Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериКонотопське управління ДПС у Сумській області інформує

З 26.03.2020 ЦОП надають адміністративні послуги виключно у режимі онлайн

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області доводить до відома платників, що на період дії карантину та в умовах введення надзвичайної ситуації обслуговування платників у ЦОПах з 26.03.2020 здійснюється у режимі онлайн.

Звертаємо увагу, що на цей час зупиняється перебіг строків звернень за отриманням адміністративних та інших послуг і строків надання цих послуг. Після припинення надзвичайної ситуації та карантину перебіг цих строків буде продовжено з урахуванням часу, що минув до його зупинення.


До уваги!

До уваги підприємців міста Буринь

Згідно постанови КМУ від 25 березня 2020 року №239 внесено зміни до постанови КМУ №211 від 11.03.2020 та постанови КМУ № 215 від 16.03.2020 на час карантину дозволено:

- торгівлю продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;


Рекомендації

Рекомендації для закладів роздрібної торгівлі на період карантину

Керівники/власники, посадові особи закладів роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської і страхової діяльності незалежно від їх підпорядкування і форми власності, мають вжити низку профілактичних та протиепідемічних заходів для недопущення виникнення та поширення випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19:

• забезпечити наявність споживачів у торгівельному приміщенні із розрахунку 1 відвідувач на 10 кв. метрів площі торговельного (операційного) залу та заходи щодо дотримання санітарних норм, зокрема, інформувати відвідувачів про доцільність знаходження у торгівельних приміщеннях у засобах індивідуального захисту (медичних масках);


Гаряча лінія

Розпочала роботу безкоштовна анонімна гаряча лінія для постраждалих від домашнього насильства

На пленарному засіданні 7 грудня 2017 року парламент ухвалив закон №5294 «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Закон визначає організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики в цій сфері, спрямовані на захист прав та інтересів потерпілих від домашнього насильства.

В Україні з’явилась гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Сервіс працює цілодобово за номером 1547. Дзвінки з стаціонарних та мобільних телефонів є безкоштовними, анонімними та конфіденційними.


Повідомлення

Міська рада інформує

За повідомленням головного лікаря КНП “Буринська ЦРЛ” Сидорук Зої Олексіївни, попередньо з Києва 25.03.2020 року надійшла інформація, щодо пацієнта який знаходиться в Буринський ЦРЛ з підозрою на коронавірус.

Біоматеріали хворого з Бурині згідно лабораторних даних показали відсутність хвороби на коронавірус.

На 15:50 офіційно підтверджено з Києва відсутність COVID-19 у пацієнта.