Головна | БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Панель навігації

Авторизація
Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 
Інформація про погоду
Інформаційні банериЛінійка пам’яті

4 травня 2016 року в рамках акції з вшанування жертв Другої світової війни та відзначення 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі, у лісосмузі поблизу вул. Шилівської на братській могилі воїнів, які загинули у 1941 році захищаючи наше місто від наступу ворога, проведено лінійку пам’яті, участь у якій взяли голова районної державної адміністрації Бойко В.М., заступник голови районної ради Білик Л.І.,  міський голова Мельник В.М., ветеранський актив,  краєзнавці, учнівська молодь Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Ю.М. Лавошника. Цікавою була розповідь відомих краєзнавців Кононенка М.М., та Гагіна В.І., про далекі події 1941-1945 року про страждання та поневіряння мирних мешканців, про мужність та героїзм захисників та визволителів Бурині, про безсмертний подвиг тих, хто загинув у бою за наше місто.

Присутні на заході вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання, та поклали квіти на могилу.


Інформаційні системи

 

У відповідності до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» (Відомості Верховної Ради, 2016, № 3, ст.30) з 1 березня 2016 року уповноваженими посадовими особами виконавчих органів місцевого самоврядування надано право доступу до Державного земельного кадастру, а з 4 квітня 2016 року до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад делегуються повноваження з формування та ведення реєстру територіальної громади.

Враховуючи викладене, міська рада подала заявку за сприянням Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад спільно з Благодійним фондом «Go Micro» на отримання та право використання наступних комп’ютерних програм:

- Програмний комплекс криптографічного захисту інформації "Криптосервер". Модуль шифрування.;

- Засіб програмний криптографічного захисту інформації "Крипто підпис". Клієнт.

Вказане програмне забезпечення вподальшому дасть можливість органу місцевого самоврядування провести підключення до відомчої інформаційної системи ДМС України «Єдиного державного демографічного реєстру» та до Державного земельного кадастру.


Благоустрій

Роботи з благоустрою міста Буринь продовжуються. Нещодавно жителів вулиці Олександра Довженка порадував відремонтований за кошти міського бюджету громадський колодязь, а в міському парку після капітального ремонту запрацював громадський туалет, матеріли на ремонт якого надали благодійники фізичні особи – підприємці Міненко А.А., Федоненко О.Ф, Шитов Б.В., а ремонтні роботи виконані силами безробітних громадян, залучених міською радою до громадських робіт.


Благоустрій

Міська влада  підтримала громадську ініціативу мешканців одного із житлових районів міста, жителі вулиць Поліська та Вільчанська виявили бажання власними силами облаштувати дитячий майданчик на донедавна захаращеній території, та звернулися до міської ради за допомогою у придбанні дитячої гірки. Напередодні пам’ятної дати 30–тих роковин Чорнобильської  трагедії гірка була привезена та встановлена. Сприяла цьому також підтримка зацікавлених депутатів міської та районної рад.  Нам би хотілося, щоб таких ініціатив виходило від мешканців громади більше, а до  їх реалізації долучались не лише депутатський корпус, а й суб’єкти господарювання, які здійснюють свою діяльність на території міста.


Виконавчий комітет

27 квітня 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Розглянуто питання про виконання міського бюджету міста Буринь за І квартал 2016 року, урегульовано порядок надання виконавчим комітетом адміністративних послуг з реєстрації (зняття з реєстрації)  місця проживання, розглянуті звернення громадян що до надання дозволу на зрізку аварійних дерев, матеріальної допомоги, звільнення від батьківської палати за перебування дітей в дошкільних навчальних закладах тощо. По всім питанням, що вносилися на розгляд прийняті відповідні рішення.