Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Управління юстиції у Сумській області інформує

ТАК НАМАГАВСЯ СХОВАТИСЯ ВІД ЮСТИЦІЇ, ЩО ЗАПІЗНИВСЯ НА РЕЙС

Переховуючись від органів юстиції, мешканець міста Суми марно намагався приховати і власне авто.

Боржнику не хотілося змінювати свій усталений спосіб життя, тому він на арештованому Chevrolet Lacetti, планував закордонну подорож та направлявся до аеропорту. І не розрахував на оперативність дій державних виконавців.

Авто, оголошене у розшук спеціалістами юстиції, затримали працівники поліції. Боржник запізнився на довгоочікуваний рейс.


Управління юстиції у Сумській області інформує

ЮСТИЦІЯ  СУМЩИНИ: 240 ГОДИН СУСПІЛЬНО-КОРИСНИХ РОБІТ ЧИ
13 ТИСЯЧ НА КОРИСТЬ ДИТИНИ

Впровадження нового Закону «Чужих дітей не буває» з перших днів дає позитивні результати. Як виявляється, за власну репутацію батьки хвилюються набагато більше, ніж за належне існування своєї дитини.

Протокол про притягнення Білопільського неплатника аліментів до адміністративної відповідальності в порядку ст. 183-1 КУпАП, що був складений спеціалістами органів юстиції, одразу змусив боржника відшукати понад 13 тисяч гривень власній дитині.


Навчання

Професіонал завжди вчиться!

Широкомасштабними заходами з підвищення кваліфікації державних реєстраторів та працівників фронт-офісів спеціалісти юстиції Сумщини розпочали 2018 рік. Це важливий напрям роботи, адже від рівня знань працівників суб’єктів державної реєстрації залежить якість надання останніми адміністративних послуг населенню.

 З початку року представники 37 суб’єктів державної реєстрації Сумщини, в тому числі, 6 акредитованих суб’єктів, вже пройшли навчання в органах юстиції. Майже 50 державних реєстраторів області отримали кваліфіковані відповіді на проблемні питання, що виникають у сфері їх діяльності.


Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

ОФОРМЛЕННЯ СПАДКУ БЕЗ ЗАПОВІТУ

Доброго дня, пане міністр! Я все життя прожила у батьківській хаті. Вони її самі будували. Тоді про всілякі документи не дуже думали. Просто сільська рада виділила землю, там і побудували. Батьки давно померли і жодних документів не залишили. Чи можу я якось оформити цю землю й хату на себе без заповіту. Куди і як мені звернутися? Хочу зазначити, що я єдина дочка, тому жодних конфліктів тут бути не може.

Тамара Слайко


БУРИНСЬКА МАСЛЯНА - 2018

У Бурині прощалися з зимою і зустрічали весну

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, адже Масляна – це один із найдавніших слов’янських свят, тому що бере свій початок ще з дохристиянських часів.

Цього року свято проводів зими та зустрічі весни «Буринська Масляна - 2018», яке проходило 17 лютого на центральній площі міста Буринь, було особливим, оскільки вперше участь у ньому взяли жителі не тільки міста, а і семи старостинських кругів, які увійшли до об’єднаної територіальної громади. Саме для того, щоб у святкуванні Масляної взяли участь бажаючі з усіх куточків громади, було організовано їх підвіз автобусами.

Погода була щедрою на сніг, а тому працівники житлово-комунального  господарства міської ради ще затемна розпочали очистку доріг, площі і підготовка до святкового дійства розпочалась вчасно.