Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Благоустрій

Відведення  дощових та талих вод з проїжджої частини дороги, тротуарів чи то від об’єктів житлової або громадської забудови – питання не другорядне, адже підтоплення – річ, м’яко кажучи, не дуже приємна. Тим більше, що цьогорічна весна та початок літа були надто щедрі на дощі. Тому ще з весни за кошти міського бюджету були виконані роботи по розчистці канави для стоку води по вулиці Пилипа Орлика (колишня вулиця Щорса), а зараз комунальники міста працюють над розчисткою пропускної труби по вулиці Лесі Українки.


Благоустрій

Питаннями облаштування міського парку, створення в ньому зручних та комфортних умов для відпочинку міська влада переймається постійно. Всі, хто побував тут помічають позитивні зміни. Ось у цьому році міська влада вперше запросила підприємця із м. Ромни встановити на літній період розважально-ігровий комплекс, щоб наша малеча мала можливість щодня на протязі літа відвідати атракціони, поласувати солодкою ватою чи попкорном.

Зараз на часі  - поновлення дитячого майданчика новими елементами для дитячих розваг та відпочинку. Нещодавно тут встановлено дві бесідки, які до речі, виготовили та встановили працівники КП “Буринь-теплосервіс”.


Благоустрій

На цьому тижні міською радою проведена робота по заміні покажчиків з назвами вулиць, які були перейменовані на виконання вимог Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”Нагадаємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 19 лютого 2016 року №10-ОД у місті перейменовано 27 вулиць та 2 провулки, ще дві вулиці - Жовтнева та Піонерська, перейменовані відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 19 травня 2016 року №251-ОД “Про перейменування об’єктів топоніміки в населених пунктах районів області”.

Всього виготовлено та замінено на нові 64 покажчики, що виготовлені за кошти міського бюджету.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 8 СЕСІЇ

Відповідно до розпорядження міського голови від 03.06.2016 року №24-ОД, 17 червня 2016 року о 10.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться восьма сесія Буринської міської ради сьомого скликання.


ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Міжнародний день захисту дітей в ДНЗ №1 "Ромашка"

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей Перше червня - День дитинства: такого далекого і близького, таємничого і загадкового. Це - блакитне небо, це-мир і щастя, це веселий гомін, бантики, машинки, скакалки… Це все, чого так нам не вистачає в дорослому житті. Колектив дошкільного навчального закладу №1 «Ромашка» разом з дітьми урочисто відзначили цей день на майданчику закладу: провели спортивно – музичне свято «Літограй» (різні види змагань); конкурс малюнків на асфальті; ігри з мильними бульбашками; будування пісочних споруд; різні ігри та конкурси. Міська рада подарувала запрошення дітям на атракціони в міському парку. Діти залишилися дуже задоволені.