Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

АНОНС

Звітний концерт Буринської дитячої школи мистецтв

Запрошуємо всіх жителів та гостей міста на звітний концерт учнів та викладачів Буринської дитячої школи мистецтв, який відбудеться 20 квітня у районному Будинку культури. Початок о 15:00. Вхід вільний!


відділ правового забезпечення

Робота відділу правового забезпечення

Відділ правового забезпечення апарату виконавчого комітету Буринської міської ради Сумської області упродовж квітня 2018 року здійснював правове забезпечення діяльності міської ради, міського голови та її виконавчого комітету по реалізації їх повноважень.

За вказаний період відділом правового забезпечення опрацьовано та погоджено: 24 рішень виконавчого комітету Буринської міської ради 15 рішень Буринської міської ради, 2-розпорядження Буринського міського голови.

Відділом здійснювалось представництво інтересів Буринської міської ради у 5 справах, як у справах позовного провадження так і справах окремого провадження/з встановленням юридичного факту/, що розглядались в порядку цивільного судочинства.


Конкурс на зайняття вакантних посад

Буринська міська рада оголошує конкурс на вакантні посади начальника земельного відділу апарату виконавчого комітету Буринської міської ради та провідного спеціаліста (юрисконсульта) земельного відділу апарату виконавчого комітету Буринської міської ради

До участі у конкурсі на начальника земельного відділу допускаються громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.


Громадські слухання

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Проект внесення змін в генеральний план с. Успенка Буринського району Сумської області (Буринської міської об’єднаної територіальної громади) з проектом плану зонування території».

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженого постановою від 25.05.2011 року №555, підпункту 10 пункту «а» статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження міського голови від 16.04.2018 № 43-ОД «Про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації  «Проект внесення змін в генеральний план с. Успенка Буринського району Сумської області (Буринської міської об’єднаної територіальної громади) з проектом плану зонування території» виконавчий комітет Буринської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації «Проект внесення змін в генеральний план с. Успенка Буринського району Сумської області  (Буринської міської об’єднаної територіальної громади) з проектом плану зонування території».


Відділ комунального майна

Робота відділу комунального майна
в процесі становлення об’єднаної територіальної громади

Буринська міська об’єднана територіальна громада створена не так давно, і процес її формування та становлення не можна назвати легким, адже починати все з нуля завжди важко.

Проблем, звичайно, багато, але міська рада робить впевнені кроки у їх вирішенні.

На початковому етапі формування громади важливу ланку роботи провів відділ комунального майна апарату виконавчого комітету міської ради. Його діяльність розпочалася з вирішення питання передачі комунального майна, що знаходилось на балансі сільських рад, які увійшли до складу об’єднаної територіальної громади, до міської ради. Також було передано майно дошкільних навчальних закладів, сільських будинків культури та клубів в оперативне управління та на баланс управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму міської ради.