Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

До уваги членів виконавчого комітету!

 

13 серпня 2019 року о 14 годині у залі засідань Буринської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету з таким порядком денним:

 

               


Забезпечення житлом дітей сиріт

ПОВІДОМЛЕННЯ!

Увага! До 15 серпня громади можуть звернутись за субвенцією на забезпечення житлом дітей-сиріт.

Уряд опублікував Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджений постановою КМУ від 26.06.2019 №616.


До уваги!

Міська рада повідомляє!

Під час підготовки до святкування Дня міста, яке відбудеться 10.08.2019, Буринська міська рада звернулась до голови Буринської  районної державної адміністрації Бойка В.М. та голови Буринської  районної ради Рябоконя Є.В. з питання надання в тимчасове користування приміщень першого поверху адмінбудівлі, які вкрай необхідні артистам під час виступу. Важливо зазначити, що ці приміщеня є спільною власністю всіх громад, що входять до Буринського району (сільські ради, об’єднана територіальна громада).

 


Увага!

УВАГА!!!! НА ТЕРИТОРІЇ БУРИНСЬКОЇ ОТГ ПРАЦЮЮТЬ ШАХРАЇ!

Виконавчий комітет Буринської міської ради інформує громадськість про те, що активізувалась діяльність шахраїв-аферистів, які злочинним шляхом намагались видурити в населення під різним приводом кошти або винагороду під видом продажу нерухомості або вирішення земельних питань.

Зловмисники телефонують на мобільний телефон, представляються працівниками Буринської міської ради, міським головою та виконуючими обов’язки старост по старостинським округам Буринської міської ОТГ, та пропонують купити нерухоме майно, земельну ділянку або вирішити земельні питання.

 


Прес-реліз служби зайнятості

Служба зайнятості Сумщини відроджує село

 

Під головуванням т.в.о. голови облдержадміністрації Ірини Купрейчик відбулося чергове засідання обласного штабу із запобігання надзвичайних ситуацій в області. Актуальним на ньому був виступ директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного.

В Україні відбувається реформування багатьох сфер суспільного життя. Однією із важливих змін є реформування в сфері забезпечення безпеки життєдіяльності громадян та правопорядку в умовах децентралізації  влади, що передбачає розширення повноважень органів місцевого самоврядування.