Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ДНЗ №2 «Джерельце»

Святий Миколай , ти до нас завітай!

Найулюбленіше свято дітей – свято Миколая. Його святкують в Україні 19 грудня. Діти з нетерпінням чекають щедрого Миколая, пишуть йому листи, вивчають вірші, співають пісні. День Святого Миколая для наших вихованців став чарівною казкою з приємним сюрпризом. На святкове дійство  в наш садочок завітали гості.

За ініціативи та підтримки міського голови В.Б. Ладухи малята ДНЗ №2 «Джерельце» отримали солодкі подарунки.

Дошкільнята та адміністрація закладу щиро дякують і бажають здоров’я, мирного неба і сімейного добробуту кожній українській родині!


День Святого Миколая

День Святого Миколая

В День Святого Миколая депутати Буринської міської ради та міський голова Віктор Борисович Ладуха завітали із привітаннями та подарунками до навчальних закладів  міста Буринь.

В Буринській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2 ім.Ю.М.Лавошника відбулася урочиста лінійка. З нагоди свята міський голова та директор навчального закладу привітали учнів.

До Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 навідалися депутати Пазуха Володимир Анатолійович та Романчук Ярослав Михайлович, де також привітали учнів зі святом і порадували смачними ласощами.

Маленьких вихованців Буринського дошкільного навчального закладу №1 "Ромашка" привітала зі святом Святого Миколая, депутат Ладуха Оксана Вікторівна.


Служба зайнятості інформує

Сумський центр ПТО ДСЗ

Головним завданням центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є забезпечення права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів, здібностей. Одним із пріоритетних напрямків роботи державного навчального закладу «Сумський центр ПТО ДСЗ» є організація професійної підготовки та підвищення кваліфікації безробітних громадян. Навчальний заклад було створено 1 листопада 2010 року на виконання доручення Президента України від 6 липня 2010 року №1-1/1444 та відповідно до наказу Сумського обласного центру зайнятості №85 від 28 вересня 2010 року.

18 грудня цього року в Буринському районному центрі зайнятості відбулась презентація даного навчального закладу серед безробітних громадян. Представник центру ознайомила присутніх громадян з діяльністю закладу, з переліком ліцензованих професій, за якими проводиться навчання.


Автобусний маршрут

ОГОЛОШЕННЯ

З метою забезпечення потреб населення послугами пасажирського автобусного транспорту, відновлення маршрутної мережі для здійснення пасажирських перевезень Буринська міська рада запрошує приватних перевізників до співпраці та конструктивного діалогу.

Планується для відкриття автобусні маршрути загального користування:

-      с.Дич-м.Буринь-с.Степанівка;

-      с.Олександрівка- м.Буринь- с.Успенка;

-      с.Суховерхівка-с.Жуківка-с.Воскресенка-м.Буринь

Можливі інші автобусні маршрути.

Зацікавлених осіб просимо звертатись до Буринського міського голови.


Привітання міського голови

Привітання до дня Святого Миколая

Чарівний і довгоочікуваний день - день святого Миколая. Цього дня Микола Чудотворець ближче до нас як ніколи! У цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання...

Не дарма Миколу Чудотворця поважає і західна церква і весь православний світ. Святий Миколай поспішає, він принесе чудеса!

Це гарний  привід,  щоб згадати один про одного і побажати один одному щастя.

У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а для всіх дітей, що вели себе в цьому році добре Святий Миколай вже приготував гостинці. Він знає, хто був слухняним і радував своїх батьків і знає, хто який подарунок заслужив. Нехай вранці у Вас під подушкою будуть тільки приємні сюрпризи!

Нехай це свято наповнить Ваш будинок щастям, теплотою і любов'ю, а Ваше життя зробить яскравим!

 

З повагою Буринський міський голова  В.Б.Ладуха