Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Громадське опитування
Чи підтримуєте Ви перейменування вулиці ім. Зої Космодем’янської на вулицю ім. Андрія Барсукова?

Так

Ні

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Безпека на воді

ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН

Влітку більшість мешканців Сумщини обирають відпочинок на берегах річок та озер. Проте не всі усвідомлюють, що вода потребує крайньої обережності. Дана легковажність людей призводить до трагічних наслідків. Такі нещасні випадки зафіксовані, як у  обласному центрі так і районах. Вік загиблих становить від 2 до 69 років.

Основні причини: купання у нетверезому стані, недотримання вимог безпеки та недогляд дорослих за дітьми.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 9 СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 9 (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ

Відповідно до розпорядження секретаря Буринської міської ради №33 – ОД від 29.07.2016 року «Про скликання дев’ятої (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання» дев’ята (позачергова) сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 05.08.2016 року о 10.00 год. в залі засідань міської ради.


Штормове попередження

Попередження про шквали в Україні

2 серпня вдень в центральних областях та на півночі Лівобережжя подекуди шквали 15-20 м/с.

 

Укргідрометцентр


УВАГА!

Дотримуйтеся правил – не провокуйте пожежі в лісових масивах!

Влітку чимало буринчан прямують до лісу, аби гарно провести час на природі. Однак часто люди забувають про правила пожежної безпеки, спричиняючи загорання у лісових масивах. За статистикою, майже 90% лісових пожеж виникають через людську недбалість – тліючі багаття, кинуті недопалки тощо. Значно рідше до трагедії призводить удар блискавки в сухостійне дерево або засуха.


Громадські слухання

28 липня 2016 року у районному Будинку культури пройшло громадське обговорення ініційованого міським головою В.М. Мельником питання щодо добровільного об’єднання територіальної громади м. Буринь із територіальними громадами сіл району у Буринську міську об’єднану територіальну громаду відповідно до затвердженого обласною радою перспективного плану.

В громадському обговоренні взяли участь голова районної держаної адміністрації Бойко В.М., міський голова Мельник В.М., депутати Буринської районної та міської рад, представники Слобідської, Дяківської, Клепалівської сільських рад, громадськість міста.