Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериДо уваги!

Увага! Попередження про ускладнення погодних умов

За прогнозом українського гідрометеорологічного центру, 5-6 лютого в центральних областях значний сніг, у східних областях значний сніг з дощем, у південних областях значний дощ з переходом в мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 10-15 см, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу, пориви вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с, хуртовини на дорогах ожеледиця.


Державна програма

Ощадбанк відкриває доступ мікро- та малому бізнесу до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Ощадбанк розширює підтримку підприємництва і розпочинає кредитування мікро- та малого бізнесу в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», запровадженої за ініціативи Президента України та Прем'єр-міністра України. Клієнти з будь-якого містечка України можуть подавати заявки за посиланням https://www.oschadbank.ua/ua/579, а також у відділеннях Ощадбанку.


СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Зустріч з представниками Сумського державного університету та громадськістю району

4 лютого 2020 року на базі Буринської районної філії Сумського обласного центру зайнятості відбулася зустріч в рамках виконання науково-дослідної роботи «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області» з представниками Сумського державного університету та громадськістю району, представниками бізнесу, районної ради, міської ради, адміністрації, правової допомоги та соціальних структур міста.

В результаті обговорення були розглянуті важливі питання для життєдіяльності району. Це і створення нових робочих місць, проблеми зайнятості та дозвілля молоді, надходження інвестицій в район, право на існування лікарні. Ключове питання - розвиток громади по всім напрямкам. Учасники зібрання заповнювали анкети  із зазначенням тематики для подальшої співпраці.  Такі зустрічі будуть проходити в подальшому із аграріями, фермерськими господарствами, ринкоутворюючими підприємствами району.


Повідомлення

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території філії ПАТ ДПЗКУ «Буринський елеватор» по вул. Новоселівська, 2 в м. Буринь Сумської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту - «Детальний план території філії ПАТ ДПЗКУ «Буринський елеватор» по вул. Новоселівська, 2 в м. Буринь Сумської області» розробляється на земельну ділянку з метою уточнення положень Генерального плану м.Буринь Сумської області та визначення можливості розміщення на території існуючої філії АТ ДПЗКУ «Буринський елеватор» додаткових потужностей.


ТЦСО інформує

Проведено ремонтні роботи в кабінетах масажу та ЛФК

Як повідомлялося раніше, з грудня 2019 року в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради територіальному центрі працює сестра медична з масажу, яка надає послуги масажу та ЛФК (лікувальна фізкультура).

На сьогодні ця послуга вже набула неабиякої популярності серед населення, тому питання облаштування окремого кабінету для проведення сеансів масажу та ЛФК стало нагальним.

Завдяки підтримці керівництва Буринської міської ради це питання було вирішено в найкоротші терміни, і на сьогодні терцентр має новий кабінет масажу, ЛФК, а приміщення, в якому розташовані комунальні заклади та відділи міської ради, - оновлену підлогу в коридорах.