Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

БЛАГОУСТРІЙ

Шановні мешканці міста Буринь!

Виконавчий комітет Буринської міської ради звертається до Вас із проханням у зв’язку з настанням Великодніх свят навести належний санітарний порядок на своїх дворових і внутрішньо квартальних територіях, проїзних частин вулиць, доріг, мостів, шляхопроводів і набережних, на зупинках міського транспорту, парків, садів, скверів, газонів, привокзальних територій, територій прилеглих до підприємств торгівлі і громадського харчування, територій, що прилягають до будівельних майданчиків, виробничих територій, пустирів, об’єктів культурної спадщини, кладовищ.


Енергоефективність та енергозбереження

Необхідність впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в житловому секторі та механізм їх державної підтримки

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розроблені інформаційні матеріали про необхідність впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в житловому секторі та механізм їх державної підтримки. Переглянути їх можна за посиланням тут.


Служба за контрактом

Військова служба за контрактом – свідомий вибір кращих

На військову службу за контрактом запрошуються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби. Військова служба за контрактом, це грошове забезпечення від 7000,0 грн. на місяць, додаткові виплати та винагороди - допомога на оздоровлення, вирішення соціально-побутових питань, підйомна допомога, надбавки за професійну майстерність.