Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

До уваги членів виконавчого комітету!

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету Буринської міської ради на перше півріччя 2019 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 13.12.2018 № 299, 14 лютого 2019 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.


БУРИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ДРАЦС

ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАЦІКАВЛЕНИМИ ПАРТНЕРАМИ ЩОДО ПРОТИДІЮ НАСИЛЬСТВУ

Юстиція Сумщини продовжує активну роботу щодо поширення правової інформації на актуальні теми, залучаючи до цієї справи нових партнерів. Спільні інформаційні заходи – ознака ефективної роботи.

Начальник відділу державної реєстрації Буринського районного відділу державної реєстрації актів юстиції Сумщини Лариса Дзюба зустрілася з директором районного центру соціальних служб для сім`ї та молоді, щоб обговорити тему протидії домашньому насильству – цей напрям у захисті прав людини Мін’юст поставив одним із пріоритетних в своїй роботі.


Благоустрій

І знову про вивіз снігу

Зима, не бажаючи відступати, минулої середи знову щедро обдарувала нас снігом. Комунальні служби міської ради, використовуючи свою та спонсорську техніку, оперативно спрацювали і до самої темноти чистили та вивозили сніг, зокрема з центру Бурині.

Тому залишається загадкою для всіх, що робила у четвер зранку техніка філії «Буринський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» на центральній площі, якщо робота була вже за них зроблена?

 

Апарат виконавчого комітету міської ради


Опублікування заяви

Про опублікування заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документу державного планування

Відповідно до частини сьомої статті 17, статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» документ державного планування, а саме: містобудівна документація «Проект внесення змін в генеральний план м. Буринь Сумської області з проектом плану зонування території м. Буринь» підлягає стратегічній екологічній оцінці в порядку, встановленому Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку», що введений в дію з 12 жовтня 2018 року.


КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО

РАДІЙТЕ НАРОДЖЕННЮ ДИТИНИ, А ПРО ДОКУМЕНТИ ПОДБАЮТЬ ОРГАНИ ЮСТИЦІЇ

Доброго дня, пане Міністре. Через місяць чекаємо з дружиною на первістка, хочемо дізнатися як отримати свідоцтво про народження та зареєструвати місце проживання дитини?

 

Іван Самойленко