Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

ПОВІДОМЛЕННЯ

Буринська міська рада повідомляє, що за результатами конкурсу на посаду директора Успенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Г.П.Головенського Буринської міської ради Сумської області, який відбувся 08 жовтня 2019 року, переможцем визначено Ракоєд Наталію Миколаївну – заступника директора з навчально-виховної роботи Успенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Г.П.Головенського, жительку с. Успенка Буринського району.


Благоустрій

Час опалого листя

Осінь - час опалого листя. Всі ми любимо гарні золоті килими в парках і лісах. Але опале листя - це не завжди романтика.

На цей час в місті тривають роботи з прибирання опалого листя, які розпочалися ще в кінці вересня. Кожну ділянку прибирають кілька разів, зважаючи на кількість опалого листя, оскільки від цього залежить чистота та охайність міських вулиць та зелених зон.

Роботи з прибирання листя ведуться щодня. Опале листя вивозиться на полігон. У вивезенні листя залучені спецтехніка і працівники КП «Буринь-теплосервіс».


Благоустрій

До уваги жителів громади!

Виконавчий комітет міської ради повідомляє про аварійний стан будівлі колишнього ВАТ «Буринський завод продтоварів», що знаходиться за адресою: м. Буринь, вул. Ринкова, 7, та застерігає бути обережними, знаходячись на території заводу.

Наразі структурними підрозділами міської ради проводиться інформування власника об’єкта нерухомого майна про аварійний стан нерухомого майна та відповідних органів державного архітектурно-будівельного контролю, що здійснюють контроль за реалізацією заходів, щодо забезпечення надійності та безпеки таких об’єктів.

 

Відділ архітектури та містобудування
апарату виконавчого комітету міської ради


Благоустрій

До уваги мешканців м. Буринь!
Ремонтні роботи вуличного освітлення

Повідомляємо, що 11 жовтня 2019 року у зв’язку із ремонтними роботами вуличного освітлення, буде тимчасово припинено електропостачання по вулицях Чкалова та Першотравнева.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.


Особистий прийом

До уваги жителів громади!

Змінився день особистого прийому громадян Буринським міським головою В.Б.Ладухою.

З 08.10.2019 особистий прийом громадян міським головою здійснюватиметься по вівторках з 8.30 до 12.00.