Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Пам'ятаємо

У буринській громаді пройшли заходи з нагоди річниці визволення від фашистських загарбників

Вже 77 рік поспіль вдячні покоління наших земляків згадують тих, хто приніс у наш край спокій, мир і щасливе життя. В глибокому сумі  в ці дні вони схиляють голови перед тими, хто назавжди залишився лежати в буринській землі, а це - 1274 солдата, похованих у братських могилах та індивідуальних похованнях на території Буринщини.

Напередодні відзначення Дня визволення Буринщини від фашистських загарбників робітниками з благоустрою КП «Буринь-теплосервіс» проведено упорядкування територій біля пам’ятників, місць поховань та пам’ятних  місць.


ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дорогі земляки!

У перші осінні дні ми традиційно відзначаємо багато важливих свят. Одним із таких є День визволення Буринщини від фашистських загарбників. У цей день вже 77 років підряд ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги й шани колишнім підпільникам і партизанам, оборонцям та визволителям рідної землі.

Для багатьох захисників буринська земля стала останнім місцем вічного спокою.

Ми всі у неоплатному боргу перед пам’яттю загиблих на фронтах Другої світової війни. Честь та слава доблесним захисникам  Вітчизни!

Бажаю всім землякам здоров’я, щастя, упевненості в завтрашньому дні й ніколи не зазнати ні вам, ні вашим дітям і внукам воєнних лихоліть. Нехай на вулицях наших міста і сіл завжди панує атмосфера миру і добра, а в життя кожного з вас доля приносить тільки позитивні зміни, сім’ї будуть міцними, а діти ростуть здоровими і щасливими!

З повагою Буринський міський голова Віктор Ладуха


Спортивний клуб

Спортивний клуб готується до зустрічі вихованців

Вже скоро розпочнуться заняття у спортивному клубі багатопрофільного закладу позашкільної освіти «Мистецька школа» Буринської міської ради.

Днями у приміщенні клубу пройшли роботи по заміні 11 старих вікон на енергоефективні металопластикові, а для комфортних умов перебування у закладі вихованців була обладнана нова душова кімната.


ДЕНЬ ЗНАНЬ

Міський голова з подарунком завітав до успенських першокласників

1 вересня з нагоди початку нового навчального року із вітальними словами до учнів, які вперше переступили поріг Успенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Г.П.Головенського (а їх цього року 9), завітав Буринський міський голова Віктор Ладуха.

Він побажав першокласникам отримати від навчання в школі якомога більше цікавих і корисних знань, знайти гарних друзів, а дорослим (вчителям і батькам) - бути завжди поряд з дітлахами, підтримувати в усьому і радіти їх успіхам.

А щоб навчання було цікавішим, Віктор Борисович подарував першокласникам у навчальний кабінет великий телевізор.


Бюджет

Експерти оцінили фінансові показники бюджету
Буринської міської ОТГ за І півріччя 2020 року

Процес об’єднання територіальних громад перебуває у надактивній фазі, що обумовлено необхідністю завершення в поточному році процесу формування спроможних громад на всій території України.

Як і раніше, одним із актуальних питань залишається фінансовий аспект функціонування об’єднаних територіальних громад. Експерти Програми «U-LEAD з Європою» і SKL International сформували рейтинг за І півріччя 2020 року, оцінивши фінансові показники бюджетів 872 ОТГ. Аналіз проведено в розрізі 5 груп в залежності від чисельності населення.

За підсумками І півріччя 2020 року Буринська міська ОТГ, що за чисельністю населення відносяться до Групи 2, зайняла 34 місце серед 134 бюджетів ОТГ по всій Україні, а по Сумській області – 2 місце.