Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 22 СЕСІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 22 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №29 – ОД від 10.07.2017 року «Про скликання двадцять другої сесії міської ради сьомого скликання» двадцять друга сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 14.07.2017 року о 14 год. 00 хв. в залі засідань міської ради.


ПІДСУМКИ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відбулась двадцять перша (позачергова) сесія міської ради 

05 липня 2017 року відбулось І пленарне засідання двадцять першої (позачергової) сесії сьомого скликання міської ради, провів яке міський голова В.М.Мельник.

На розгляд сесії вносилось одне питання "Про добровільне об'єднання територіальних громад". В ході пленарного засідання депутатами міської ради не був затверджений порядок денний в результаті чого засідання перенесено на 06 липня 2017 року.

На ІІ пленарному засіданні 06 липня 2017 року рішення "Про добровільне об'єднання територіальних громад" після обговорення підтримано депутатами одноголосно.

 

Секретар міської ради  О.А.Зікратий


Віковий Дуб

ПОРЯТУНОК ВІКОВОГО ДУБУ

На початку липня 2017 року за ініціативи міського голови Віталія Мельника фахівцями Київського еколого-культурного центру на чолі з її директором та заслуженим природоохоронецем України Володимиром Борейко було оглянуто й розроблено заходи допомоги віковому дубу, який знаходиться в міському парку м. Буринь.

Обстеживши дерево екологи почали "лікування", яке включало чистку стовбура, очищення дупел від гнилі, їх дезінфекцію та пломбування спеціальним розчином. Багато часу довелось попрацювати киянам, але справа була варта того.

Тепер будемо сподіватись, що віковий дуб ще не одне століття буде прикрашати наше містечко.


ДНЗ №1 «Ромашка»

Святкування Івана Купала в ДНЗ №1 «Ромашка»

7 липня в дитячому садку №1 «Ромашка» святкували Івана Купала, який організували працівники закладу. Відбулося справжнє шоу, в якому брали участь герої Козак Іван, що йшов за квіткою папороті та Кікімора, що повсяк час заважала йому. Разом з ними дітлахи показали свою кмітливість, відгадуючи загадки, пограли в рухливі ігри на розвиток швидкості реакції. Кікімора організувала естафети, у яких дошкільнята змагалися в спритності, силі, вправності: пробиралися крізь павутиння, збирали квіти для віночка, добиралися до ласощів... Веселі, пустотливі герої водили разом із дітьми хороводи і співали пісні.


Шлюбні відносини

07.07.2017 - стане щасливим відліком подружнього щастя

З давніх давен одруження завжди було однією з важливих, хвилюючих і урочистих подій у житті людини. Минали часи, спливали століття, падали імперії, виникали нові держави, на зміну одним народам приходили інші, але незмінним залишається потяг молодих людей до кохання, до єднання у міцну сім’ю, продовження роду свого. І в цьому закладений  великий зміст життя людини, оновлення народу, продовження життя. Саме слово «весілля» свідомістю людей сприймається як радість, веселість, щастя… Це є урочистий момент не тільки для двох люблячих сердець чи двох родин, члени яких складають нову сім’ю, а й для всієї великої родини, друзів, знайомих, сусідів – далеких і близьких, званих і незваних.