Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

До Дня Гідності та Свободи

Бібліотека Бурині – до Дня Гідності та Свободи

Щороку в Україні відзначається День Гідності та Свободи 21 листопада на честь двох революцій: Помаранчевої (2004 р.) та Революції Гідності (2013 р.). Цього  дня  ми віддаємо шану патріотизму і мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод українського народу, національних інтересів держави та її європейського вибору.

Бібліотека Бурині зберігає та доносить своїм користувачам інформацію про героїчні та доленосні події в Україні, тому не зважаючи на карантинні обмеження були проведені заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи.


ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Вітаю жителів громади та усіх українців з Днем Гідності та Свободи!

21 листопада ми разом з усією країною відзначатимемо День Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України 2004 та 2013 років – Помаранчевої революції та Революції Гідності. Ці дві революції дали старт формуванню нового загону героїв, підняттю патріотичної свідомості, скинули кайдани поневолення та покори злочинному режиму, відкрили можливість жити в новій демократичній державі.

У цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низько вклоняємось героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України. Ми мусимо усіма своїми справами утверджувати мир та суспільну гармонію на нашій Богом даній землі, розбудовувати нову європейську державу! Адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління.

Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Слава Україні! Слава Героям!

 

З повагою

Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА


День Гідності та Свободи

До Дня Гідності та Свободи

Сьогодні, 20 лютого, напередодні Дня Гідності та Свободи, який відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), представники міської ради вшанували загиблих під час революцій земляків.

Учасники заходу поклали квіти до Алеї пам’яті героїв України, Меморіального знаку героям Небесної Сотні та полеглим землякам за незалежність України, що в м. Буринь, а також вшанували пам'ять про них хвилиною мовчання.

 

Апарат виконавчого комітету міської ради


Соціальний захист

Для людей з особливими потребами

Робота територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради складається не лише з обслуговування людей, які потребують сторонньої допомоги, а ще і у забезпеченні осіб з особливими потребами тими засобами, які необхідні їм в певні періоди життя, такими як ходунки, милиці, інвалідні візки та ін.

З метою забезпечення населення громади такими засобами у центрі створюється пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації. Для цього вже придбано інвалідний візок, милиці та ходунки.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ШІСТДЕСЯТ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ШІСТДЕСЯТ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №128 – ОД від 13.11.2020 «Про скликання шістдесят третьої сесії міської ради сьомого скликання», шістдесят третя сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 24.11.2020 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.