Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериЗа чисте довкілля

Зробимо наше місто чистим та охайним разом

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 28.03.2016р. №149-ОД «Про проведення щорічної всеукраїнської весняної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів області», відповідного розпорядження голови районної державної адміністрації з цього питання у місті Буринь було заплановано ряд заходів, присвячених підготовці та проведення акцій, які спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою та санітарного стану міста.


Благоустрій

25 квітня поточного року по вулиці Пилипа Орлика пересічні перехожі помітили значне, як для цієї відносно тихої вулиці, скупчення спеціальної техніки.

На замовлення міської ради тут працювала техніка Клевенського міжрайонного управління водного господарства (керівник Рєзнік В.І.)

Для забезпечення безперешкодного стоку дощових вод з проїзної частини дороги по вулиці Незалежності розчищено стічну канаву, а територію поблизу старого кладовища розчищено від сміття та пеньків.

Тут незабаром планується облаштувати невеличкий сквер.


Благоустрій

Із 6-того квітня поточного року до громадських робіт з наведення комплексного санітарного порядку на вулицях міста залучено 10 безробітних громадян, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості.

Буринчани та мешканці нашого міста, мабуть помітили, як завдяки щоденній та клопіткій праці цих людей прибралося наше місто – упорядковано газони, підчищені бордюри, прибрано гілля дерев, розбиті квітники, а зараз на повну йдуть роботи по підготовці міста до Великодня – біляться дерева та бордюри,  коситься трава на газонах, упорядковується територія міського парку тощо.


Сесія

19 квітня 2016 року відбулась сьома сесія сьомого скликання

Буринської міської ради

У роботі пленарного засідання сьомої сесії Буринської міської ради, яке вів Буринський міський голова Мельник В.М., крім 17 депутатів взяли участь голова Буринської районної ради Є.В.Рябоконь та голова Буринської районної державної адміністрації Сумської області Бойко В.М.

Попередньо всі питання обговорені на профільних комісіях та спільному засіданні постійних комісій. За результатами розгляду питань внесено зміни до   рішення міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року «Про міський бюджет м. Буринь на 2016 рік», зокрема для забезпечення співфінансування міською громадою реалізації проектів, що будуть здійснюватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку:

  • капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу №2 «Джерельце» (заміна вікон та утеплення фасаду).Загальна вартість проекту 3002,518 тис.грн., в т.ч. кошти ДФРР – 2302,266 тис.грн., кошти міського бюджету 700,252 тис.грн.
  • капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу №1 «Ромашка» (заміна вікон та утеплення фасаду).Загальна вартість проекту 1124,796тис.грн.,  в т.ч. кошти ДФРР – 712,296 тис.грн., кошти міського бюджету 412,500 тис.грн.

Привітання

Дорогі земляки! Шановні буринчани!

Від усього серця щиро вітаю вас  із найсвітлішим весняним святом – Великоднем!

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас іще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Великдень приносить радість та очищення нашим душам, дає їм змогу відродитися у щедрості й любові. Тільки так, з думкою про добро, подароване оточуючим, кожен з нас стає гідним вічного життя.

Із настанням Великодніх днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Тож направмо наші спільні молитви на добрі справи та світлі помисли!

Я бажаю вам ніколи не втрачати віри та надії. Хай євангельські істини будуть надійними дороговказами у ваших вчинках, а Бог оберігає вас і ваших близьких від лиха!

Вітаючи зі світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення! Христос Воскрес!

 

Міський голова Віталій Мельник