Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 18 СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 18 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №17 – ОД від 05.05.2017 року «Про скликання вісімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання» вісімнадцята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 23.05.2017 року о 10 год. 00 хв. в залі засідань міської ради.


Привітання міського голови

Шановні ветерани війни та трудового фронту, шановні буринчани!

Вітаю Вас із 72-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі!

У ці дні ми з особливим почуттям вдячності вшановуємо наших ветеранів: учасників бойових дій, партизанів, бійців трудового фронту, усіх, хто пережив воєнне лихоліття.

Ми вклоняємося воїнам – переможцям нацизму та нинішнім захисникам Вітчизни, які, в складний для країни час, своїми помислами, прагненнями і діями утверджують спадкоємність українських традицій в прагненні до волі, відстоюють дорогоцінний мир на рідній землі.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай не болять Ваші рани, хай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком! Світла пам’ять і безмежна вдячність мільйонам співвітчизників, які загинули в полум’ї Другої світової війни. Честь і слава живим героям.

Міський голова Віталій Мельник


Благоустрій

Благоустрій території у пріоритеті

Після холодної та вітряної погоди нарешті настали сонячні, по-справжньому весняні дні, а з їх настанням добавилося роботи та клопотів у питанні наведення чистоти та порядку на території міста.

Настав час висаджувати дерева та квіти, косити траву, білити бордюри та стовбури дерев, а ще в ході підготовки до свята – Дня Перемоги – упорядкувати пам’ятники та пам’ятні знаки, пов’язані з подіями Другої світової війни.

Значний об’єм робіт з благоустрою території міста виконується залученими до громадських робіт безробітними громадянами та працівниками КП “Буринь-теплосервіс”.


ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ

90-річний ювілей Рябоконь Анастасії Петрівни

Нещодавно відсвяткувала 90-річний ювілей мешканка м.Буринь Рябоконь Анастасія Петрівна.

Народилась та виросла Анастасія Петрівна у селі Успенка Буринського району, а все її подальше життя та трудова діяльність нерозривно пов’язані з нашим містом.

Багато років до виходу на пенсію ювілярка працювала сепараторником молока у відділку “Україна” Буринського радгоспу. Народила та виховала трьох дітей, а зараз тішиться своїми чотирма онуками та чотирма правнуками.

З ювілеєм шановну людину привітали рідні, близькі, знайомі, а також представники районної ветеранської організації та міської ради.


ГРАФІК ПЛАНОВОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Планове відключення електроенергії в м. Буринь

Буринський РЕМ доводить до відома мешканців м. Буринь графік планового відключення електроенергії з 05 по 16 травня 2017 року.