Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банери

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення

Буринська міська рада планує закупити огорожу (бетонні секції довжиною 4 метри, шириною 16 см.,  висотою 2,5 метри) для міського сміттєзвалища. Кошторис з встановленням секцій огорожі становить 60 тис. грн. З пропозиціями просимо звертатись на електронну адресу buryn.rada@ukr.net.

 

Виконавчий комітет Буринської міської ради


ОГОЛОШЕННЯ

Буринська міська рада запрошує перевізників області до співпраці

Виконавчий комітет Буринської міської ради запрошує перевізників для виконання міських перевезень. Однією з головних умов є наявність у перевізника пасажирського транспортного засобу та бажання працювати. З пропозиціями звертатись на електронну адресу buryn.rada@ukr.net або за телефоном (05454) 2-22-07.

 

Виконавчий комітет Буринської міської ради


Державна реєстрація

Повноваження виконавчого комітету Буринської міської ради щодо державної реєстрації

Тема реформ в Україні викликає неабиякий інтерес у суспільстві, і як ми бачимо є предметом обговорення на міжнародному рівні. Нині наша держава перебуває на дуже цікавому і швидкому інституційному шляху розвитку.

Зокрема, 13 грудня 2015 року набрав чинності Закон України № 834-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі - Закон).

Основним завданням зазначеного закону є забезпечення громадян правом вільного вибору суб'єкта державної реєстрації та можливість здійснення реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – в межах відповідної області.


ОГОЛОШЕННЯ

У вівторок, 19 квітня 2016 року, о 10.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться сьома сесія Буринської міської ради сьомого скликання.  Щоб переглянути розпорядження, натисність тут.


БЛАГОУСТРІЙ

Шановні мешканці міста Буринь!

Виконавчий комітет Буринської міської ради звертається до Вас із проханням у зв’язку з настанням Великодніх свят навести належний санітарний порядок на своїх дворових і внутрішньо квартальних територіях, проїзних частин вулиць, доріг, мостів, шляхопроводів і набережних, на зупинках міського транспорту, парків, садів, скверів, газонів, привокзальних територій, територій прилеглих до підприємств торгівлі і громадського харчування, територій, що прилягають до будівельних майданчиків, виробничих територій, пустирів, об’єктів культурної спадщини, кладовищ.