Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

8 причин, чому безробітним варто звернутися до служби зайнятості

У центрі зайнятості кар’єрні радники допоможуть вам знайти підходящу роботу, поінформують про вільні робочі місця у вашому регіоні та за його межами.

Спеціалісти нададуть вам індивідуальні консультації щодо перспектив вашого працевлаштування. Також допоможуть оволодіти необхідними навичками щодо пошуку роботи (зокрема, через інтернет). Ми порадимо, як розкрити свої здібності потенційному роботодавцю.

Пошук роботи – нелегка праця. Проте вам можуть допомогти у цій справі. У даному матеріалі ми презентуємо вісім причин, чому варто звернутися за допомогою до служби зайнятості.


Реквізити рахунків

Нові рахунки для зарахування податків, зборів та ЄСВ

Фінансове управління Буринської міської ради повідомляє, що з 1 січня 2020 року введено в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів, ЄСВ.

Повний перелік нових рахунків для державного і місцевого бюджетів вже є на сайті Держказначейства https://sum.treasury.gov.ua/ua/rekviziti-rahunkiv.

Зарахування платежів розпочнеться з 03.01.2020 року.


ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю Вас з наступаючими Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Для кожного з нас початок Нового року - це нові плани, мрії та сподівання. Переконаний, що попереду - плідні трудові будні, реалізація нових проектів громади, які принесуть вагомі, реальні здобутки і стануть запорукою благополуччя і процвітання, покращення життя населення нашої громади.

Хай збудеться все задумане, а 2020 рік стане роком добробуту та реальних змін на краще.

Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, любові і злагоди, радості, спокою, миру. Щасливих і незабутніх вам Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою Буринський міський голова Віктор Ладуха


Вандалізм

Вандалізм у міському парку

На жаль, останнім часом мешканці громади зустрічаються з непоодинокими проявами вандалізму. На окремі його випадки навіть не звертають увагу. Втім загалом картина сумна, адже через це місто виглядає непривабливим, неохайним та занедбаним. Вже неодноразово міська рада закликала: не будьте байдужими! Не проходьте повз! Ці заклики не втрачають своєї актуальності. Адже таких випадків, як не прикро, менше не стає.

Невідомі заради розваги ламають лавки, урни, зухвало псують зелені насадження та квіти на клумбах.

Цього разу постраждала лавка, розташована в центрі Павлівського парку. В ніч з четверга на п’ятницю хтось вирвав її «з корінням».


КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

ПОВІДОМЛЕННЯ

Буринська міська рада оголошує конкурс на вакантні посади начальника відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та комунального майна апарату виконавчого комітету міської ради та головного спеціаліста відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та комунального майна апарату виконавчого комітету міської ради (розпорядженняміського голови від 23.12.2019 № 116-ОД).

До участі у конкурсі на начальника відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та комунального майна апарату виконавчого комітету міської ради допускаються громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 4 років.