Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

День міста Буринь 2018

Шановні буринчани та гості міста!
Запрошуємо всіх 11 серпня на святкування Дня міста!

До вашої уваги – мистецька та розважальна програма:

міський парк:

з 8.00 – виставка домашніх тварин;

з 09.00 – змагання з паркового волейболу та міні-футболу;

з 10.00 – виставка творчих робіт буринчан;

з 12.00 до 18.00 – розважальна програма, дитяча анімація, атракціони, кріо шоу, арт локації, майстер-класи, бампербол-змагання, святковий квест, працює святкова торгівля та інші приємні сюрпризи й подарунки;

центральна площа:

з 18.00 до 00.00 – святкова концертно-розважальна програма (гурт «Партизанские витівки» (м. Київ), щоу-дует баяністів «Viva» (м. Київ), кавер гурт «Columbus» (м. Київ), народний фольклорний театр-студія «Оберіг»), світлове піротехнічне шоу CONCORDIA, дискотека.

У цей день кожен знайде для себе можливість гарно відпочити та поринути у незабутню атмосферу свята.

 

Організаційний комітет


Жуківський старостинський округ

Новини з Жуківського старостинського округу

Нещодавно на території дитячого навчального закладу (дитячий садок «Світанок») в с. Жуківка  було оновлено дитячий ігровий майданчик.

Зокрема, працівниками дошкільного навчального закладу та підсобними робітниками, які направлені на роботи Буринською районною філією Сумського обласного центру зайнятості встановлено обладнання: карусель «Волошка», гойдалка на пружині «Метелик», лавки фанерні (2 штуки), машинка з гіркою, пісочниця та гойдалка-балансир.

Інша частина обладнання, а саме: гойдалка подвійна, гірка велика, балансир великий та гойдалка на пружині «Поні», буде встановлена на території  Жуківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів .

Обладнання  для дитячого ігрового майданчика було придбано наприкінці минулого року в ТОВ «Дитячі та спортивні майданчики» за кошти, які надійшли у вигляді субвенції з Державного бюджету України до бюджету Жуківської сільської ради в розмірі 80,0 тис. грн.

 

В .о. старости Жуківського
старостинського округу Г.М.Козаков


Увага!

До уваги користувачів централізованого водопостачання м. Буринь

З 1 серпня по 2 серпня 17:00 години 2018 року у зв’язку із ремонтними роботами на центральному водогоні водопостачання по вулицях Прорізна, Садова, Архітектора Григор'єва, Лучицького, Городоцька, Михайлівська, Чехова, Нова, Заводська, Павлова здійснюватися не буде. КП “Буринь-теплосервіс” приносить свої вибачення за тимчасові незручності.


Найпоширеніші імена

НА ЩАСЛИВУ ДОЛЮ – ЯК БАТЬКИ НАЗИВАЮТЬ ДІТЕЙ НА БУРИНЩИНІ

Обираючи ім’я для своєї дитини, батьки керуються разноманітними факторами – красиве, звучне або просто незвичне, «щоб ні в кого не було».

Так, у 2018 році найпоширенішими іменами для новонароджених дівчаток на Буринщині стали: Катерина та Мілана.

Для хлопчиків найчастіше обирають: Євген, Богдан, Давид.

Серед діток, народжених цьогоріч у Буринському районі, зустрічаються і рідковживані імена – жіночі: Шамама, Міра. Маленьких чоловіків також нарікли незвично: Платон, Назар.

Якщо одразу після народження малюка батьки визначились з його іменем, то свідоцтво про народження можна отримати безпосередньо у пологовому будинку, скориставшись зручним сервісом від Міністерства юстиції України, без жодних черг та часових затрат.

У 2018 році на Сумщині народилося понад 4 тисячі малюків і кожне друге свідоцтво про народження батьки отримали безпосередньо в закладах охорони здоров’я.


БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ 2018

НА ЧАСІ: НОВІ ДЕРЖАВНІ БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ 2018

Реформування законодавства з питань нормування у будівництві - процес дуже важливий, оскільки чинні на сьогоднішній день правила забудови дещо застарілі і в певній мірі не відповідають вимогам сучасності. Оновлення будівельних норм – важливий крок Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, що дозволить створити умови для якісного, зручного та безпечного життєвого простору.

На початку року Мінрегіон опублікував та затвердив нові державні будівельні норми, що стосуються забудови населених пунктів, будівель навчальних та дошкільних закладів, проектування вулиць та доріг.