Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Громадське опитування
Чи підтримуєте Ви перейменування вулиці ім. Зої Космодем’янської на вулицю ім. Андрія Барсукова?

Так
Так
82% [115 Голосів]

Ні
Ні
18% [25 Голосів]

Голосів: 140
Розпочато: 05.02.18
Закінчено: 22.02.18
Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Вуличне освітлення

Вуличне освітлення тимчасово відключено

Міська рада приносить свої вибачення за незручності у зв’язку з тимчасовим відключенням вуличного освітлення по вулицях Першотравнева, Зарічна, та провулку Горького.

Такий стан справ зумовлений заміною електричних стовпів та ліній електропередач, але найближчим часом зовнішнє освітлення буде відновлено.


Привітання міського голови

Дорогі жінки!

Прийміть найщиріші вітання з прекрасним весняним святом краси і любові - 8 Березня! 

Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі наше життя без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Доземний уклін вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші ніжні душі! 

Поки існує світ, ми не перестанемо схилятися перед жіночим покликанням дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси. 

Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, нехай ваша доля буде щедро обдарована теплом і любов'ю, а серце зігріте турботою й увагою рідних і близьких.

Низький уклін вам, дорогі Жінки!

Міський голова Віталій Мельник


Про децентралізацію

Обговорили питання децентралізації

3 березня міський голова Віталій Мельник взяв участь в нараді з питань територіальної реформи та децентралізації в Україні, яка проводиться під егідою Асоціації міст України.

За участі народних депутатів України Олександра Сугоняко та Олега Медуниці учасники наради обговорили стан та перспективи створення об’єднаних територіальних громад на Сумщині.

Під час засідання йшлося про законодавче забезпечення реформи державного управління та формування об’єднаних територіальних громад, конституційних та правових проблем місцевого самоврядування, секторальних стратегій місцевого самоврядування. Крім того, були обговорені проблеми новостворених об’єднань територіальних громад, питання земельних відносин на місцевому рівні та бюджетні новації року.


ДНЗ №2 «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

Виставка сімейної творчості «Мистецька феєрія»

В ДНЗ №2 «Джерельце» м. Буринь з 01.03 по 08.03 проходить виставка сімейної творчості «Мистецька феєрія». В ній взяли участь вихованці закладу разом зі своїми батьками. Відгукнувшись на наше прохання, батьки виготовили немало різноманітних картин. Діти з гордістю показували свої творіння, розповідали, як їх виготовляли, милувались роботами інших.

Кожна родина проявила фантазію та творчість, креативність. Були використані різноманітні техніки та матеріал. Милували око картини у техніці «квілінг», з макаронних виробів, кофе, гофрованого паперу, матерії та ниток, природнього матеріалу, пластиліну, солоного тіста, бісеру, стрічок. Кожен бажаючий мав змогу переглянути естетично оформлену виставку. Скільки було захоплень при їх розгляді!

Значення таких виставок велике як для дітей, так і для батьків. Це їх спільна творчість, яка не тільки збагачує сімейне дозвілля, але й об’єднує дітей і дорослих у спільних справах. Такі враження залишаються в пам’яті дитини надовго.


Рішення

РІШЕННЯ БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Пропонуємо ознайомитись із декількома рішеннями шістнадцятої сесії Буринської міської ради сьомого скликання: