Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериБлагоустрій

Сьомого травня на розі вулиць Пилипа Орлика та Лермонтова на площі 0,3 га було закладено новий сквер. Для цього було попередньо розчищено територію від дикорослинної порослі та несанкціонованих смітників та висаджено 150 саджанців липи. Робота виконана силами міської ради, а саджанці надані одним із суб’єктів господарювання як благодійна допомога. Сподіваємось, що незабаром на колись занедбаній території підростуть та заквітнуть духмяним цвітом молоді липки.


Привітання

Шановні ветерани війни та трудового фронту,  шановні буринчани!

Вітаю Вас із 71-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі!

У ці дні ми з особливим почуттям вдячності вшановуємо наших ветеранів: учасників бойових дій, партизанів, бійців трудового фронту, усіх, хто  пережив воєнне лихоліття.    

Низький уклін Вам за Вашу мужність, стійкість і відвагу! За те, що вистояли, вижили, перемогли. За те, що відбудували нашу країну, рідний буринський край.

Ви – наша гордість і наша слава. Ваші  знання і досвід, ставлення до ратного і громадського обов`язку – це високий взірець для наслідування.

Сьогодні ми вклоняємося воїнам – переможцям нацизму та нинішнім захисникам Вітчизни, які, в складний для країни час, своїми помислами, прагненнями і діями утверджують спадкоємність українських традицій в прагненні до волі, відстоюють  дорогоцінний мир на  рідній землі.

Бажаю усім  вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай не болять Ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть Ваші онуки, хай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком! Світла пам’ять і безмежна вдячність мільйонам співвітчизників, які загинули в полум’ї Другої світової війни. Честь і слава живим героям.

Міський голова Віталій Мельник


ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Великдень в ДНЗ№1 Ромашка

Великдень – це свято, коли вся сім’я збирається разом та вітає одне одного. Так і в дитячому садочку "Ромашка" об’єдналась та веселилась велика й дружня родина. Діти ознайомилися з народними традиціями та обрядами українського народу, пов’язаними з Пасхою та Вербною неділею. До цього дня діти ретельно готувались: вчили веснянки, заклички, таночки. Разом зі своїми вихователями та батьками розмальовували писанки та крашанки для Писанкового дерева, що стало кульмінацією свята. По закінченню свята на дітей чекав солодкий сюрприз на групових майданчиках.


Лінійка пам’яті

4 травня 2016 року в рамках акції з вшанування жертв Другої світової війни та відзначення 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі, у лісосмузі поблизу вул. Шилівської на братській могилі воїнів, які загинули у 1941 році захищаючи наше місто від наступу ворога, проведено лінійку пам’яті, участь у якій взяли голова районної державної адміністрації Бойко В.М., заступник голови районної ради Білик Л.І.,  міський голова Мельник В.М., ветеранський актив,  краєзнавці, учнівська молодь Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Ю.М. Лавошника. Цікавою була розповідь відомих краєзнавців Кононенка М.М., та Гагіна В.І., про далекі події 1941-1945 року про страждання та поневіряння мирних мешканців, про мужність та героїзм захисників та визволителів Бурині, про безсмертний подвиг тих, хто загинув у бою за наше місто.

Присутні на заході вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання, та поклали квіти на могилу.


Інформаційні системи

 

У відповідності до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» (Відомості Верховної Ради, 2016, № 3, ст.30) з 1 березня 2016 року уповноваженими посадовими особами виконавчих органів місцевого самоврядування надано право доступу до Державного земельного кадастру, а з 4 квітня 2016 року до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад делегуються повноваження з формування та ведення реєстру територіальної громади.

Враховуючи викладене, міська рада подала заявку за сприянням Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад спільно з Благодійним фондом «Go Micro» на отримання та право використання наступних комп’ютерних програм:

- Програмний комплекс криптографічного захисту інформації "Криптосервер". Модуль шифрування.;

- Засіб програмний криптографічного захисту інформації "Крипто підпис". Клієнт.

Вказане програмне забезпечення вподальшому дасть можливість органу місцевого самоврядування провести підключення до відомчої інформаційної системи ДМС України «Єдиного державного демографічного реєстру» та до Державного земельного кадастру.