Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

РЕМОНТ ДОРІГ

Проведено ремонт дороги на вулиці Шкільній в селі Успенка

Про те, який був стан дороги по вулиці Шкільній в селі Успенка говорити не потрібно. А, особливо, після опадів численні ями давали про себе знати кожному, хто проїжджав чи проходив цією вулицею. Тож, зрозуміло, що питання ремонту дорожнього покриття стояло гостро.

Асфальтне покриття тут відсутнє, тому ремонт проводився кварцитом дрібно фракційним, який був рівномірно спланований та ущільнений потужним катком. Отже, ще одна вулиця в селі стала більш комфортною для проїзду.


День дошкілля

До Дня дошкілля нагороджені представники освітньої галузі громади

22 листопада, в Сумах, відбулись урочисті заходи з нагоди обласного Дня дошкілля, що зібрали представників дошкільної освіти Сумської області.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Гробова В.П. привітала працівників закладів дошкільної освіти з нагоди свята. Вона подякувала педагогам за їх відданість своїй справі, любов до вихованців та відзначила їх здобутки.


Вшанування жертв голодомору

Мітинг-реквієм вшанування жертв голодомору

Сьогодні, 24 листопада, представники Буринської міської ради взяли участь у мітингу-реквіємі до Дня пам'яті жертв голодомору. Захід відбувся біля пам’ятки національного значення - Меморіального комплексу «Братська могила та місце вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років» у с. Піски Буринського району.

Учасники реквієму хвилиною мовчання вшанували вічну пам'ять загиблих у ті страшні роки і поклали квіти до підніжжя Меморіалу.

 

Апарат виконавчого комітету міської ради


КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО

АКТУАЛЬНО ПРО СУБСИДІЇ

Вітаю Вас пане Міністре! Поясність, будь ласка, чи зможуть ті, хто ще не отримав субсидію її отримати і у кого мають право її забрати.

Роман Дергач


Юстиція Сумщини

НА ЗУСТРІЧ ПРАЦІВНИКАМ РОМСЬКОЇ МЕНШИНИ

Працівники відділів реєстрації актів цивільного стану юстиції Сумщини доволі часто вирішують проблемні питання, які виникають у громадян ромської національності. У зв’язку з тим, що ромські родини вчасно не отримують документів, які можуть ідентифікувати їх особу, у подальшому вони стикаються з труднощами в різних сферах життя, що спричиняє бар’єр у реалізації прав людини.

Так, напередодні,  начальник Буринського районного відділу реєстрації актів Лариса Дзюба, завітала до мешканки району ромської національності, яка не мала документів, що посвідчують особу, та потребувала правової допомоги стосовно реєстрації новонародженої дитини.