Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ТРЕТЬОЇ (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №4 – ОД від 12.01.2018 року «Про скликання третьої (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання», третя (позачергова) сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 15.01.2018 року о 10 год. 00 хв. в залі засідань районної ради (Сумська область, м.Буринь, пл.Першотравнева, 20).


ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!»

«Я МАЮ ПРАВО!»: ЗАХИЩАЙ СВОЇ ПРАВА РАЗОМ З ЮСТИЦІЄЮ СУМЩИНИ!

Для підвищення у громадян рівня знань про свої права у різних сферах життя та формування нової правової свідомості у суспільстві, Міністерство юстиції України ініціювало загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»,  який успішно реалізується як по всій Україні, так і на Сумщині зокрема. Крім того, 2018 рік Президент України Петро Порошенко оголосив Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». 

Проект Мін’юсту розрахований на три роки (2017-2019), і на реальних прикладах показує  людям – захищати свої права не так страшно та складно, як всі звикли вважати. Під час масштабних просвітницьких акцій  спеціалісти юстиції Сумщини роз’яснюють громадянам чіткий алгоритм дій у тій чи іншій ситуації юридичного характеру, а також роблять все, аби фраза «Я знаю свої права та можу захистити себе!»  стала для всіх і кожного стилем життя та поведінки.


Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ФОП

Павле Дмитровичу, я багато років займався власним невеликим бізнесом і був оформлений як ФОП. Зараз мені запропонували роботу з нормальною зарплатою. Тому треба якомога швидше ліквідувати свій ФОП. Скажіть, як це зараз зробити? Куди звертатися, що потрібно?

Семен Дехтяренко


З Різдвом Христовим!

З Різдвом Христовим!

У різдвяний вечір немає місця на землі кращого, ніж рідний дім! Ми збираємося тісним дружним колом з близькими та друзями, вітаємо один одного і бажаємо всіх благ!

Хай Різдвяна зоря запалить у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

Христос народився! Славімо його!

Зі святом!


Служба зайнятості інформує

Зустріч директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного зі слухачами професії «Продавець продовольчих товарів», які приступили до навчання

27 грудня 2017 року у Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно–технічної освіти державної служби зайнятості» відповідно до рішення приймальної комісії до навчання приступила група слухачів за професією «Продавець продовольчих товарів». Зі слухачами зустрівся директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. Пройшла відверта розмова в обговорені найактуальніших питань, пов’язаних з підвищенням конкурентоспроможності професій сфери обслуговування. На зустрічі був присутній директор «Сумського центру ПТО ДСЗ» Гузь М.О.