Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Відкриття ЦНАП

ЦНАП гостинно відчиняє двері. Ювілейний - 150 в Україні!

Сьогодні, 25 лютого 2021 року, відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг Буринської міської ради.

Звісно, цій події передувала наполеглива праця та бездоганне співробітництво цілої команди однодумців.

За ініціативи міського голови Віктора Ладухи у 2019 році спеціалістами Буринської міської ради був підготовлений пакет документів для участі у Програмі «U-LEAD» з Європою задля створення центрів надання адміністративних послуг на сучасному рівні із застосуванням новітніх технологій і можливостей.

А вже 18 лютого 2020 року Буринська міська рада (об’єднана територіальна громада) в урочистій обстановці підписала Угоду про партнерство з Проектом «U-LEAD» з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування (раунд 3)». І ось минув рік.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ДРУГОГО ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ПЕРШОЇ СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ДРУГОГО ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ПЕРШОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №42 – ОД від 24.02.2021 «Про продовження ІІ пленарного засідання першої сесії міської ради восьмого скликання», ІІ пленарне засідання першої сесії Буринської міської ради VІІІ скликання відбудеться 26.02.2021 о 10 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.


Виконання бюджету

Публічна інформація про виконання бюджету Буринської ОТГ за 2020 рік

З метою належного інформування жителів Буринської міської об’єднаної територіальної громади про надходження та використання бюджетних коштів, забезпеченості прозорості бюджетного процесу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів та відповідно до частини третьої статті 28 Бюджетного кодексу України надаємо інформацію про виконання бюджету Буринської міської ради за 2020 рік (у порівнянні з аналогічними показниками попереднього бюджетного періоду).


КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Буринська міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду провідного спеціаліста земельного відділу апарату виконавчого комітету міської ради
(розпорядження міського голови від 23.02.2021 № 41-ОД)

До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають повну вищу освіту не нижче ступеня спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи не менше 2 років.

Претенденти на зайняття вакантної посади повинні знати Конституцію України, Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», Земельний кодекс України, вміти працювати на комп’ютері в режимі користувача з основними програмами.


Чемпіонаті з боксу

Наші – чемпіони!

Вихованці Спортивного клубу багатопрофільного закладу позашкільної освіти «Мистецька школа» взяли участь 20-21 лютого 2021 року у відкритому чемпіонаті міста з боксу, який проходив у м.Суми. 

Після низки виснажливих, захопливих і динамічних боїв,  наші спортсмени, продемонструвавши на рингу свою майстерність та силу волі, зайняли призові місця.

Перші місця вибороли Хмельов Віктор, Панас Андрій, Шаповалов Нікіта.

Жорнокуй Олександр, Штанько Ігор, Другов Владислав, Подольчак Тарас   стали срібними призерами.

Таким чином вихованці наставників Олексія Сахненка  та Артема Федорченка завдяки наполегливості та насназі стали  чемпіонами.

Ми пишаємося спортивними досягненнями юних спортсменів.