нашому садочку.

Випускники, святково одягнені, були дуже гарні і щасливі. У всіх них були чудові костюми в стилі ретро. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка. Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців.