Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

Відділ комунального майна

Робота відділу комунального майна апарату виконавчого комітету міської ради

Відділом комунального майна апарату виконавчого комітету Буринської міської ради у вересні поточного року було проведено безоплатну передачу з балансу Буринської міської ради в оперативне управління та на баланс комунальному підприємству «Буринь-теплосервіс» гвинтовий дровокол під ВОМ.

Здійснено об’їзд та інвентаризацію безхазяйних приміщень, які знаходяться на території нашої громади, для подальшого взяття їх на баланс міської ради.


Економічний відділ інформує

Затверджена Програма підтримки малого та середнього підприємництва на території Буринської міської ради на 2018-2020 роки

Підприємництво виступає важливим чинником розвитку господарської самостійності, що має вирішальний вплив на процеси оптимізації структури економіки громади, сприяє насиченню ринку товарами та послугами, формуванню конкурентного середовища, підвищенню рівня життя населення та зменшенню безробіття.

Буринська міська рада зацікавлена у сталому й ефективному розвитку малого та середнього бізнесу. Саме це коло суб’єктів малого та середнього бізнесу є найбільш мобільним до економічних змін,зорієнтованим на потреби конкретного споживача (клієнта), забезпечує самозайнятість населення та створення нових робочих місць.


Відділ архітектури та містобудування

«Будівельна амністія» - 2018». Як узаконити самочинне будівництво?

Як раніше повідомлялося пунктом 9 розділу V Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» орган державного архітектурно-будівельного контролю безоплатно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви власниками (користувачами) земельних ділянок, на яких розміщені об’єкти будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт, за результатами технічного обстеження приймає в експлуатацію:

збудовані у період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів;

збудовані до 12 березня 2011 року будівлі і споруди сільськогосподарського призначення.


Конкурсний відбір

ПОВІДОМЛЕННЯ

Управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради повідомляє перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі на посаду директора Успенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Г.П.Головенського Буринської міської ради Сумської області:

Овсієнко Олександр Анатолійович – житель с. Успенка Буринського району;

Томашевська Людмила Петрівна – житель с. Успенка Буринського району.


Прорив дамби

Ліквідований прорив дамби у Вознесенці

19 вересня 2018 року на території Вознесенського старостинського округу сталася надзвичайна подія - прорвало дамбу на місцевому водосховищі. Рівень води почав стрімко знижуватися, що могло призвести до затоплення городів та загибелі риби.

В. о. старости В.П.Хижняк звертався з проханням про допомогу до пожежної чаастини, філії «Буринський райавтодор», щоб допомогли технікою, але, на жаль, була отримана відповідь, що споруда не знаходиться у них на балансі і допомоги вони надати не можуть.

Завдяки миттєвій реакції з боку міського голови Віктора Ладухи швидко розпочалися роботи по ліквідації прориву. Місцеві жителі також долучились до порятунку водосховища, адже була дорога кожна хвилина.

Вже до вечора проблему вдалося локалізувати, за що громада села була вдячна міському голові.