Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

25 травня 2016 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні обговорювалися питання  підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та бюджетних установ міської ради до роботи в осінньо-зимовий період. Розроблені та затверджені відповідні заходи, реалізація яких має забезпечити стале проходження опалювального періоду 2016-2017 років, стабільну та безаварійну роботу об’єктів життєзабезпечення населення.

На виконання вимог Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про оголошення конкурсу з визначення управителів багатоквартирними будинками, затверджено склад конкурсної комісії та Порядок проведення конкурсу з надання послуг з управління багатоквартирними будинками.


ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Випуск 2016 ДНЗ №1 "Ромашка"

25 травня 2016 року в ДНЗ №1 "Ромашка" відбулась подія року Церемонія Оскар на випускному святі. Випускники в цей день були схожі на справжніх красунь у вишуканих сукнях та кавалерів у святковому вбранні. Ці перетворення відбулись завдяки першому в їх житті випускному балу. Привітати випускників прийшли працівники дошкільного закладу, батьки та рідні, вихованці молодших груп. Хлопчики та дівчата отримали перші у своєму житті дипломи. Дипломи про закінчення дитячого садка. Попереду у випускників шкільне життя. Нехай воно буде цікавим та щасливим. Успіхів дітям у навчанні та вірних друзів.


ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ

Новий порядок реєстрації місця проживання!

З метою реалізації повноважень органів місцевого самоврядування щодо виконання своїх функцій з реєстрації осіб Кабінет Міністрів України Постановою від 02 березня 2016 року № 207 (далі - Постанова) затвердив єдині для всіх Правила реєстрації місця проживання особи на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України № 888-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг" (далі- Закон), з 04 квітня 2016 року до тепер органом реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб в м.Буринь є виконавчий комітет Буринської міської ради.

На підставі Закону та Постанови громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов'язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання.

Реєстрація місця проживання / перебування або зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється в день подання особою або його представником документів. Реєстрація місця проживання за заявою особи може бути здійснена одночасно зі зняттям з попереднього місця проживання.


Спорт

В продовження теми “Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям”

Для участі в програмі “Хет-Трік УЄФА” виконавчий комітет Буринської міської ради залучився підтримкою Федерації футболу Сумщини та офіційно звернувся до Президента Федерації футболу України щодо включення до переліку заявок з реалізації зазначеної програми.


Інвестиційна діяльність

19 травня 2016 року в Буринській районній державній адміністрації за участю міського голови м. Буринь В. Мельника відбулась зустріч  з представниками ТОВ “Олсідз Блек Сі”. Під час її проведення потенційні інвестори ознайомилися з вільними земельними ділянками, що знаходяться на території Буринської міської ради та пропонуються для реалізації інвестиційних проектів. Вивчалось питання щодо можливості будівництва на них потужностей для обробки та зберігання олійних культур.