Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Фестиваль «Розмай»

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю традиційно взяв участь в обласному фестивалі «Розмай»

З метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу дітей з інвалідністю щороку проводиться обласний фестиваль «Розмай» з нагоди відзначення Міжнародного захисту дітей. Вихованці комунального закладу Буринської міської ради «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» традиційно взяли участь в обласному фестивалі, який проходив 24 травня в м. Білопілля.

У рамках фестивалю було проведено концерт художньої самодіяльності, виставку робіт декоративно-прикладного мистецтва, конкурси та пізнавальні заходи.


АНОНС

Дорогі юні жителі громади!

Запрошуємо всіх вас разом з дорослими на святкові заходи до Міжнародного Дня захисту дітей, які відбудуться 1 червня з 10.00 на території міського парку.

У програмі: урочисте відкриття спортивного майданчика, турнір з міні-футболу, конкурс малюнків на асфальті, святковий концерт за участю дитячих творчих колективів та солістів, наукове кріо-шоу, ростові ляльки, безкоштовний аквагрим, дитячі атракціони, святкова торгівля.

А з 20.00 - святкова дискотека з розіграшами призів та веселими конкурсами.

 

Оргкомітет


КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО

БЕЗКОШТОВНІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Доброго дня! Мене звати Ірина, я «вимушена переселенка» з Донецької області. Понад два роки проживаю у місті Хмельницький і за цей час жодного разу не зверталася до лікарів, проте наразі маю таку потребу. Поясніть будь ласка, що мені, як внутрішньо переміщеній особі, необхідно зробити, щоб стати на облік у місцевій лікарні.

 

Ірина Завальська


Презентація посібника

Опубліковано посібник
“Ваш багатоквартирний будинок: хто і як ним має управляти”

Сьогодні, 22 травня, опубліковано для вільного завантаження посібник “Ваш багатоквартирний будинок: хто і як ним має управляти”. Мета цього посібника — розповісти, як співвласники багатоквартирного будинку можуть ним управляти, як і чому варто створити ОСББ, хто такий професійний управитель, чим він відрізняється від ЖЕКів «старого зразка», як його обрати та побудувати з ним ефективну співпрацю.


Благоустрій

Шановні мешканці міста Буринь!

Виконавчий комітет Буринської міської ради звертається до Вас із проханням навести належний санітарний порядок на своїх дворових і внутрішньо квартальних територіях, газонах, територіях прилеглих до підприємств торгівлі і громадського харчування.

Необхідно прибрати біля дворів будівельні матеріали (пісок, щебінь, цеглу тощо), гілки, забезпечити скошування трави та бур’янів. Постійно утримувати в чистоті та порядку власні і прилеглі території.