Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Громадські слухання

Відбулися громадські слухання проекту містобудівної документації

26 листопада 2019 року в приміщенні міської ради відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 та розпорядження міського голови від 22.10.2019 № 93-ОД «Про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації «Детальний план території по вул. Першотравнева в м. Буринь Сумської області для будівництва багатопаливної АЗС» відбулися громадські слухання проекту містобудівної документації «Детальний план території по вул. Першотравнева в м. Буринь Сумської області для будівництва багатопаливної АЗС».


УСПЕНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ

Новини Успенського старостинського округу

Минулих вихідних дорослі жителі Успенського старостинського округу та учні місцевої школи взяли участь у вшанування па́м'яті жертв голодомо́рів. Вони поклали квіти до пам’ятника жертва голодомору, а також взяли участь у акції  «Запали свічку пам’яті».

Продовжуються роботи по благоустрою на території округу. Проведено ремонт колодязів на вулицях Ганнівська та 40 років Перемоги.

 

Успенський старостинський округ


Буринська ДЮСШ

Наш юний земляк – чемпіон з греко-римської боротьби

23-24 листопада вихованець Буринської ДЮСШ Гніденко Давід взяв участь у ІV всеукраїнському турнірі пам’яті знаменитого українського тренера Хамлова В.Я., який відбувся у м. Києві.

Давід став чемпіоном цього престижного турніру у ваговій категорії до 46 кілограмів (2009-2010 років народження). Зі слів тренера, Давід підійшов до змагань у чудовій формі. Конкуренцію витримав, демонстрував красиві амплітудні прийоми та накати.

На змаганнях юних борців привітав та побажав успіхів у їхньому улюбленому виді спорту двократний чемпіон світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк.

 

Буринська ДЮСШ


Благоустрій

Розпочалися роботи по визначенню меж утримання прилеглих до об’єктів благоустрою територій в м. Буринь

На виконання розпорядження міського голови «Про створення робочої групи Буринської міської ради з питань встановлення меж утримання прилеглих до об’єктів благоустрою територій» від 11.11.2019 № 100-ОД, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Типових правил благоустрою території населеного пункту» затверджених наказом Мінрегіону від 27.11.2017 № 310 25 листопада розпочалися роботи по визначенню меж утримання прилеглих до об’єктів благоустрою територій в м. Буринь.


Бюджет 2020

Складання бюджету Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

Процес складання бюджету Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік розпочався з прийняття розпорядження голови Буринської міської об’єднаної територіальної громади від 11.09.2019 № 77 - ОД «Про підготовку проекту бюджету Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та проекту прогнозу бюджету Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки». У рамках бюджетного процесу складена та розміщена на сайті міської ради інструкція з підготовки бюджетних запитів до проекту бюджету Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. Основні показники, що застосовуються при формуванні міського бюджету, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 15.05.2019 № 555 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки» (зі змінами) та Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», який прийнято Верховною Радою України у другому читанні 14 листопада 2019 року.