Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ П'ЯТДЕСЯТ ДРУГОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ П’ЯТДЕСЯТ ДРУГОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №54 – ОД від 15.05.2020 «Про скликання п’ятдесят другої сесії міської ради сьомого скликання», п’ятдесят друга сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 26.05.2020 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.


Благоустрій

Роботи по благоустрою продовжуються

На території громади продовжуються роботи з благоустрою. Днями було завершено покіс трави на газонах центральної вулиці міста. На разі  робітники з благоустрою працюють на території міського Павлівського парку.

 

Відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства
та комунального майна апарату виконавчого комітету міської ради


Благоустрій

Наводимо порядок на закріплених територіях!

У зв’язку  з рясними опадами та сприятливими погодними умовами для росту трави та бур’янів, виконавчий комітет Буринської міської ради звертається до жителів міста та сіл громади, керівників підприємств, організацій та фермерських господарств з проханням вчасно скошувати траву біля своїх житлових будинків, підприємств і на закріплених за ними територіях, а також у подальшому підтримувати їх в належному санітарному стані.

Особливу увагу просимо звернути на це такі підприємства та організації як філію «Буринський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор», Буринську філію «Конотопський РЕМ», залізничну станцію Путивль, «Буринський елеватор», ТОВ «Буринський молокозавод».


Щодо допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям

Допомога на дітей для ФОП

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 329 надається допомога на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої і другої групи платників єдиного податку.

Допомога призначається на період карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896), із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. № 255, та на один місяць після дати його відміни одному з батьків на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року, і виплачується щомісячно за повний місяць.


Міжнародний день

Міжнародний день медичної сестри

Сьогодні є привід ще раз висловити вдячність представницям однієї із найбільш гуманних професій світу – медичним сестрам.

Щорічно 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри – спеціалістів, без котрих не зможе впоратись жоден із лікарів, адже саме вони протягом усього лікування найбільше працюють з пацієнтом. Наразі найбільша кількість працівників медичної сфери – медичні сестри, адже у лікарській практиці більша частина медичних послуг надається виключно сестринським персоналом.

Медсестринська праця – професія особлива, до вашого професійного обов’язку входить прояв щирого милосердя до кожного пацієнта. І невипадково, що важка місія медичної сестри здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Медична сестра – це не лише виконавець лікарських призначень, а повноважний учасник лікувального процесу, перший і головний помічник лікаря, виконуючий прекрасну місію – спасіння, збереження, підтримку, захист здоров’я і життя людини. Щиро зичимо Вам тепла, душевної рівноваги, звісно, мирного неба в теперішній нелегкий час для України, спокою у родинах, достатку і завжди мати гаряче серце.