Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Громадське опитування
Чи підтримуєте Ви перейменування вулиці ім. Зої Космодем’янської на вулицю ім. Андрія Барсукова?

Так

Ні

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дорогі буринчани !

        

6 вересня ми з вами святкуватимемо наше спільне свято – День міста.

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Дякую всім мешканцям Бурині, які небайдужі до долі рідного міста, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не зломився, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще. Вітаю також молоде покоління, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому. Дуже хочеться бачити нашу молодь цілеспрямованою, здоровою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією. Нехай же зростає та процвітає наше улюблене місто! Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду. З Днем міста буринчани!

 

З повагою

В.Мельник
Буринський міський голова
 

АНОНС

До уваги жителів та гостей  м. Буринь
3  вересня  2016 року відбудуться святкові заходи з нагоди Дня міста.

У програмі :

з 8.00 год.   – виставка домашніх та декоративних птахів у міському парку;

з 10.00 год. – виставка робіт гуртківців Будинку дитячої та юнацької творчості;

з 11.00 год. для дітей  у міському парку працюватимуть  атракціони, батути, а з 15.00 год. - аніматори, ходулісти, ростові кукли, живі скульптури, аквагрим;

з 19.00 год.  – вечірня святкова програма на центральній площі міста (феєричне вогняне шоу, шоу «Живі Барабани», концерт артистів Сумської обласної філармонії, святкова торгівля).

 

 

Організатори свята – виконавчий комітет

міської ради та шоу – проект «Конкордія » (м. Суми).


ОГОЛОШЕННЯ

Планове відключення електроенергії в м. Буринь з 02 по 09 вересня 2016 року

Буринський РЕМ доводить до відома мешканців м. Буринь про планове відключення електроенергії 02 по 09 вересняПовний графік відключень Ви можете переглянути на наступній сторінці.

 


Державне свято

Урочистості до Дня Державного Прапора України

23 серпня жителі міста відзначили День Державного Прапора України. На центральній площі міста пройшов урочистий мітинг за участі представників трудових колективів міста, громадськості. Учасники мітингу дали старт велопробігу “Буринь – Чернеча Слобода”, приуроченому 25-й річниці Незалежності України та по його закінченню поклали квіти до пам’ятних місць, що пов’язані з боротьбою українців за свою незалежну державу.


Привітання міського голови

Дорогі земляки!

 

Щиро вітаю всіх із величним національним святом – Днем Незалежності України!

25 років тому Україна законодавчо закріпила свої вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Нам судилося бути учасниками творення новітньої української держави, втілювати одвічну мрію нашого народу про  її незалежність. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями.

Сьогодні до України прикута увага всього світу – громадяни суверенної та демократичної держави знову виборюють своє право жити в правовій, успішній і стабільній країні, самим вирішувати свою майбутню долю.

Переконаний, що тільки згуртованість і об’єднання зусиль влади та громадськості дадуть змогу гідно відповісти на всі виклики сьогодення та забезпечити вихід України на нові рубежі економічного і соціального розвитку.

Щиро бажаю усій громаді добра, добробуту й затишку в родинах, нехай кожен день повниться добрими справами в ім’я процвітання незалежної Української держави.

 

Міський голова Віталій Мельник